PDA

Zobacz pełną wersję : Avatary - za czy przeciw



admin
22-01-2004, 10:47
Witam!

A więc biorąc pod uwagę dyskusję nt. niektórych avatarów (czytaj pająką i skaczącego papuasa) jest pytanie:

Czy jesteś za całkowitym zrezygnowaniem z avatarów u wszystkich użytkowników?

Piotr
22-01-2004, 11:51
Witam!Czy jesteś za całkowitym zrezygnowaniem z avatarów u wszystkich użytkowników?

Zdecydowanie: NIE.
Takie ładne zwierzątka i inne dziwolągi chcecie kasować? :) Skakac co prawda nie muszą, wystarczy ze będą "stały" :P

iza
22-01-2004, 11:57
A dla mnie to mogą skakać tańczyć jak i rówież śpiewć .
A likwidacji stanowcze nie.

Derty
22-01-2004, 13:14
Animowane i nieanimowane - są kawałeczkiem nas samych:)
Czemu się mamy nie pokazywać?:)
Ja bym wprowadził obowiązek posiadania takich avatarów:P
Chyba że zaburzają jakoś pracę całego oprogramowania...
Pozdrawiam 'pajączka':) i wszystkich biesolubów:)

asiczka
22-01-2004, 15:12
Skaczącym mówimy stanowcze NIE!!!!!!!!! Wzrok i tak już mam wystarczająco zmęczony! Zbędnym bajerom mówimy nie! To jak to jakby mc donaldsa postawić na wetlińskiej ze świecącym neonem!

Johny
22-01-2004, 20:43
Skaczącym mówimy stanowcze NIE!!!!!!!!!
Skaczący ...nie skaczący co za różnica ? Avatar reprezentuje użytkownika ... jak skacze pewnie nerwowy :lol:

Wzrok i tak już mam wystarczająco zmęczony!
Proporcje zmienić : mniej kompa wiecej Bieszczadów!

Zbędnym bajerom mówimy nie! To jak to jakby mc donaldsa postawić na wetlińskiej ze świecącym neonem!
Co ma avatar do "mc" ?
WOLNOŚĆ jeszcze raz wolność dla avatarów :mrgreen:

asiczka
22-01-2004, 21:20
Co ma avatar do "mc" ?
WOLNOŚĆ jeszcze raz wolność dla avatarów :mrgreen:

1 post i podskakujesz BIESZCZADNIKOM....;P

Ma - jeśli avatar nie jest związany z Bieszczadami to jak pięść do nosa. To wortal TEMATYCZNY.

Johny
22-01-2004, 22:20
Co ma avatar do "mc" ?
WOLNOŚĆ jeszcze raz wolność dla avatarów :mrgreen:

1 post i podskakujesz BIESZCZADNIKOM....;P
Nie podskakuje ....mój obrazek stoi :) Pewnie tobie się tez nie podoba....ale mnie tak i pasuje do mnie :lol:
Bieszczadnik to ten co ma xxxx postów na 4umie o avatarach ?
Jeśli tak to gratuluje tytułu. Ja osobiście wole Bieszczady w naturze i tak je biorę.... dlatego czasu na 4umach klepać nie mam ale mnie tym razem ruszyl temat jakże " bieszczadzki"

Ma - jeśli avatar nie jest związany z Bieszczadami to jak pięść do nosa. To wortal TEMATYCZNY.
Avatar zdaje mi się ma być związany z osobą, którą reprezentuje a nie z tematem 4uma.Wortal?? To jest 4um a piszemy w oftopie

Aga.J
22-01-2004, 22:25
Choć w/g forum jestem dopiero kandydatem na bieszczadnika, ośmielam sie wyrazić swoją opinię :oops: Jestem za. Mnie sie podoba.
Coś o nas mówi. A 'skaczące' jakby nie bylo wprowadzaja troche życia ....

Michał
22-01-2004, 23:15
WItajcie

Johny
*****
"Bieszczadnik to ten co ma xxxx postów na 4umie o avatarach ?
Jeśli tak to gratuluje tytułu. Ja osobiście wole Bieszczady w naturze i tak je biorę.... dlatego czasu na 4umach klepać nie mam ale mnie tym razem ruszyl temat jakże " bieszczadzki" "
*****

chyba czegoś nie kumasz! Na innym forum będziesz wyświetlany jako aktywista, na jeszcze innym jako maszynista parowozu itp. Z tym braniem Bieszczadów to uważaj - spora część jest pod ochroną!

*****
Avatar zdaje mi się ma być związany z osobą, którą reprezentuje a nie z tematem 4uma.Wortal?? To jest 4um a piszemy w oftopie
*****

Zdaje Ci się, czy może jesteś przekonany? Dorabianie ideologii do faktów jest beee.
A skąd taka fascynacja zaśmiecaniem języka polskiego hameryckimi bzdetami?

Ten obrazek to efekt zafascynowania muzyką Gregorian?

Pozdrawiam

beata
22-01-2004, 23:49
Tak, wiem, obiecalam ze nie bede uzywac papuasa(masaja, goscia z dzida), ale sie powstrzymac nie moge. :)
No i pozbyc sie go juz tez nie moge - gosc ma juz historie - jakies kilka stron postow.
Obawialam sie tego ze dyskusja zrodzona z obrazkow, ktore przeciez niczego nie wnosza do tematu gladko przejdzie do sprawdzania ortografii :D czego dowodem jest wypowiedz Michala.
A moze by cos o bieszczadach dla odmiany? Robaczki?
Edit: ups ... Bieszczady z malej litery? :D

Piotr
22-01-2004, 23:57
A moze by cos o bieszczadach dla odmiany? Robaczki?

Eeee tam o Bieszczadach... Nuda :lol:
OT Rulez :!:

asiczka
22-01-2004, 23:59
Pytanie w ankiecie jest źle postawione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie za CAŁKOWITYM, ale niech nie... ty wiesz co:P

Johny
23-01-2004, 00:24
WItajcie

chyba czegoś nie kumasz! Na innym forum będziesz wyświetlany jako aktywista, na jeszcze innym jako maszynista parowozu itp. Z tym braniem Bieszczadów to uważaj - spora część jest pod ochroną!
Zdaje sie (ups,sry. jestem przekonany) że kumam... jeden post na tym forum dyskwalifikuje mnie w dyskusji nad obrazkiem w opisie z użytkownikami o wyzszym statusie. Tak traktuje słowo "podskakuje".
Bieszczady pod ochroną....to miło że przypominasz.

Zdaje Ci się, czy może jesteś przekonany? Dorabianie ideologii do faktów jest beee.
A skąd taka fascynacja zaśmiecaniem języka polskiego hameryckimi bzdetami?
Ten obrazek to efekt zafascynowania muzyką Gregorian?
Dorabianie ideologi ? Hameryckie bzdety....hmm ..podobają mi się.Gregorian nie słucham.

admin
23-01-2004, 19:07
Witko!

Aleście się rogadali! I pomyśleć!

Nie stonka w Bieszczadach, a skaczący papuas jest przedmiotem rozlewającej się po forum wojny.

Michał - zawiodłeś mnie! Zniżyłeś się do nie pragmatycznej dyskusji na temat avatarów.
A czy to nie Ty na starym forum byłeś głównym "ścinającym" za rozwadniające wypowiedzi?

Wniosek z tego jest prosty: my Polacy mamy krew jak Serbowie - nieważne za co ale przypier...... trzeba :) - choćby dla zasady - (wiem bo znam jedną Serbkę :)

asiczka
23-01-2004, 19:12
Witam!

A więc biorąc pod uwagę dyskusję nt. niektórych avatarów (czytaj pająką i skaczącego papuasa) jest pytanie:

Czy jesteś za całkowitym zrezygnowaniem z avatarów u wszystkich użytkowników?

JAKI PIEKNY avatar;-) ADMINIE! Teraz widać żeś wszechmocny;-D

Michał
23-01-2004, 20:25
Witko!

Michał - zawiodłeś mnie! Zniżyłeś się do nie pragmatycznej dyskusji na temat avatarów.
A czy to nie Ty na starym forum byłeś głównym "ścinającym" za rozwadniające wypowiedzi?



Niedżwiedzie powinne grzeczniutko lulać o tej porze roku - wybudziła mnie jednak matka natura na chwilkę i co widzę do k.. nędzy?!!.
Stare forum zamordowane!!!! Więc czego się spodziewasz? Hmm.
To nowe jest be! Jak jaka, no ta.... lalka Barbie z Kenem w cyrku. Na jakim forumie ja jestem?

Teraz idę kimać dalej, a jak się obudzę, to nie wiem dokąd polezę.
Do wiosny wszystkim!!!

P.s.
Kawał roboty Darku wykonałeś. Strona wejściowa fajowa.

Pozdrawiam

PeteR
03-02-2004, 12:31
Witaj
Kolejna ZA avatarami ( tak to się dumnie nazywa ;-) dołączę od siebie. Nieważne jak to zwał to juz jakaś cząstka nas w tak bezosobowym , anonimowym ( jakże pozornie) necie. Szybciej pozwala także identyfikować ciekawe dla nas wypowiedzi danej osoby.
Niechaj zostaną :-) !!
Pozdrawiam
PeteR

T.B.
03-02-2004, 15:25
A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki :?:
Co to jest to małe, a co to jest to duże :?:
Dokąd to małe ciągnie to duże za ogon i po co :?:
No i z czego to duże się cieszy :?:

beata
03-02-2004, 15:30
A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki :?:
Co to jest to małe, a co to jest to duże :?:
Dokąd to małe ciągnie to duże za ogon i po co :?:
No i z czego to duże się cieszy :?:

I czy ANIMALS o tym wiedza :D

asiczka
03-02-2004, 15:38
A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki :?:
prawa natury wg. mee

Co to jest to małe, a co to jest to duże :?:
owieczka+wilk

Dokąd to małe ciągnie to duże za ogon i po co :?:
-zgadnij:?: no oczywiście, że na Rawki!!

No i z czego to duże się cieszy :?:
-hy, hy - mnie nie pytaj - sam się prosił...

Beatko Animalsi mówią, że to najlepsze co mogło go spotkać :mrgreen:

Uzupełnienie:
obgadywaliśta to:

Derty
03-02-2004, 16:21
Cześć,
\
A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki :?:
Co to jest to małe, a co to jest to duże :?:
Dokąd to małe ciągnie to duże za ogon i po co :?:
No i z czego to duże się cieszy :?:

Obrazek Asiczki przedstawia scenę z regionu zwanego Biesy. Świadczy o tym niebieskie niebo w tle i zielony trawniczek pod wilkiem. Typowa bieszczadzka offfca złapała wilka i ciągnie go w nieznane, które jest znane jej i wilkowi, a nam nie. Ciągnie za ogon, bo jest mięciutki i miło się go trzyma. Offffca ma jakieś zamiary wobec schwytanego. To są zamiary, które zgadzają się z oczekiwaniami wilka. Dlatego drapieżca się uśmiecha. Ten prosty kompozycyjnie obraz jest w warstwie znaczeniowej niezwykle rozbudowany. Symbole, które autor wplótł w przedstawienie w sposób subtelny, niemal niedostrzegalny dla niewprawnych obserwatorów, jednoznacznie pozwalają na ocenę charakteru offffcy. Jest to malutkie zwierzątko o pogodnym usposobieniu i wielkiej sile zarówno mięśni, jak i ducha. Bo przecież, gdyby zabrakło jej jednej z tych mocy, nie dałaby rady pociągnąć wielkiego, ciężkiego i co tu dużo mówić, drapieżnego drapieżnika. Offfca jest zwierzątkiem zadbanym - koafiurka w postaci mikro-afro jest najlepszym tego dowodem. Czy widział ktoś offffce z mikro-afro? Zwykłe offfce nie robią takich fryzur, bo to wymaga staranności i inwestycji w nożyczki, a offffce bieszczadzkie, jak wiadomo, zakopują ciężko zarobiony grosz w ziemiach w okolicy Sękowca. Cóż jeszcze możemy wyczytać z tego arcydzieła sztuki malarskiej. Otóż zwróćmy uwagę na to, jak offffca trzyma wilczy ogonek. Ten chwyt jest pewny. Tak! To znaczy, że offfca jest zdecydowana doprowadzić swe zamiary do końca, nie zatrzyma się w pół drogi, nie zawróci. Dąży do celu bez wahania, ale nie po trupach, których na całym obrazie nie widać nigdzie. Offffca jest stworzeniem łagodnym. I to możemy szybko wydedukować ze sposobu, w jaki wilk sunie po trawie. Przecież nie ciągnie go po kamieniach, których niewątpliwie może być wiele w tej dzikiej górskiej okolicy. Wybrała trasę bezpieczną dla wilczego grzbietu. Wybrała ją w trosce o stan domniemanego prześladowcy offffiec. A zatem być może upada jeszcze jeden mit - mit wilka offffcożernego.
I jeszcze jedno - offffca jest kobieca. Spójrzmy na jej spódniczkę, zwiewne mini, nieco zalotnie, a nieco bezwstydnie zbyt krótkie. tu przerwę, bowiem i inni mają prawo do wypowiedzi :)
C.d.n.n.

Derty

Szaszka
03-02-2004, 16:42
:shock: Wow, Derty.
Ja moge tylko dodać, że wilk sprawia wrażenie lekko zawstydzonego i zażenowanego, prawdopodobnie krępuje go nieco odwrocenie tradycyjnych rol wilka i offcy, ale sądząc z uśmiechu sprawia mu to perwersyjną przyjemność.
Offca natomiast wyraźnie tryska szczęsciem (to te male kreseczki za jej afro). Ewentualnie mogą być to rozwiane klebki owczej wełny, świadczące o pośpiechu, z jakim offfca ciągnie wilka.
Znam wielu, ktorzy chcieliby byc w jego sytuacji... ;)

PS. Ach, i prosze zwrocic uwagę na dyskretny dzwoneczek, ktory offca ma na szyi. Swiadczy to o tym, że potrafi ona nie tylko świetnie się ubrać, ale także dobrać sobie gustowną biżuterię, pasującą do jej wyglądu i osobowości. Zaloże się także, że ma polakierowane kopytka, czego niestety na obrazku już nie widać.

asiczka
03-02-2004, 17:49
Ja moge tylko dodać, że wilk sprawia wrażenie lekko zawstydzonego i zażenowanego

No wszystko się zgadza - oprócz zawstydzony i zażenowany... hy hy...

Dertuś piekne to - a ja mam pytanie czemu ZNOWU JA??? T.B nu pagadiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
:mrgreen:

beata
03-02-2004, 18:21
Zaloże się także, że ma polakierowane kopytka, czego niestety na obrazku już nie widać.
ale tylko

dla niewprawnych obserwatorów
hyhyhy yasne ze polakierowane :)

T.B.
03-02-2004, 20:04
... Spójrzmy na jej spódniczkę, zwiewne mini, nieco zalotnie, a nieco bezwstydnie zbyt krótkie. ...

Aaa...! Zważywszy położenie wilka i jego perspektywę ..., to by tłumaczyło jego wybałuszone oczy i lubieżny uśmieszek. No i można się domyślać, na co on się cieszy. Ale może się srodze zawieść, bo ja myślę, że offfieczka ma zamiar skakać mu po brzuchu.
Kopytkami, kopytkami ...
:mrgreen:


... C.d.n.n.

Kontynuuj Waść swoją opowieść :!: 8)



... czemu ZNOWU JA???

Kto wiedział, że to Ty? Dopiero teraz zaczyna się wyjaśniać. :?
A wilk - to kto :?:

:twisted:

asiczka
03-02-2004, 20:19
No i można się domyślać, na co on się cieszy. Ale może się srodze zawieść, bo ja myślę, że offfieczka ma zamiar skakać mu po brzuchu.
Kopytkami, kopytkami ...
:mrgreen:

- zgadłeś!!!!!!!!! Skakać skakać. Flamenco na brzuchu, ale jak tu wybijać rytm :?: Tortillas z istoty szarej.... arrrriba arrrrrrrrriba;)

Kto wiedział, że to Ty? Dopiero teraz zaczyna się wyjaśniać. :?
A wilk - to kto :?:

Skoro avatary mają określać usera - to tak wyszło - a ja się pytam czemu mój avatar a nie qrcze Mundeczka - w końcu to taki mily miś!

p.s. admin nas zabije, że znowu nie po bożemu, tj. nie po bieszczadzku.

Szaszka
03-02-2004, 20:33
eee, ale to na offtopic, to sobie mozemy o dupie Maryni tj. przepraszam offcy pogadac. ;)

irek
03-02-2004, 20:45
Ja sie w tym temacie nie wypowiadam bo jeszcze cos palne ;) hy hy i bede mial prze..ane ale az mnie korci ;)

Piotr
03-02-2004, 20:50
bo jeszcze cos palne ;) hy hy i bede mial prze..ane

No nie bądź taki, nie daj sie prosić ;) :) :lol:

Anka
03-02-2004, 21:17
Tak trzymać. Offfce górą.

Ale, ale jest już Biesik, a może będą starać się o Czatusię.

(jeśli można się wtrącić)

Szaszka
03-02-2004, 21:24
Tak na dobra sprawe to nie wiadomo jeszcze czy to Biesik czy Anielica ;)

Anka
03-02-2004, 21:37
A jeśli chodzi o wiosnę, to chociaż świstak poszadł jeszcze spać, u nas codzieenie prze 16 słychać śpiew ptaków. Jakich ? nie wiem , ale tak zawsze śpiewają na wiosnę. :D

T.B.
03-02-2004, 21:46
... Mundeczka - w końcu to taki mily miś!

Chodzi Ci o tego Zorro bez majtek? :roll:
:mrgreen:

T.B.
03-02-2004, 22:04
Admin!

Asiczka -
napisała
napisała
napisała
napisała
napisała
napisała
:!:

asiczka
03-02-2004, 22:12
mój ci on - znaczy podesłałam misia. A ty tam, ze bez majtek:P a supermen ma majtki na wierzchu i co - wygląda bardziej męsko?

Asiczka napisała

aluzjiu paniał? :mrgreen:

irek
03-02-2004, 22:12
O asiczka ma nowe logo ale tez ostre, Ta kobieta musi lubic przemoc i dominacje ;P

beata
03-02-2004, 22:15
O asiczka ma nowe logo ale tez ostre, Ta kobieta musi lubic przemoc i dominacje ;P
oo irek sie odwazyl :D - Brawo dla tego pana - czekamy na wiecej nie Piotr

Anka
03-02-2004, 22:32
Jak nie offca to kto? BiesssCzatka ? No cóż panowie znajcie swoje miejsce.

jaki zorro?, jaki misiek?

T.B.
03-02-2004, 22:50
A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki :?:
Co to jest to duże, a co to jest to małe :?:
Dokąd to duże ciągnie to małe za kudły i po co :?:
No i z czego to duże się cieszy :?:
:mrgreen:

Aga.J
03-02-2004, 23:02
T.B miej litosc...... :shock:
Przeciez nam sie Offca bieszczadzka nerwowo wykonczy.
I zrobi sie nudno.... :wink:

asiczka
03-02-2004, 23:06
A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki :?:
Co to jest to duże, a co to jest to małe :?:
Dokąd to duże ciągnie to małe za kudły i po co :?:
No i z czego to duże się cieszy :?:
:mrgreen:

Ja Ci drogi T.B nie wytłumacze (kobieta czynu jestem - a nie teoRYJI) - ale zobaczymy czy Derty sobie z tym WYZWANIEM poradzi :mrgreen:
Hy hy.

Derty
04-02-2004, 14:18
hej,
No palnij cos irek, palnij :D
Może ten wątek wilczej prespektywy rozwinąć? :P
Derty

Derty
04-02-2004, 14:21
/
ale zobaczymy czy Derty sobie z tym WYZWANIEM poradzi :mrgreen:
Hy hy.
Wyzwanie za wyzwaniem, a mnie tu Pani Praca gania po firmie :D
Ale może spróbujemy razem? :)
Derty

Aga.J
04-02-2004, 14:56
Moze Łowieczka cofnela sie do pierwotnej kultury Bieszczadow.
Kiedy jeszcze ło wilcach i offcach nikt nie slyszał......
Epoka kamienia lupanego i kwiatka zlamanego....

Derty
04-02-2004, 15:25
Moze Łowieczka cofnela sie do pierwotnej kultury Bieszczadow.
Kiedy jeszcze ło wilcach i offcach nikt nie slyszał......
Epoka kamienia lupanego i kwiatka zlamanego....

W on czas offffce nieco inaczej wyglądały. Wzorem tajemniczej kozuli z głębin borów górskich przybierały postać człowieczą. I tak je nazywano. Człekami albo podobnie....
One człeki miały paskudny zwyczaj ubierać się w cudze skóry, co wskazuje na brak własnej, przynajmniej tu i ówdzie. Ale cóż widzimy na obrazie? Otóż widzimy, że niezmiennie od pradziejów łone zawsze czymś lub jakoś powalały łonych na glebę i chwytały za co bardziej owłosioną częśc ciała. Na obecnym obrazie widzimy, ze łon został obalony za pomocą kwiata. Cios musiał być potężny, gdyż kwiat złamał się w pół, a trzeba wiedzieć, że łodygi ówczesnych kwiatów służyły jako budulec chat, mostów i ostrokołów przeciwko mamutom. Być może w obecnym zwyczaju wręczania kwiatów offfcom kryje się symboliczny gest oddania offfcy, zawierzenia jej silnym kończynom górnym.
Porównując poprzedni i obecny łob...sorrry...obraz możemy też pokusić się o pewną hipotezę dotyczącą celu tego obalania łonych dawniej, a wilków obecnie. Najprawdopodobniej chodzi o to, żeby zarówno łon jak i wilk zawsze oglądali swą towarzyszkę z kuszącej perspektywy...Ale po co - zapytamy? To wyjaśni nam Irek...przy najbliższej okazji :D
Derty

irek
09-02-2004, 22:08
ooo no prosze a teraz offca w pasie do ponczoch tego to jeszcze w bieszczadach nie idzialem ;)

irek
09-02-2004, 22:27
Uwaga do wszystkich forumowiczek trzeba offcy stringi na drutach zrobic co by z gopla dupa nie paradowala

Aga.J
09-02-2004, 22:31
ooo no prosze a teraz offca w pasie do ponczoch

No teraz to juz jest czysta perwersja :shock:

ADMINIE !!! Ty widzisz i nie grzmisz ???
[/quote]

Anka
09-02-2004, 23:16
Uwaga do wszystkich forumowiczek trzeba offcy stringi na drutach zrobic co by z gopla dupa nie paradowala

:oops: :oops: ?

Przecież ma pończochy i obcasy? To nie goła.

wajsik
31-03-2004, 14:48
Dodam swoje sktomne NIE, znaczy ze zostawić i nie usuwać, tylko gdzie znikł moj osiolek

Jaro
31-03-2004, 17:22
Dodam swoje sktomne NIE, znaczy ze zostawić i nie usuwać, tylko gdzie znikł moj osiolek

ale temacik wykopales Arturku, toz to prehistoria :)

wajsik
31-03-2004, 21:38
Dodam swoje sktomne NIE, znaczy ze zostawić i nie usuwać, tylko gdzie znikł moj osiolek

ale temacik wykopales Arturku, toz to prehistoria :)

... Bo mi się osiołek zapodział gdzieś zapodział... ale siem odnalazł..ooo i już mam :lol:

Jaro
01-04-2004, 14:27
... Bo mi się osiołek zapodział gdzieś zapodział... ale siem odnalazł..ooo i już mam :lol:

wielbiciel Shrek'a jak widze :)

wajsik
01-04-2004, 15:48
wielbiciel Shrek'a jak widze :)


A pewnie, bo to fajny osiołek, i jaki elokwętny

olecka
15-04-2004, 00:35
Nie!!! Zostawic ja tu tak slicznie, niewinnie wygladam:)!

Jaro
15-04-2004, 00:52
Nie!!! Zostawic ja tu tak slicznie, niewinnie wygladam:)!

wow, co za talent, rysowac kazdy moze torche lepiej a czasem troche gorzej

wajsik
15-04-2004, 10:17
Nie!!! Zostawic ja tu tak slicznie, niewinnie wygladam:)!

wow, co za talent, rysowac kazdy moze torche lepiej a czasem troche gorzej

Prosze nie "ukradać" haseł osiołkowi (vel.Stuhr) co to "każdy ... może trochę lepiej lub trochę gorzej", a Paniusia Olecka jest fajowa i ten kotylion..

olecka
15-04-2004, 17:29
ojojojojoj to siem narobiło.
Powiedziałam na czacie ze sama sobie avatarka zrobiłam:) ale ja go nie narysowałam. (Choc potrafiłabym) ja go sobie sciagnełam chyba z corela czy jak. A "sama sobie zrobiłam" to miało znaczyc ze sama sobie go tu UMIAŁAM załączyc:)


Prawda ponad wszystko bez niedopowiedzeń:))


Wajsik kotylion dla ciebie juz czeka na Kimbie jestesmy pierwsza para w Polonezie:)

wajsik
15-04-2004, 18:42
Wajsik kotylion dla ciebie juz czeka na Kimbie jestesmy pierwsza para w Polonezie:)

Pewnie że się pisze do Poloneza..
Aha ale kto kieruje Ty czy ja, a może tańce masz na myśli, to też fajnie, albo i jeszcze lepiej... tak zdecydowanie wolę z Olecką w tany i kotylion poprosze zabrać.

Jaro
15-04-2004, 21:14
Wajsik kotylion dla ciebie juz czeka na Kimbie jestesmy pierwsza para w Polonezie:)

a to polonezik bedzie, no no trzeba bedzie pocwiczyc :)

Hilf
30-07-2004, 15:14
A ja powracając na chwilke do tematu
chdziałem dołożyć swoje nie :)
Niech wszyscy zobaczą jaki piękny jestem :wink: