PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwój rekreacji w Wetlinie



Marcin
13-01-2004, 19:13
http://esanok.pl/index.php?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=382&wroc=index

A może doline Moczarnego otworzą dla ciekawskich?

Michał
15-01-2004, 16:02
Marcin

Spoko - cosik podrzucę

http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20040113/LUDZIEIOPINIE/40112039

I co Ty na to stary przedbieszczadniku?

Pozdrawiam

Piotr
15-01-2004, 18:47
>http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.d [cut]

Na biegun. Najlepiej północny, niech sobie tam propaguje do woli. A miejsca ile...
BTW - skoro jednak "wszyscy" widzą w tym szanse (jakąś), to trudno - wolno im. Róbta co chceta.
Pani Stefanii natomiast z Nowym Rokiem życze więcej konsekwencji i rozwagi w wypowiedziach... Co by zaś nie chlapła... Bo na niektórych to jak ta płachta na tego tam...
Najlepiej niech juz stopnieje to białe g... - jakby rzekł ktoś... ;-) I słusznie :-D

T.B.
20-01-2004, 23:35
>http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.d [cut]

Na biegun. Najlepiej północny, ...

Pytałem już na starym forum, ale moje pytanie zniknęło. Może za trudne?
Brzmiało:

A o co chodzi?

marekm
22-01-2004, 15:21
Pytałem już na starym forum, ale moje pytanie zniknęło. Może za trudne?
Brzmiało:

A o co chodzi?[/quote]

TB jak to nie wiadomo o co chodzi :shock:
O śnieg , taki biały puch, :lol: . i może jeszcze o parę drobiazgów , ale
właśnie je ten puch przysypał :wink:

Piotr
22-01-2004, 15:52
A o co chodzi?

Stosunkowo trudne + jak napisał MarekM :-)
Dobra, wytłumacze sie: nie chodzi o to ze propaguje, niech propaguje (-ją), niech robią co chcą - z czegoś życ tam trzeba, a jak to mówią ziarnko do ziarnka. Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź pod linkiem który podał Michal. Chodzi o konsekwencje w wypowiedzi - bo tamto brzmi mniej więcej tak (gdybyś jednak nie odnalazł wlaściwych fragmentów w tekście): Wiesz co TB, mam straszny burdel na działce, rozwaliłem wszystko w diabły, brud, smród, chcialem sprzedawać zielsko i tyle ludzi sie zainteresowało ze mi jeszcze dodatkowo zadeptali i zasyfili wszystko do reszty, aż mi sie niedobrze robi jak patrze na te swoją dzialke. I Wiesz co? Doszedłem do wniosku, że teraz przeniose sie na Twoją i będę robił to samo. Ale nie boj sie - zanim zasyfią to jeszcze duuuzo czasu musi upłynąć... :D

T.B.
22-01-2004, 23:17
No tak - o tych hordach turystów, to mi się nie podoba, bo to jest także o mnie i o moich pieniądzach, które płaciłem krewnym i znajomym pani Biegun.

Gdyby jednak pokusić się o tłumaczenie "co autor miał na myśli?", to zapewne - w przypadku Zakopanego - chodzi o symboliczne już Krupówki z tłumami i kojarzonym z tym miejscem szpanem (nie do końca słusznie, bo ja też tam chodziłem i koktajl w koktajlbarze piłem). Przeciwieństwem tego ma być proponowana w Wetlinie i okolicy turystyka aktywna, czy sport. A jasne jest, że biegać na nartach nie będzie tyle ludzi co biega po Krupówkach i nie będzie to taki "przekrój" jak na Krupówkach.

marekm
23-01-2004, 10:12
witam :D
Odwiedziłem stonke w/w Stowarzyszenia, i poza tym , że mi się spodobala to niczego się wiecej nie dowiedziałem . Tzn zabrakło info o np. programie, kto zacz / poza Piotrem Ostrowskim i p. Biegun i to z artykułu/ itp.nie pozostaje mi nic innego tylko czekać na wiecej informacji.
pozdroowka

obywatel
23-01-2004, 23:33
Byłem w ostatni weekend w Wetlinie... I jeżeli chodzi o "rekreację" to wątpie czy się tam coś rozwinie zwłaszcza zimą...Środek ferii w Polsce, a tu nic. Wpadam do Bazy, a tam nawet muzyka nie gra... Pani Agnieszka coś dłubie na drutach, turystów - ja w liczbie jeden. W każdym razie diabły na swoim miejscu, koniom Kwiatkowskiej trochę jakby werniks zciemniał, piwo tylko w butelce no i w PTSMie jakaś impra na całego :D. Śniegu po pachy. Na połoninkach 3 stopień zagrożenia lawinowego.

Acha żeby było jasne obywatel to dawny Marcin...

T.B.
24-01-2004, 11:06
...
Odwiedziłem stonke ...

I jak się mają moje krewniaczki? Śpią dobrze? :P

marekm
24-01-2004, 13:09
I jak się mają moje krewniaczki? Śpią dobrze? :P

hihihii ,TB i pozostali wybaczcie alem niec głodny musiał być i cosik mi się zjadło hihihi
miało być oczywiście " stronkę "

beata
24-01-2004, 16:02
I jak się mają moje krewniaczki? Śpią dobrze? :P

hihihii ,TB i pozostali wybaczcie alem niec głodny musiał być i cosik mi się zjadło hihihi
miało być oczywiście " stronkę "
Spoko :D
Nikt ci tu nie bedzie sprawdzal ortografii :D
Chyba.. :roll: