PDA

Zobacz pełną wersję : Mam zakończyć moderowanie?



bartolomeo
15-11-2021, 09:35
Odezwę się, może zbanowany nie zostanę, choć ostatnio nie za bardzo wiadomo, jak się odzywać.Kulturalnie i bez chamstwa. I jeszcze wyjaśnienie - nikt ostatnio nie został zbanowany (poza jednopostowymi spamerami, ale to zupełnie inna historia).

Szczerze mówiąc mam dość wieszania na mnie psów przy każdej okazji. Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.

Verid
15-11-2021, 11:16
Przywyknij. To taki "zaszczyt" funkcji moda że służy za wieszak dla czworonogów. Jakbym przerobił na kotlety wszystkie kundle które na mnie wiszą (inne forum), mógłbym tajską knajpę otworzyć.
A zaprzestanie moderacji stanowczo odradzam bo o ile żywiołowa dyskusja ma swoje niezaprzeczalne zalety o tyle hamulec bezpieczeństwa i przeciwwaga być musi bo bardzo szybko forum skończy jak sekcja komentarzy na WP czy YT.

Dlugi
15-11-2021, 13:49
O masz.
Że niby ja miałbym być przyczynkiem?
Toż to takie droczenie, wybadywanie, na ile jeszcze można sobie pozwolić, choć przecież raczej grzeczny jestem :-)
Ale jednak czasem nożyce/siekiera się przydaje - robisz dobrą robotę - ostatni zamknięty wątek osobiście wcześniej bym zamknął, ale przecież nie siedzi się 24h/dobę przy kompie...

włóczykij
15-11-2021, 18:43
Szczerze mówiąc mam dość wieszania na mnie psów przy każdej okazji. Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast. Nie przejmuj się i rób swoje. Od tego jest mod, aby czasem chlusnąć zimną wodą z Olchowatego. :wink:

sir Bazyl
15-11-2021, 20:28
...Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.
Tylko spróbuj! :twisted: Dzięki Twojej pracy, jak widać niewdzięcznej (ale tak było wcześniej i chyba będzie w przyszłości) forum trzyma poziom i wiele osób tu zagląda. Moderujesz w mojej ocenie w sposób wyważony, kulturalnie i bez chamstwa :-P
Nie raz się pewnie jednym będzie wydawało, że reakcja była za wcześnie podjęta, innym że za późno ale takie już te ludziska są jakieś niejednomyślne :)
Pozdrawiam i wytrwałości życzę!

Tomnatyk
15-11-2021, 22:49
Odezwę się, może zbanowany nie zostanę, choć ostatnio nie za bardzo wiadomo, jak się odzywać


Kulturalnie i bez chamstwa.

Nic z tego, co napisał Długi - chyba nie tylko w mojej ocenie - nie nosiło znamion "chamstwa". Mimo to został powycinany. Dlaczego?


Szczerze mówiąc mam dość wieszania na mnie psów przy każdej okazji. Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.

Wieszanie psów to specjalność hyclów, a nikt z nas chyba się do nich nie zalicza? Moderowanie to niewdzięczne zadanie, lecz konieczne, problem nie w tym - czy? Tylko - jak?

zdeb
15-11-2021, 23:47
a uj tam
pieprzyc ten elaborat

policja jest wieczna
hyhyhy

bartolomeo
16-11-2021, 07:05
Nic z tego, co napisał Długi - chyba nie tylko w mojej ocenie - nie nosiło znamion "chamstwa". Mimo to został powycinany. Dlaczego?Bo się zaplątał w pyskówkę, pozostawienie pojedynczych postów nie miałoby sensu.


Wieszanie psów to specjalność hyclówBzdura (https://wsjp.pl/haslo/do_druku/30369/ktos-wiesza-psy-na-kimsczyms).


nikt z nas chyba się do nich nie zalicza?To jest wg mnie czystej wody prowokacja.


Moderowanie to niewdzięczne zadanie, lecz konieczne, problem nie w tym - czy? Tylko - jak?Robię jak potrafię. Lepszy nie będę, mogę jedynie w ogóle przestać.

Lisk
16-11-2021, 13:28
Otóż drogi Modzie , jak już gdzieś komuś pisałem , nie sądzę co byś miał możliwość ot tak sobie zrezygnować . Chciałem zaznaczyć że jesteś dobrem społecznym , no forumowym . Podejmowanie więc jakichkolwiek pochopnych i niewłaściwych decyzji jest niewskazane i zabronione . Trwaj i odchwaszczaj forumową niwę . :-P

Stały Bywalec
16-11-2021, 14:19
Niestety, w każdej dziedzinie postępu cywilizacyjnego da się zauważyć również ujemną stronę. Także w likwidacji analfabetyzmu. Zdarzają się osoby, które - posiadłszy trudną sztukę czytania i pisania - nie potrafią robić z niej prawidłowego użytku. A ZATEM - MODERATOR JEST NIEZBĘDNY.

don Enrico
16-11-2021, 18:04
Fora internetowe to zamierzchła forma wymiany informacji, która musi odejść w niebyt - tego faktu nie zmienimy ,
...>>>>>> Panta rhei
To , że odpowiada moim zmysłom , nie ma nic do rzeczy.
Dopóki jest ktoś komu się chce pilnować ognia przy ognisku , dopóty będzie się paliło.
Jak przestaniesz dokładać drewienek ( i usuwać tych niewłaściwych) ... to zgaśnie

zdeb
16-11-2021, 18:08
moderator
rozjemca
osoba lagodzaca relacje

a na forach najczesciej
nagorliwy cenzor
straznik poprawnosci
cerber spokoju twa/gtw
ale w takim razie forum to nie forum
tylko tablica ogloszen albo drugi fejsbuk
czesto dla wybranych

mam gdzies czy zrezygnujesz czy nie
watpie zeby jakis inny byl lepszy

policja jest wieczna

don Enrico
16-11-2021, 19:30
moderator
rozjemca
osoba lagodzaca relacje

a na forach najczesciej
nagorliwy cenzor
straznik poprawnosci
cerber spokoju twa/gtw
ale w takim razie forum to nie forum
tylko tablica ogloszen albo drugi fejsbuk
czesto dla wybranych

mam gdzies czy zrezygnujesz czy nie
watpie zeby jakis inny byl lepszy

policja jest wieczna
Przykro mi to mówić, ale Takich Osobników jak TY powinien strzyc moderator
Naprawdę z przykrością to piszę bo mam świadomość że mógłbyś to FORUM ubogacić własnymi poglądami, ... a nie tylko forsowaniem własnych oglądów
.... zwróć uwagę że inni mogą te same sprawy odbierać inaczej ... co nie oznacza że źle

zdeb
16-11-2021, 20:02
Przykro mi to mówić, ale Takich Osobników jak TY powinien strzyc moderator
Naprawdę z przykrością to piszę bo mam świadomość że mógłbyś to FORUM ubogacić własnymi poglądami, ... a nie tylko forsowaniem własnych oglądów
.... zwróć uwagę że inni mogą te same sprawy odbierać inaczej ... co nie oznacza że źle

brzmi to tak
"przykro mi to mowic ale jestes tepym chujem"
intencja
czyli
tresc
nie forma
juz kilku z was sie tak wyrazilo w intencji

otoz mnie nie przykro
wali mnie to


i owszem
moglbym ubogacic pogladami
gdyby byly zbiezne z waszymi
juz to slyszalem nieraz

i mam wrazenie ze jest wrecz przeciwnie
ze to moje poglady sa strzyzone
jako niepoprawne
nie pierwszy raz zreszta

i powiem tak
wiecej nie bedzie
nie chce mi sie

bartolomeo
16-11-2021, 20:05
wiecej nie bedzieAmen.

Verid
16-11-2021, 21:33
...i jak widać na załączonym obrazku, abdykować nie bardzo masz jak. Choćby ma wypadek kolejnego zmartwychwstania.

Tomnatyk
17-11-2021, 10:41
Bo się zaplątał w pyskówkę, pozostawienie pojedynczych postów nie miałoby sensu.

Długi w nic się nie zaplątał. Wymieniliśmy jedynie poglądy na temat "udrażniania" koryt dzikich rzek na Zakarpaciu. Pyskówka zaczęła się o wiele później.


Bzdura (https://wsjp.pl/haslo/do_druku/30369/ktos-wiesza-psy-na-kimsczyms).
Specjalność nie implikuje wyłączności. "Wieszanie psów" nie oznacza bycia hyclem, tak jak "hamletyzowanie" - bycia Hamletem.
Nikt jednak nie "wiesza psów" po Tobie. Niektórzy uważają jedynie Twoją ostatnią ingerencję za zbyt daleko posuniętą.


To jest wg mnie czystej wody prowokacja.
Cały mój post to prowokacja - do zastanowienia się nad sposobem moderowania forum.
Czy wg formuły "co chcem, to wytniem", czy może "tnij Waść, wstydu oszczędź"?


Robię jak potrafię. Lepszy nie będę, mogę jedynie w ogóle przestać.
Robisz, jak chcesz. Sam zadeklarowałeś, że nie chce ci się czytać postów, tylko "walec przejedzie po całości".
Post Długiego jednak pociachałeś...

bartolomeo
17-11-2021, 10:49
Cały mój post to prowokacjaTak myślałem.

Biesiek
17-11-2021, 10:49
Witam

Zazwyczaj staram się nie brać udziału w tego typu wymianie poglądów, gdyż uważam że nie warto dyskutować z idiotą, gdyż ten zawsze w końcu zmusi cię do zejścia na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem, ale zrobię wyjątek:



brzmi to tak
"przykro mi to mowic ale jestes tepym chujem"...


Brawo, jednak dostrzegasz, że niektórzy starają się być subtelni i delikatni, nawet gdy przychodzi im formułować niepopularne oceny o swoim rozmówcy. Chociaż w Twoim przypadku chyba lepiej nie owijać niczego w bawełnę, gdyż wtedy raczej nie rozumiesz przekazu.





i owszem
moglbym ubogacic pogladami
gdyby byly zbiezne z waszymi...


Chyba przeceniasz siłę swojego intelektu i wiedzy o temacie tego forum. Nie wiem, czy bez Ciebie strata poziomu merytorycznego będzie zauważalna, ale wiem, że bez Ciebie na pewno poziom kultury komunikowania się wzrośnie.

@Bartolomeo:

Ja również przyłączam się do grona osób, które twierdzą, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu. I jak rasowy sędzia na boisku, dajesz pograć, a nie od razu gwiżdżesz faul. To spora zaleta, sprzyjająca różnym dyskusją, nawet trudnym. Ale wszystko ma swoje granice i czasem trzeba o nich niektórym przypominać, co bywa niewdzięczne. Ale nie zniechęcaj się ;-))))).
Pozdrawiam.

Dlugi
17-11-2021, 11:04
Zdeb - nie wiem, czy to przeczytasz, ale pojechałeś poniżej akceptowalnego przeze mnie poziomu :-(
Niestety, muszę tak napisać, mimo że wiele tematów/poglądów mamy wspólne, choć nie spotkaliśmy się osobiście, ale parę rozmów żeśmy odbyli. Mam wrażenie, że specjalnie dążysz, nakręcasz się coraz bardziej. To jednak nie moje klimaty...

Nic z tego, co napisał Długi - chyba nie tylko w mojej ocenie - nie nosiło znamion "chamstwa". Mimo to został powycinany. Dlaczego?


Bo się zaplątał w pyskówkę, pozostawienie pojedynczych postów nie miałoby sensu.

Jeśli w wycinaniu o mnie chodzi - nie mam żadnych pretensji...

Tomnatyk
18-11-2021, 11:11
Tak myślałem.
Napisałem:
Cały mój post to prowokacja
- ale wyciąłeś:

- do zastanowienia się nad sposobem moderowania forum.
Czy wg formuły "co chcem, to wytniem", czy może "tnij Waść, wstydu oszczędź"?
Tym razem wyciąłeś tylko z kontekstu. Brawo! Jednak robisz postępy. Da się? - da się!