PDA

Zobacz pełną wersję : Opinia o schronisku BdPN w Wołosatych.



Anonymous
11-12-2000, 19:35
<HTML>My spaliśmy w "Hoteliku pod Tarnicą" w Wołosatych. Było cudownie czysto i solidnie. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy. Można się tam poczuć jak w najlepszym hotelu. Warto wspomnieć, że ceny przystępne.

Bartek i Irmina</HTML>

Anonymous
24-12-2000, 00:59
<HTML>Ja tez mialem przyjemnosc spac tam, ale 3 lata temu. Warunki super tak jak mówicie (piszecie). W Ustrzykach jest blizniaczy obiekt ... "Hotelik Bialy" - warunki podobne, ceny ... chyba mniej przystępne ale za to Ustrzyki. Polecam oba osrodki.</HTML>

AGNIESZKA
27-12-2000, 22:47
<HTML>Bartek i Irmina napisał/a:
>
> My spaliśmy w "Hoteliku pod Tarnicą" w Wołosatych. Było
> cudownie czysto i solidnie. Czegoś takiego się nie
> spodziewaliśmy. Można się tam poczuć jak w najlepszym hotelu.
> Warto wspomnieć, że ceny przystępne.
>
> Bartek i Irmina


Czy można nocować z czworonożnymi przyjaciółmi w "Hoteliku pod Tarnicą"?
Prosimy o odpowiedź.
Agnieszka z Włodkiem i psem</HTML>

Krzysztof
11-01-2001, 16:26
<HTML>Polecam nocleg w Wołosatem. Chętnie widzimy gości z psem. Podwórko ogrodzone. Kontakt: krysta@radiostacja.pl</HTML>

Anonymous
16-01-2001, 16:13
<HTML>Czy można uzyskać jakiś telefoniczny kontakt do tego cudownego hoteliku. Ja też bardzo proszę na odpowiedź ze względu na moje plany wakacyjne</HTML>

admin
17-01-2001, 21:12
<html>http://bieszczady.info.pl/index_noclegi.html

A może poczytać nasze strony dokładniej??!

zdrowia
moskita
</html>

Anonymous
27-01-2001, 15:29
Nie wiem czy można nocować w "Hoteliku pod Tarnicą" z czworonożnym przyjacielem, ale za to wiem, gdzie można. W 1999 r. byliśny u Państwa Wójcik, którzy mieszkają w Wołosatym (obok baru pod Tatnicą). Przjęli nas bardzo miło razem z naszym psem (oni sami mają dwa pieski i bardzo kochają zwierzęta). Miłego pobytu !