PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy wygląd okienka czata na info



Szaszka
30-01-2004, 11:37
Weszlam dziś na czat przez moje ulubione do tej pory narzędzie do tego slużace - bieszczady.info i co widzę?
Wielkie stroniszcze na caly ekran!!! AAAAAAAAAAA!!!!!
Do tej pory, kiedy chcialam w czasie pracy zerknąc na czat, wchodzilam wlaśnie przez info, bo okienko czata bylo malutkie, poręczne, dające się maksymalnie zmniejszyć.
Takie okienko nie rzuca sie w oczy, można je schować za inne, klikając w dowolne miejsce na monitorze.
A teraz?! Zeby widziec cale okienko czata, muszę je wyświetlać na calym ekranie!!!
Jest to dla mnie zupelnie niefunkcjonalne. I przykro mi, ale na razie nie będę używać info jako mojego czatowego portalu...
A, i jeszcze jedno. Zniknal tez bardzo przydatny "ficzer" jakim bylo wyświetlanie liczby osob toczących aktualnie rozmowy.
I to tyle marudzenia, jak na razie. A co wy sądzicie o nowym czacie?

asiczka
30-01-2004, 11:44
A co wy sądzicie o nowym czacie?

Ano też nie mogę tak wchodzić - bo nie widzę nawet całego okna, jak wpisuję odp, to znika cała góra... ee no adminie.... i czemu to nie może być oddzielne okno???

Michał
30-01-2004, 11:48
Baby!

W pracy się pracuje!!!!
A na flirty to po robocie

Albo w te albo we wte.

Nie marudzić, nie narzekać - a jak siedzita w chałupie - to do garów, a nie do kompa.

No

Pozdrawiam

Szaszka
30-01-2004, 12:09
Michal, przeczytaj swojego posta i sam sie zastosuj.

asiczka
30-01-2004, 12:09
Nie marudzić, nie narzekać - a jak siedzita w chałupie - to do garów, a nie do kompa.

A sam co robisz? Co post to żółć ze spleśniałym jadem. I żebyś nie wiem jak się nadymał - jesteś integralną częścią tego forum - na które tak uwielbiasz pluć. Jego sztandarową postacią. Hy hy.

Aaaaaaaa i przy ripoście nie ośliń monitora. Mr. Green

p.s. wiem, że pożałuję, że się dałam sprowokować. Ale trudno. Pozro wściekły misiu.
Swoją drogą ciekawe co leży u podstaw? Andropauza?

Michał
30-01-2004, 12:35
Witajcie BABY!


Michal, przeczytaj swojego posta i sam sie zastosuj.

No akuratnie trafiłaś - siedzę przy garach. Nie boję się tego!!! A jak jesteś taka wyzwolona - to skąd ten jad? Nie doceniasz facetów, czy może to tak z babskiej upierdliwości? Hęę!



A sam co robisz? Co post to żółć ze spleśniałym jadem. I żebyś nie wiem jak się nadymał - jesteś integralną częścią tego forum - na które tak uwielbiasz pluć. Jego sztandarową postacią. Hy hy.

Aaaaaaaa i przy ripoście nie ośliń monitora. Mr. Green

p.s. wiem, że pożałuję, że się dałam sprowokować. Ale trudno. Pozro wściekły misiu.
Swoją drogą ciekawe co leży u podstaw? Andropauza?

Co do jadu to Wy babulce wieta najlepiej. A Ty Szanowna babulco wiesz najlepiej, że masz u mnie nagrabione - za zeszły rok!
I jeszce jedno - ani nie uwielbiam (vide stare posty), ani nie pluję.
Andropauza? Cholera wie, ale jeszcze mi staje, więc powiedz mi, czy to o to biega, bom nie kumaty w tych medycyjskich zawiłościach.

Pozdrawiam babulce

asiczka
30-01-2004, 12:50
Co do jadu to Wy babulce wieta najlepiej. A Ty Szanowna babulco wiesz najlepiej, że masz u mnie nagrabione - za zeszły rok!

- Za co? że pracowałam? przecież zostawiłam Ci nawet numer kom. - czego zazwyczaj nie robię - trzeba było zadzwonić!


I jeszce jedno - ani nie uwielbiam (vide stare posty), ani nie pluję.
:Mr. Green: <<< jak się wstawia mr. greena?


Andropauza? Cholera wie, ale jeszcze mi staje, więc powiedz mi, czy to o to biega, bom nie kumaty w tych medycyjskich zawiłościach.

- już niedługo....

off, bo miało być o czacie. Jak chcesz pogadać na tematy medyczne to zawieś inny off_topic - będziemy dyskutować zażarcie i zawzięcie. Co gotujesz?

Michał
30-01-2004, 13:27
Za co? że pracowałam? przecież zostawiłam Ci nawet numer kom. - czego zazwyczaj nie robię - trzeba było zadzwonić!I

Sorry Asiczka! Pracowałaś ale gdzie? Te dziwne typki spuściły mnie i mojego sona do kanału. Byłem tam dwa razy. A Lesko zburzyć dokumentnie!!!! Do gołej ziemii!!!
Komórka nie działała. A te typki nie chciały zapodać jak się do Ciebie skontaktować.
Ale spoko!
Dlaczego - postanowiłem pokazać sonowi cosik ciekawego w Lesku! Pomimo ciulatej pogody szwedaliśmy się tam i wsiam. Ale porażki doznaliśmy przy zamku!!!
Jak kurw.. można tak się prezentować? Biedny kotek z przetrąconą łapką, głodny zostaje na naszych oczach po chamsku wykopany sprzed dzwiów wejściowych, przez jakiegoś ciula tylko za to co, że nie pasuje. O mało co a nie pobiłem gnoja. To dopiero byłby temat dla Echa!
I inne wrażo - na rynku grupka inteligecji regionalnej doczepia się do turystów i pomimo grzecznej odpowiedzi staje się bardziej nachalna. Całego uroku dodaje fakt, że jednym z nich jest gościu w ubranku ratownika górskiego!!!
I wszystko dla jaj obok siedziby znanego Wam portalu.

Tylko tak dalej - przynajmniej 20 parę lat temu można było dostać w ryja w Biesach za to, że spija się deficytowe piwko. A dzisiaj?


Mr Greena się nie wiesza - on jest.

A dzisiaj na obiadek jest - rolady śląskie (te prawdziwe - przepis od babci) z kluskami i modrą kapustą.
Jak mnie następnym razem nie olejesz i będziesz miała czas, to chetnie sprawię taki posiłek u Ciebie.

Pozdrawiam

admin
30-01-2004, 14:43
Khem Khem Khem!

Postaram się to załatwić dyplomatycznie!



A co wy sądzicie o nowym czacie?
Ano też nie mogę tak wchodzić - bo nie widzę nawet całego okna, jak wpisuję odp, to znika cała góra... ee no adminie.... i czemu to nie może być oddzielne okno???

Zerknijta na obrazek w załączniku i empirycznie proszę przetestować do czego słuzy IKONKA ZAZNACZONA NA CZERWONO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam - całkiem spokojny

admin
30-01-2004, 14:48
A, i jeszcze jedno. Zniknal tez bardzo przydatny "ficzer" jakim bylo wyświetlanie liczby osob toczących aktualnie rozmowy.
I to tyle marudzenia, jak na razie. A co wy sądzicie o nowym czacie?

A ficzer to nie zniknął tylko jest w stopce! - na dole ekranu :))

asiczka
30-01-2004, 14:52
pozdrawiam - całkiem spokojny

Dzięki o Wodzu, ale nie tylko my 2 tegośmy nie zauważyły wśród tylu NOWYCH UDOGODNIEŃ;D

Michał
30-01-2004, 14:53
Khem Khem Khem

te admin - jak masz kaszelek to proponuje syropek. A jak nie lubita syropka to bieszczadzki sprawdzony przepis:
słoik soku z malin bieszczadzkich (taki ok 0,5L), 0,5L dobrego spirita. Zmieszać intensywnie, odstawić w ciemnym (i niedostępnym miejscu dla innych) na 3 godzinki. Nie bełtać!!!! Zlać 0,5L z góry i smarować się od wewnątrz delikatnie przez 60 minut. Później zamówić okłady z młodych piersi (30 minut), kołderka przez 3 godzinki....

I do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Kriss40
15-02-2004, 21:25
Uważam, że nowy chat jest bardzo dobrze urządzony. Jedyna uwaga dotyczy tego, że powinno być jakieś objasnienie co do korzystania z możliwości wyswietlenia różnych opcji. Tylko pomoc znajomych pozwoliła mi na wysłanie poprzez automatyczną sekretarkę informacji do nieobecnego czatownika.
Pozdrawiam
Kriss

Jaro
15-02-2004, 23:14
komendy do Pikuja to akurat inna historia Kriss :) jakby co to sluze pomoca

Pozdrowionka
Jaro

Jaro
16-02-2004, 22:01
Khem Khem Khem
słoik soku z malin bieszczadzkich (taki ok 0,5L), 0,5L dobrego spirita. Zmieszać intensywnie, odstawić w ciemnym (i niedostępnym miejscu dla innych) na 3 godzinki. Nie bełtać!!!! Zlać 0,5L z góry i smarować się od wewnątrz delikatnie przez 60 minut. Później zamówić okłady z młodych piersi (30 minut), kołderka przez 3 godzinki....


to mi sie podoba, trzeba przetestowac :)

klopsikx
21-02-2004, 16:54
słoik soku z malin bieszczadzkich (taki ok 0,5L), 0,5L dobrego spirita. Zmieszać intensywnie, odstawić w ciemnym (i niedostępnym miejscu dla innych) na 3 godzinki. Nie bełtać!!!! Zlać 0,5L z góry i smarować się od wewnątrz delikatnie przez 60 minut. Później zamówić okłady z młodych piersi (30 minut), kołderka przez 3 godzinki....

Testowalem juz i trzeba uwazac zeby z piersimi nie przesadzic bo sie mozna jeszcze bardziej rozchorowac :-)

ann
02-03-2004, 11:33
Dlaczego ja wciąż nie mogę wejść na mojego ulubionego czata?
buuu!!! :(
Plis! pomóżcie ann!!!