PDA

Zobacz pełną wersję : KIMB 4 - na początek wstępne daty



admin
12-01-2004, 14:49
Witam!

Może zacznijmy od jakiejś wstępnej daty:

może 01.05.2004?

asiczka
12-01-2004, 16:18
o tak wszyscy chętni na pomoc w przeprowadzce mile widziani;-)

Szaszka
12-01-2004, 17:49
Przepijemy naszej owcy domek caly... :P

Stały Bywalec
12-01-2004, 17:57
Chyba KIMB 3 a nie KIMB 4 ?

KIMB 1 odbył się we wrześniu 2002 r., a KIMB 2 - w maju ub. roku.
Innych naszych "kongresów" przecież później już nie było ! Chyba że coś zatailiście przede mną ???

W Warszawie i Nadarzynie miały miejsce jedynie ... regionalne konferencje tematyczne (niezmiernie ważne, oczywiście).

W Dwerniku we wrześniu ub. roku odbył się natomiast tylko zlot "dyżurnych" bieszczadników. Fakt, że frekwencja na nim dopisała. Nie zapowiedziano go jednak jako KIMB-u. Poza tym nie było tam Ciebie, a co to za kongres bez Admina.

Pozdrawiam



Wiadomość została zmieniona (12-01-04 17:20)

Lupino
12-01-2004, 19:39
Właśnie, poza tym miał być 1 KIMB na rok !

ps. Termin ok! Marek powinien już zacząć szkicować :)

marekm
12-01-2004, 23:50
"mówicie i macie, jak w bieszczadzkiej knieji"
aha, tylko jeszcze mały szczególik - poproszę o podanie miejsca?
pozdroowka

asiczka
13-01-2004, 00:29
hy hy... nie prowokuj mnie;-D

admin
13-01-2004, 10:27
Witam!


Oczywiście popełniłem błąd!!!!

Uhhh jak ten czas leci - a kongres oczywiście III

Szaszka
13-01-2004, 21:33
He he, wiecie co, mam w lodowce puszke makreli w oleju, ktos zostawil na zeszlorocznym majowym kongresie, juz dwa razy ta puszka byla w Bieszczadach, bo w czerwcu tez... Nikt jej nie zjadl, a teraz to juz relikwia i nie śmiem otworzyc, moze przywioze teraz w maju, to zjemy komisyjnie...
Wazne do 07.2004. :P

asiczka
13-01-2004, 21:44
mniammmmm, już wiem dlaczego jestem głodna;-D

Xiro
13-01-2004, 23:47
Rybka popływac tez pewnie lubi.... :)

Stały Bywalec
14-01-2004, 09:17
Przydałby się teraz skarb Stałego Bywalca, ukryty (kiepsko !) dla niego przez uczestników II KIMB A.D. 2003.

pozdrawiam

asiczka
14-01-2004, 10:15
Był ukryty DOBRZE;-) jak widać aż za dobrze, albo szukający kiepsko odczytali wskazówki i kopali o metr za daleko...

A swoją drogą ciekawa legenda ma okazję się rozwinąć...

Stały Bywalec
14-01-2004, 13:15
Asiczka:
"A swoją drogą ciekawa legenda ma okazję się rozwinąć..."

Oj, wielka mi tam zaraz legenda ?!
Z tego, co wiem, to było tam raptem 18594 USD i 66357 PLN. Piraci i zbójcy swego czasu większe skarby zakopywali.
Tych złotówek tylko trochę szkoda, bo jeśli ktoś wreszcie odkopie ten skarb w czasie, gdy Polska będzie już w strefie walutowej euro, to może mieć kłopoty z ich wymianą.

Pozdrawiam

asiczka
14-01-2004, 13:24
Mylisz się SB>> ten SKARB JEST BEZCENNY.
Nie da się bowiem wycenić wszystkich emocji, wspomnień i entuzjazmu, który chcieliśmy oddać w dobre ręce OJCA KIMBów;-)

Jak się nie znajdzie będzie mi niezmiernie przykro, a ciekawość co i jak to mnie zje. Apeluję - jak ktoś znalazł (znajdzie) skarb - niech o tym mi powie. To sprawa ratująca życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Xiro
15-01-2004, 00:16
Jesli te złotówki choc trochę w bilonie to może wykrywaczem żelaztwa...... :)



Wiadomość została zmieniona (14-01-04 23:23)

Derty
15-01-2004, 15:17
Stały Bywalcze - sumy się zgadzają, ale nie wiesz, że to były tylko dwa banknoty:)
Derty

asiczka
28-01-2004, 00:29
A co powiecie na 22-24 maja 2004 r. juz mówie dlaczego - bo jako takiego długiego majowego weekendu nie ma, na poczatki maja - jest tez zimno.

Trzeba wybrac jakis weekend " nie- stonkowy". No i miejsce może zmienić, może http://www.jaworzec.com.pl?
Bigosik? Miejsce do spania.

Szaszka
28-01-2004, 00:34
Dla mnie bomba, zarowno termin, jak i miejsce! Na Jaworzcu jest wspanialy klimat, Lukasz nam ugotuje gar bigosu, no i te koedukacyjne prysznice.. ;)
Wiosna juz bedzie w pelnym rozkwicie, ech.... No i zadnych tlumów. :D
A, no i ognisko mozna zrobic!! Ha! Zaden tam wielkomiejski grill, ale prawdziwe ognisko!

asiczka
28-01-2004, 00:41
na imprezę;D

admin
28-01-2004, 10:36
OK W takim razie gdy zostanie zgłoszony jeszcze jeden termin zrobimy głososwanie.

Wybierzemy termin + miejsce

Derty
28-01-2004, 16:51
Hej,
Ja (jeśli mój głos cokolwiek znaczy) głosuję za 22-24 majem w Jaworzcu:D W samym środku zieloności...już mi miło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Derty Zbieszczadziały

krawc
29-01-2004, 15:01
Pytanie do inicjatorów KIMB-a.Czy lista uczestników kolejnego Kongresu będzie limitowana? Bo spotkałem sie z zastrzeżeniami weteranów (weteranek) KIMB, że zbyt duza liczba chętnych byłaby uciążliwa. Czy spotkanie będzie miało charakter otwarty czy zamknięty jest to kongres dla TWA macierzystego czy równiez TWA prim, bis, itd?
Członek TWA prim-Bob

Piotr
29-01-2004, 15:21
Bo spotkałem sie z zastrzeżeniami weteranów (weteranek) KIMB

Nazwiska, adresy, kontakty!!! :wink:
No ale inicjatorzy sie pewnie tez wypowiedzą ;)

iza
29-01-2004, 16:50
No drogi bobie !

Ponownie wszystko pokręciłeś - a fu nie ładnie
Znów aferę jakąś robisz - e byś się wstydził
Co nie usłyszysz to sobie dopowiesz
Eeeeeeeeee brzydki bob aferzysta

Szaszka
29-01-2004, 17:09
Pytanie do inicjatorów KIMB-a.Czy lista uczestników kolejnego Kongresu będzie limitowana? Bo spotkałem sie z zastrzeżeniami weteranów (weteranek) KIMB, że zbyt duza liczba chętnych byłaby uciążliwa. Czy spotkanie będzie miało charakter otwarty czy zamknięty jest to kongres dla TWA macierzystego czy równiez TWA prim, bis, itd?
Członek TWA prim-Bob


Wiesz co, Bob, Iza dobrze Ci powiedziala. Ja jeszcze dodam jeden epitet - "podżegacz".
Rozumiem, ze pijesz do mojej wypowiedzi na czacie, jak zwykle przekreciles sens tego co uslyszales i rozpuszczasz wstrętne ploty.
Sens mojej wypowiedzi byl taki: Spotkanie chcemy zorganizowac 22 maja, bo nie lubie w Bieszczadach tlumow. Poza tym wtedy uniknie sie udzialu ludzi przypadkowych, bo na tą date to juz trzeba bedzie specjalnie wziac sobie urlop i przyjechac.
Nie wiem skad przyszedl Ci do glowy pomysl o "limitowaniu liczby uczestnikow", i nie chce sie domyslać.
Moge tylko dodac, ze kazdy, kto poswieci swoj czas, zeby w tych dniach przyjechac w Bieszczady i spotkac sie z nami, zasluguje na jak najserdeczniejsze przyjęcie.

A jak mam ochotę na spotkanie w Bieszczadach w "limitowanym gronie", to na pewno nie oglaszam tego na forum. Ewentualnie robie to post factum. Nazywa się to "relacją z wyprawy". :P

Derty
29-01-2004, 17:31
Hej,
I dostało Ci się Bob. Teraz będziesz musiał dwie Anielice błagać o ułaskawienie:P
Jeśli każą Ci taniec brzucha wykonać na stole za karę, to ja rezerwuję pierwsze miejsca:P Będą pyszne zdjęcia:D
A później micha bigosu....i gwiazdy nad ognichem i HEJNAŁ na capstrzyk:D
I...dość tych marzeń...
Pzdr,
Derty

T.B.
29-01-2004, 18:41
W pierwszych słowach mego listu sie pytam:
co szczególnego jest w terminie 22-24 maja? :roll:

Bo 24 maja, to nawet nie jest wolny poniedziałek.
Co innego - 3 maja. To jest wolny poniedziałek. A za sobotę 1 maja należy się dzień wolny. Jeśli sobie ten dzień wybierzemy w poprzedzający piątek, to mamy cztery dni, od 30 kwietnia do 3 maja, ustawowo wolne od pracy. :idea:

Oczywiście - co jest szczególnego oprócz tego, że być może będzie trochę cieplej i nastąpi selekcja poprzez trudności z uzyskaniem wolnego?
:?

asiczka
29-01-2004, 18:54
W pierwszych słowach mego listu sie pytam:
co szczególnego jest w terminie 22-24 maja? :roll:

Bo 24 maja, to nawet nie jest wolny poniedziałek.
Co innego - 3 maja. To jest wolny poniedziałek. A za sobotę 1 maja należy się dzień wolny. Jeśli sobie ten dzień wybierzemy w poprzedzający piątek, to mamy cztery dni, od 30 kwietnia do 3 maja, ustawowo wolne od pracy. :idea:

Oczywiście - co jest szczególnego oprócz tego, że być może będzie trochę cieplej i nastąpi selekcja poprzez trudności z uzyskaniem wolnego?
:?

Chodzi o to:
cieplej,
łatwiej zarezerwować noclegi (na 1-3 i tak będze full - więc nie rezerwują)
zielono,
więcej ośrodków otwartych,


Ale tak czy tak mamy 2 daty:
30-3.05 T.B. gdzie proponujesz?
lub
21-24.05.2004 Jaworzec

ave as

WSZYSCY SĄ MILE WIDZIANI, bez wyjatków.

T.B.
29-01-2004, 19:40
30.04-3.05 T.B. gdzie proponujesz?


W Żubraczem! :)

krawc
29-01-2004, 21:25
Bije sie w me wątłe piersi-i przepraszam super gwiazdy obydwie-w szczególności Joje i Szaszkę-ale mi sie dostało
Bob

Piotr
29-01-2004, 21:38
Chodzi o to:
cieplej,
Pól godziny próbowałem i nie przeczytałem. Mam oslepnać? Prosze o przyciemnienie czcionki :)



łatwiej zarezerwować noclegi (na 1-3 i tak będze full - więc nie rezerwują)
To fakt.



zielono,
LOL :)



więcej ośrodków otwartych,
Eeee...

2xNIE. Nie ten termin, a w szczególności nie Jaworzec.

iza
29-01-2004, 21:41
Bobie przeprosiny przyjmuje :wink:
a bicie w piersi , tym bardziej że wątłe jest nie konieczne a nawet wysoce nie wskazane :D
Zadowole sie proponowanym przez Dertego tańcem brzucha .
Ufam jednocześnie iż nie zdezerterujesz pozbawiając nas tej niewątpliwej atrakcji ,

iza
29-01-2004, 21:49
[quote="Piotr"
Eeee...

2xNIE. Nie ten termin, a w szczególności nie Jaworzec.[/quote]

Ja jestem 1xNIE - Jaworzec
Odnośnie terminu dla mnie nie ma znaczenia , ale przychylam sie do głosu TB .
Z pewnością termin na początku maja dla wielu osób jest bardziej realny .[/list]

krawc
29-01-2004, 22:21
Dzieki Joja-mój taniec piwnego brzucha -ale twój taniec topples
A termin w 3 dekadzie maja -dobry

beata
30-01-2004, 08:18
W pierwszych słowach mego listu sie pytam:
co szczególnego jest w terminie 22-24 maja? :roll:

Bo 24 maja, to nawet nie jest wolny poniedziałek.
Co innego - 3 maja. To jest wolny poniedziałek. A za sobotę 1 maja należy się dzień wolny. Jeśli sobie ten dzień wybierzemy w poprzedzający piątek, to mamy cztery dni, od 30 kwietnia do 3 maja, ustawowo wolne od pracy. :idea:

Oczywiście - co jest szczególnego oprócz tego, że być może będzie trochę cieplej i nastąpi selekcja poprzez trudności z uzyskaniem wolnego?
:?

Chodzi o to:
cieplej,
łatwiej zarezerwować noclegi (na 1-3 i tak będze full - więc nie rezerwują)
zielono,
więcej ośrodków otwartych,


Ale tak czy tak mamy 2 daty:
30-3.05 T.B. gdzie proponujesz?
lub
21-24.05.2004 Jaworzec

ave as

WSZYSCY SĄ MILE WIDZIANI, bez wyjatków.
Termin w trzeciej dekadzie dobry ze wzgledow ktore na kolorowo wymienila asiczka.
Natomiast uzyskanie wolnego dla wielu potencjalnych uczestnikow nie bedzie napewno sprawa latwa. I tu zgadzam sie z T. B.
Jesli chodzi o 22 - 24 maja ja sie nie zjawie na mur :D - stad juz teraz przyjmijcie moje blogoslawienstwo o ile wlasnie ten termin przejdzie...

admin
30-01-2004, 09:52
Witam!

Chyba skonczy się na to że bez demokracji trzeba bedzie wyznaczyć 1 termin i miejsce.
Nie ma szans na kompromis!

Z drugiej strony może niekoniecznie KIMB musi sie odbyć w maju! Może go przenieść na wrzesień?!

Piotr
30-01-2004, 10:04
Nie ma szans na kompromis!
Raczej nie ma.


Z drugiej strony może niekoniecznie KIMB musi sie odbyć w maju! Może go przenieść na wrzesień?!

Dobry pomysł. I SB będzie :lol:

iza
30-01-2004, 10:28
Pomysł beznadziejny , wrzesień owszem piękny tyle że za daleki .

Derty
30-01-2004, 13:05
Hej,
Poproszę o zestawienie propozycji terminów i miejsc i o ogłoszenie głosowania na ten temat.:D
Mnie jest wsio rawno, czy impreza odbędzie się 1 czy 22 maja, czy może nawet we wrześniu.
Jedna uwaga - jeśli wrześniowy termin nie zostanie pogodzony z terminem pewnego ważnego wrześniowego ślubu i bardzo ważnej podróży poślubnej:), to obawiam się, ze na jednej z tych imprez zabraknie grona ludzi, którego akurat nie powinno zabraknąć:) I czy chciałoby się wszystkim czekać aż tak długo? Przecież na jesieni może się odbyć zwykłe robocze spotkanie zespołu hejnałowego i cicha praca w podgrupach: -szermierzy, - offroadowcow, - talentow muzycznych, - fotografów profesjonalnych oraz - nałogowo biesolubnych biesołazów :)
Z_bieszczadziałym pozdrowieniem,
Derty

T.B.
30-01-2004, 13:44
... jeśli wrześniowy termin nie zostanie pogodzony z terminem pewnego ważnego wrześniowego ślubu ...

A kto :?: A kto :?: A kto :?: :shock: :)

Stały Bywalec
30-01-2004, 17:30
Jeśli chodzi o mnie, to:

BYLE KIEDY I BYLE GDZIE.
BYLE Z WAMI.

Pozdrawiam

klopsikx
30-01-2004, 23:28
Heh ciezko sie bedzie zjechac zrobmy glosowanie niech kazdy sie wypowie za datami bo miejsce raczej nie bedzie problemem ,a z drugiej strony juz mi sie w maju zapowiada jedna wycieczka wiec pasuje mi termin wczesniej zac :).Jestem za 1-3 maja
hejo
klopsik

klopsikx
30-01-2004, 23:31
Cos mi nie poszlo z stawieniem :) heh,coz czlowiek uczy sie na bledach krótko jestem za 1-3 maja. NIech reszta forumowiczow/biesowiczow tez zaglosuje.
hejka klopsik

irek
02-02-2004, 16:48
Propozycji wiele i dyskusja zazarta, ale wiele osob glosno krzyczy ,a nie bylo ich na zadnym Kimbie (nie wiadomo czy brac ich glosy pod uwage bo byc moze w tym roku tez sie nie pojawia). Takie spotkanie jakie bylo w zeszlym roku same sie nie zrobilo i wiele osob bylo zaangazowanych w przygotowania i organizacje. Wezcie pod uwage, ze najwiecej przygotowan spadlo na Asiczke i Bieszczady info (koszulki, znaczki, pocztowki, zupa na gwozdziu i wiele innych gadzetow i spraw organizacyjnych), ktora akurat w majowy weekend ma przeprowadzke i wypadalo by wziasc to pod uwage.
Kazdy z nas jezdzi juz dlugo w bieszczady i nawet 1-3maja znajda sobie nocleg lecz w roznych miejscowosciach. Lecz Kimb odbedzie sie w jednym punkcie, co spowoduje, ze wiele osob bedzie musialo wracac gdzies daleko, wiec za dlugo nie posiedzi, zreszta o "suchym pysku" to zadna frajda kongresowac (nie kazdy ma kierowce :)). Wydaje mi sie wiec, ze najlepiej wybrac takie miejsce, gdzie bedzie kazdy mogl przenocowac i dobrze sie bawic, lecz niestety 1-3maja takiego miejsca nie znajdziemy i pozostanie nam Piekielko w Dwerniku, bo zaden lokal w bardziej cywilizowanym miejscu w dlugi wekend nas nie zmiesci.
Bedac dwa dni temu w Jaworcu rozmawialem z dyrektorem schroniska i uwazam, ze propozycja Jaworca jest idealna (zapewnione noclegi dla wszystkich i to tanio, obsluga jedzenia - bardzo dobre, ognisko (Łukasz z Jaworca zaproponowal nam pieczenie jakiegos zwierzaka), moze byc np baran choc ja wolalbym owce ;P. - jedziemy i nic nas nie obchodzi.
Co bedzie to bedzie, ja postaram sie zjawic, choc w majowy wekeend moge miec z tym problem, obiecalem naszej owcy pomoc w przeprowadzce. (i z tego co wiem nie ja jeden)

Piotr
02-02-2004, 17:39
Propozycji wiele i dyskusja zazarta, ale wiele osob glosno krzyczy ,a nie bylo ich na zadnym Kimbie (nie wiadomo czy brac ich glosy pod uwage bo byc moze w tym roku tez sie nie pojawia). Takie spotkanie jakie bylo w zeszlym roku same sie nie zrobilo i wiele osob bylo zaangazowanych w przygotowania i organizacje. Wezcie pod uwage, ze najwiecej przygotowan spadlo na Asiczke i Bieszczady info (koszulki, znaczki, pocztowki, zupa na gwozdziu i wiele innych gadzetow i spraw organizacyjnych), ktora akurat w majowy weekend ma przeprowadzke i wypadalo by wziasc to pod uwage.
No. I dobrze ze ktoś wreszcie wyłozył kawe na ławe. Zgadzam sie z tym co napisał Irek, bo to argumenty słuszne. Co do przeprowadzki, to od razu było tak stawiac sprawe, a nie "bardziej zielono" ;-)
Nocleg każdy sobie znajdzie czy to 1 maj czy 22. Natomiast co do miejsca, to widze tu jedyną rozbiezność - nadal uważam ze Jaworzec odpada. Jeżeli zdecydowaliście sie juz ze jedziecie do Jaworca, to przecież jedźcie bo to fajne miejsce. Spotkanie bedzie takim jak powiedziałeś - jedni zostaną na noc, inni pojadą. Jeśli impreza będzie rozwojowa (a do tej pory tak było) to troche ludzi moze byc. Moim zdaniem tych drugich moze byc więcej. Dlaczego wiec ciągnac wszystko do Jaworzca, który jest "całkiem" na uboczu. Ustalić gdzies bardziej "przyjazne" dla ogółu miejsce i już. Tak samo można z Jaworca podjechać jak i do Jaworca. A z "balonem" na drodze Nasiczne - bacówka to raczej nie stoją - chyba ze miśki. Jaja se robią z porzadnych turystów i kasują mandaty w plastrach miodu;-)
Mojego głosu proszę równiez nie brac pod uwagę - to jedynie tak do przemyslenia.

Szaszka
02-02-2004, 17:49
Ustalić gdzies bardziej "przyjazne" dla ogółu miejsce i już. .

Chatka Puchatka? :D

Piotr
02-02-2004, 17:50
Chatka Puchatka? :>

Wiem, wiem - nie mogłaś sie powstrzymać :wink:

irek
02-02-2004, 18:27
Piotr z tym "balonem" to byl bym ostrozny. W lato ktos dmuchal na drodze dojazdowej na tzw Manhattan w Wetlinie i mial pecha - wypil piwo w sklepie na Starym Siole.

Piotr
02-02-2004, 18:48
Piotr z tym "balonem" to byl bym ostrozny. W lato ktos dmuchal na drodze dojazdowej na tzw Manhattan w Wetlinie i mial pecha

No tak, lato,Wetlina to co innego :) Zresztą niech stoją gdzie powinni, a co ;-) Na wiosne mój kolega jechał w Komańczy na Wietnam (tam gdzie Nadlesnictwo, za rzeką) i gość jadący z naprzeciwka zaparkował go w rowie. Facet był tak natoczony ze nawet nie wiedzial co sie stało. I nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że to ten sam gość, ktory nie tak w sumie dawno pomógł Jędrkowi zwanemu P pożegnac sie z tym padołem... Niech pilnują.

admin
02-02-2004, 19:27
A ja dalej swoje!

Po to rozmawiamy o tym teraz tzn na 6 miesięcy przed godziną W aby KAŻDY mógł załatwić wolne ewentualnie zwolnienie lekarskie (np.: nagły napad grypy).
Nie uwierzę że jak się zaczenie "chodzić" koło urlopu już teraz to się nie uda!

Nie ma znaczenia czy będzie to 1 czy 22 maj - oczywiście z punktu widzenia, że mamy się spotkać. Dla jednych za zimno dla innych za tłoczno a jeszcze inni powedzą że wolą
nad wodą!

Krótko! Jest dwie propozycje terminu:

30-3.05 lub 21-24.05.2004 - NIE DYSKUTUJEMY NAD MIEJSCEM!

Jeśli ktoś ma inną propozycję dotyczącą terminu proszę ją podać - potem DEMOKRATYCZNIE - "metodą admina" - wybierzemy termin (przy czym głosy userów
którzy zaliczyli minimum 2 KIMB'y (liczą się również sesje wyjazdowe!) liczą się x 2!

Ewentulane zmiany metody głosowania proszę zgłaszać na forumie :] (do ewentulanego odrzucenia :))

Osoby które wybiorą termin i zadeklarują przyjazd zdecydują o miejscu KIMB'u w norlanym głosowaniu TAJNYM!

Huh! Trzeba brać sprawy w swoje ręce!

klopsikx
02-02-2004, 20:15
Zgadzam sie z przedmoca w pelni wiec postuluje o jedna rzecz :niech bedzie cos dla warzyworzecow :) no meet no kał no pork no chicken no dack no sheep no fisch tylko wszystko bez miesa...plizzzzz
Wiem wiem weg...mix bedzie podejrzewam w miejszosci od meet..mix coz szkodzi demokracja wstretna to rzecz :).

beata
02-02-2004, 20:38
niech bedzie cos dla warzyworzecow :)
Asiczka twierdzila ze zupa z gwozdzia jest zupelnie z gwozdzia bezmiesnego - tak do konca jej nie uwierzylam - ale chyba mozemy popracowac nad zmiana przepisu i wybraniem gwozdzia z wieksza zawartoscia gwozdzia :)

T.B.
02-02-2004, 20:50
... no meet no kał no pork no chicken no dack no sheep no fisch :).

Kał tyż nie :?: :P

Na ognisku można upiec też flebek i szaszłyk wegetariański, ale co Ty wtedy będziesz pił :?: :!: :roll:

beata
02-02-2004, 20:58
ale co Ty wtedy będziesz pił :?: :!: :roll:

Jak co? Calkowicie bezmiesne pivo 8)

iza
02-02-2004, 21:02
E -bezmięsne piwo .
Wodę , wodę niech pije będzie silny jak parowóz.

klopsikx
02-02-2004, 21:28
A sie przyczepli jak rzep psiego ogona :).

asiczka
02-02-2004, 22:11
hy hy i zeby jeszcze bardziej rozmydlić temat - proponuję, by każdy nowy, który chce przyjechać na ew. KIMB i mieszac w datach, miejscach itp. - posłał na forum podanie i zdjęcie - jak klopsik. Wtedy będzie nam łatwiej zdecydować czy warto tak się "spędzać";D

:mrgreen:

ija o

Zbyszek
03-02-2004, 00:54
Witajcie Starzy i Nowi Bywalcy Miłośnicy Bieszczadów, baraniny?!, piwa! :wink:

Już czujemy ten zapach i smak, to znaczy że czas sie spotkać. Nie ma co rozdzierać szat i swarzyć się nad terminem. Myślimy że dobrą datą jest 30.04 -03.05. Czy do Jaworzca można dojechać bez względu na pogodę?
Przywieziemy małe co nieco dla mięso - i roślinożerców. Wody pić nie będziemy.

Pozdrawiamy
Wiola i Zbyszek

asiczka
03-02-2004, 08:50
Już czujemy ten zapach i smak, to znaczy że czas sie spotkać. Nie ma co rozdzierać szat i swarzyć się nad terminem. Myślimy że dobrą datą jest 30.04 -03.05. Czy do Jaworzca można dojechać bez względu na pogodę?
Przywieziemy małe co nieco dla mięso - i roślinożerców. Wody pić nie będziemy.

Witajcie na forum, Wioli u Zbyszku! Jak widzę starym bieszczadzkim zwyczajem mało mówicie, ale za to zawsze można na Was liczyć.
Dla wszystkich niewtajemniczonych - WZki;-) (smakowity skrót) uratowały nam życie na ostatnim KIMBIe. Zawsze można na nich liczyć. I jeszcze coś - nie pytają gdzie i kiedy - po prostu przyjeżdżają. TO JEST TO! Konkretnie.
Do miłego!

klopsikx
03-02-2004, 13:19
3 razy tak najbardziej mi pasuje marzec do polykwietnia w miejscu latwo dostenym z drogi tak by chodzi nie za duzo trzeba bylo :). Wiec niech proponuje coby znalaz sie jeden organizator podal 2, daty do wyboru oraz miejsca (na forum do dyskusji i glosowania) wtedy ludzie sie pozglaszaja i wybierze sie dzie bedzie wiecej czatowiczow :).Najlepiej rzyby to yblu juz tematy na forum 2 osobne a nie jeden. Taka luzna propozycja moja jest coby bylo wiecej porzadku :).

klopsikx
03-02-2004, 13:24
Sorki za gramtyke i skladnie :) ale pisze szybko i nie mam czasu poprawiac. :)WYBACZIE moj belkok :)

Piotr
03-02-2004, 13:47
I jeszcze coś - nie pytają gdzie i kiedy - po prostu przyjeżdżają.
Hyhy - to jasnowidze siakies, cy cuś? :wink:
Pozdrawiam W i Z :)

Piotr
03-02-2004, 13:51
Najlepiej rzyby to yblu juz

Wybaczyć to można, (jakiś slang pewnie?) :wink: - ale zrozumiec to druga sprawa :lol:

admin
03-02-2004, 15:00
Czyli co nie ma innych propozycji terminu???

Żeby potem krzyku nie było!!

Jutro włanczam głosowanie! - ostatni moment na jakiś dodatkowy termin/y

asiczka
03-02-2004, 15:05
data trzecia: 10.06.2004 - 13.06.2004 r.

data czwarta: bliżej nieokreślony wrzesień 2004 r.

howgh, jak szaleć to szaleć.

irek
03-02-2004, 19:55
No tak wilka nie ma offce szaleja boze tylko nie czerwiec chyba ze ktos z kimbowiczow potrafi porody odbierac i wolabym by to nie byl weterynarz ;)

asiczka
03-02-2004, 20:03
No tak wilka nie ma offce szaleja boze tylko nie czerwiec chyba ze ktos z kimbowiczow potrafi porody odbierac i wolabym by to nie byl weterynarz ;)

ups... no tak - czerwiec odpada
:mrgreen: chyba, że od ekipy dolączy połoznik - papiery chcemy widzec przed;D - będziemy mieli bieszczadzkiego bejbika. Na drugie damy mu Biesik

Szaszka
03-02-2004, 20:09
Na drugie damy mu Biesik
No tak, bo czadu to się już nawdychal z papieroskow tatusia. :P

irek
03-02-2004, 20:13
Bo biesik musi byc zachartowany i odporny na wszystko ;) a swoja droga to tu (na forum) oststnio wiekszy ruch niz na czacie hy hy

Aga.J
03-02-2004, 20:17
Ihihihihi..... Ehehehehe....
Ja juz z wami nie wytrzymam.... :lol:

Piotr
03-02-2004, 20:26
będziemy mieli bieszczadzkiego bejbika

To moze jakies chrzciny w Piekiełku? ;) Ja na ochotnika moge polewać głowe "Żywcem", a tata posypie popiołem - wiadomo jakim,no! ;)

irek
03-02-2004, 20:28
ta a syn za 20 lat bedzie tam lezal pijany pod stolem ;)

Piotr
03-02-2004, 20:36
ta a syn za 20 lat bedzie tam lezal pijany pod stolem ;)

I o to chodzi. Inaczej co wnuk bedzie fotografował w B? ;)

irek
03-02-2004, 20:42
he he poddaje sie :)