PDA

Zobacz pełną wersję : Gratulacje



irek
20-01-2004, 22:11
Super to wszystko wyglada :shock: Tylko forum trzeba sie od nowa uczyc :wink: Gratulacje dla zalogi bieszczady info :lol:

agajotek
21-01-2004, 09:45
Witam!
Ale dziwnie! Zaraz się nauczę i bedę już szczęśliwa :D Fajnie to wszystko wygląda. Gratuluję i pozdrawiam.
Agnieszka

Derty
21-01-2004, 10:28
:D Ale nowoczesne Forum...przez chwilę stałem z rozdziawioną gębą, ale teraz do roboty. Dużo nauki;)
Gratuluję adminowi i wszystkim, którzy mu pomogli - to prawdziwy skok cywilizacyjny:D

Derty
PS: Uwaga techniczna - moj Win2k i IE jakoś nie wytrzymują nowości więc co kilka ruchów na Forum wywala mi przeglądarę ('IExplore wygenerował błędy i...' - znacie to?;) ). Czy jest na to jakaś rada?

Piotr
21-01-2004, 11:50
Czy jest na to jakaś rada?

Jest. Mozilla się nazywa :lol:

admin
21-01-2004, 13:02
:D
PS: Uwaga techniczna - moj Win2k i IE jakoś nie wytrzymują nowości więc co kilka ruchów na Forum wywala mi przeglądarę ('IExplore wygenerował błędy i...' - znacie to?;) ). Czy jest na to jakaś rada?


Od strony technicznej patrząc:

Serwer generuje to co widać z odpowiednio zapisanego kodu (serwer side) i wynik działania wysyła na przegladarkę użytkownika w postaci już czystego HTMLa.
HTML nie ma możliwości (według mojej skromnej wiedzy) wykonać ŻADNEJ operacji po stronie klienta - a więc nie ma prawa też wywołać żadnego błędu którego wynikiem może być wywałka przeglądarki.
Są oczywiście pewne sytuacje marginalne podczas których może się coś wywalić w wyniku działania HTMLa ale to już jest IMHO działanie zamierzone usera.
Czyli takie skonstruowanie (umyślne) zapytania w jednej z dostępnych metod do serwera aby ten np. wysłał do użytkownika coś co spowoduje zawieszenie się przeglądarki.
Tego typu błędy oczywiście wystepują, nie mniej nie są winą ani programisty czy też samego serwera, a raczej producenta przeglądarki :) czyli w Twoim przypadku M$.
Wspomniany producent publikuje z częstotliwością mniej więcej 1 tygodnia szereg łat, które te błedy w IE poprawiają - tak więc gdy u mnie zdarzają się takie sytuacje o których wspomniałeś robię tak: format c: a następnie instalacja windozy + cały update sofu poprzez www.

Oczywiście można dyskutować czy to, że przeglądarka jest taka, a nie inna jest OK ale to już temat na zupełnie inną dyskusję :).

Kasia
21-01-2004, 15:53
Przyłączam sie do gratulacji: kawał porządnej roboty :D

Michał
21-01-2004, 16:51
Cze

Admin - nie ściemniaj - wszystkim, którzy mają problema - polecam dokładne sprawo systemu.
Adminku - bukwy u mnie terazki akuratne.
Prblemem był jak to normalka pakiet adobe.

Troszki mnie wkurw... te durnowate ikony czy emotiokony - jak miałbym tak wyglądać to szybciej bym się pochlasatał tępym narzędziem.

Mam nadzieję, że użytkownicy dają sobie na wstrzymanie - bo inaczej forum będzie wyglądać jak nie pzrymierzając k u r w a w deszczu.

Jest Gucio

P.S.
jak zdrzierzyłeś to rekonfigurowanie?!


Papapap

Michał
21-01-2004, 16:53
Aha
Beatko - wielkie dzięki za troskę - mam 17 cali.
Na 19 mój babul dał szlaban. Ale Ciebie zobaczę - spoko!!!

Pozdrawiam

Aleksandra
21-01-2004, 17:27
GRATULUJĘ!!!!!!!!!

Jestem pod wrażeniem...

Więcej jak troche pooglądam więcej...

beata
21-01-2004, 22:03
Aha
Beatko - wielkie dzięki za troskę - mam 17 cali.
Na 19 mój babul dał szlaban. Ale Ciebie zobaczę - spoko!!!

Pozdrawiam
Skoro bukwy juz akuratne to widocznie ta 17 jest zupelnie wystarczajaca :D i szkoda na 19.
Tak na marginesie moj maz tez odmowil dotacji :twisted:

Mundek
22-01-2004, 00:32
Czy jest na to jakaś rada?

Jest. Mozilla się nazywa :lol:

Właśnie! :D
Święta prawda

admin
23-01-2004, 18:19
jak zdrzierzyłeś to rekonfigurowanie?!


Jak widać zdierżyłem :)
Z forum poszło stosunkowo łatwo - ale nad całością: grafika, CMS, bieszczady.info.pl + forum to prawie rok trwało!

emiel_
02-02-2004, 21:59
ja również GRATULUJE twórcom nowej wersji serwisu bieszczady.info.pl :!:

pozdrawiam wszystkich :)