PDA

Zobacz pełną wersję : [Polańczyk] Szukam miejsca na kilkudniowy pobyt



Anonymous
26-06-2001, 13:40
Chcę zarezerwować jakiś miły pokój dla siebie i Żony z pełnym węzłem sanitarnym. Może też być domek, ale z prysznicem, ubikacją i kuchnią.
Słyszałem coś o wyspie w polańczyku - czy tam są przyzwoite warunki?
Chcemy się wybrać z żoną na 3, 4 dni z rowerami.
Proszę o jakieś informacje

Piotr.

Zbyszek
26-06-2001, 16:56
na rowery polecam 'bieszczadzki worek', gdzie mozna pojechac do zrodel Sanu oraz wzdloz granicy, gdzie sa przepiekne widoki na pasmo Halicza i Jeleniowatego
nocleg - pokoje goscinne w Mucznem, tel. (13) 4610277

jesli bedziecie chcieli dokladniejsze informacje, gdzie mozna jezdzic na rowerze i co zobaczyc, prosze o kontakt e-mailem

Zbyszek
26-06-2001, 16:56
na rowery polecam 'bieszczadzki worek', gdzie mozna pojechac do zrodel Sanu oraz wzdloz granicy, gdzie sa przepiekne widoki na pasmo Halicza i Jeleniowatego
nocleg - pokoje goscinne w Mucznem, tel. (13) 4610277

jesli bedziecie chcieli dokladniejsze informacje, gdzie mozna jezdzic na rowerze i co zobaczyc, prosze o kontakt e-mailem

Anonymous
26-06-2001, 17:22
Sorry że pytam ale co to jest "worek bieszczadzki" i dlaczego siE tak nazywa?
Czy gdzieś na miejscu można wypożyczyć rowery?
Pozdrawiam
EWA

Krzysztof
27-06-2001, 00:18
Również polecam Muczne. Worek biesczadzki to coś co widac na mapie na południowym wschodzie. Całkowicie bezludne miejsce. Muczne - ostatni bastion cywilizacji. Na miejscu jest również wypożyczalnia rowerów. Sympatyczne domki. Zajrzyj na strony www.muczne.pl. lub tel 0134610269

hans
28-06-2001, 14:07
Tak - 'worek' jest świetny!!! A nazwa? - chyba stąd że na mapie wygląda jak worek przyczepiony do Polski...
Przenocować można też w Tarnawie Niżnej - hotelik BPN (25zł ze śpiworem - b. dobre warunki, m.in. pokoje z łazienkami, można tez coś zjeść) lub pole namiotowe. Tylko że tam nic oprócz tego i poiglopolowskich hangarów nie ma - najbliższy sklep - Muczne 5km.
telefon do kierownika tego hoteliku: 0-13 461 02 78

Anonymous
28-06-2001, 22:19
Takze polecam Muczne niesamowite miejsce na ziemi bieszczadzkiej , fajni ludzie, choc drogi do jazdy na rowerze nie za rewelacyjne.

Anonymous
02-07-2001, 13:33
wybieram się w lipcu po raz pierwszy w życiu do Ustrzyk Dolnych. nie mam zielonego pojęcia gdzie mam szukać tanich pól namiotowych. prosz pomóźcie