PDA

Zobacz pełną wersję : znaczek



marekm
14-12-2003, 21:51
witam
przedstawiam Wam propozycje zanczka do oceny . Pozwolilem sobie na umieszczenie nicka Szaszki na znaczku w celu zobrazowania całości, całkiem przypadkowo.

T.B.
14-12-2003, 22:36
Jeśli mogę coś powiedzieć, to napis "Wirtualne Bieszczady" nie powinien być do góry nogami. Powinien "iść" od lewej do prawej i być czytelny w normalnym położeniu znaczka.
Poza tym - OK!

Stały Bywalec
15-12-2003, 10:48
Uwagi tak jak T.B. (chociaż raz się zgadzamy), z drobnym uzupełnieniem:
powinieneś jednak w znaczek wkomponować adres strony www Admina Forum, tj.
www.bieszczady.info.pl
Dziękuję i pozdrawiam

iza
15-12-2003, 13:15
Czy ten znaczek dotyczy tylko forum ?
A co z wszystkim którzy nie piszą na forum , a znają się z czatu ?
Tych osób jest zdecydowanie więcej i uważam że dobrze by było dołączyć obok forum czat .
Również nie zgadzam sie z S.B w kwestii umieszczenia adresu www.bieszczady.info.pl .
Uważam że było by to krzywdzące w stosunku do adminów innych bieszczadzkich stron .
Wirtualne bieszczady to nie tylko jedna strona , a "bieszczadzcy" internauci to nie tylko Ci którzy zaistnieli na forum .

Pozdrawiam

Stały Bywalec
15-12-2003, 15:55
Iza:
"Czy ten znaczek dotyczy tylko forum ?"
Dobre pytanie, ale chyba już wcześniej na nie odpowiedzieliśmy.

Ja zrozumiałem, że będzie to znaczek rozpoznawczy uczestników tego Forum. Oczywiście nabędą go również ci, którzy (dotąd anonimowi) pojawią się na KIMB.

Ale może Iza ma rację ? Może to odznaka posiadania dwóch umiejętności: surfowania w internecie i turystyki bieszczadzkiej ?

Poza tym zastanówmy się, kto te znaczki wykona i dostarczy je osobom zainteresowanym. Jeśli grono ich posiadaczy ograniczymy do członków Forum i uczestników KIMB - nie będzie z tym (dzięki zaangażowaniu Asiczki) kłopotów.

Ale jeśli mają one być dowodem uczestniczenia w ogólnie rozumianej wspólnocie bieszczadników - internautów, to wykona je i rozprowadzi (gdzie i kiedy) ... no właśnie, kto ? Może kupimy je w kiosku z pamiątkami w Ustrzykach Grn. ?

Pozdrawiam

Ps. Podtrzymuję opinię o celowości zamieszczenia na znaczku adresu www Admina.

iza
15-12-2003, 16:45
Stały Bywalec napisał/a:



> Może to odznaka posiadania dwóch
> umiejętności: surfowania w internecie i turystyki
> bieszczadzkiej ?

Żle mnie zrozumniałeś , nie chodzi mi o umiejętność surfowania w necie tylko o fakt zaistnienia w grupie ludzi .


> Jeśli grono ich posiadaczy ograniczymy
> do członków Forum i uczestników KIMB - nie będzie z tym (dzięki
> zaangażowaniu Asiczki) kłopotów.

- tak i to mi się podoba : " uczesników KIMB " , z tym że uczestnikiem może być nie koniecznie członek forum

W wypadku dystrybucji poprzez kioski z pamiątkami zapowiadam z góry iż nie kupie i nie chce posiadać



Wiadomość została zmieniona (15-12-03 16:46)

T.B.
15-12-2003, 22:13
Stały Bywalec napisał/a:

> Uwagi tak jak T.B. (chociaż raz się zgadzamy),
>


Tak siedzę i myślę: czy to aby na pewno jest komplement? :]

Pozdrawiam



Wiadomość została zmieniona (15-12-03 22:14)

Stały Bywalec
16-12-2003, 08:47
T.B.
"Tak siedzę i myślę: czy to aby na pewno jest komplement?"

Oczywiście, że nie jest.
Spodziewasz się ode mnie komplementów ? Po tym, jak żeś napuścił na mnie najbrzydszą niedźwiedzicę z Otrytu ?

Pozdrawiam