PDA

Zobacz pełną wersję : wypozyczenie nart



fofo
31-01-2004, 00:33
witam wszystkich!
Czy mogglby mi ktos powiedziec, gdzie w bieszczadach mozna wypozyczyc narty?
Chodzi mi o wypozyczenie na kilka dni. I jakie sa ceny?
Dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam

admin
31-01-2004, 12:15
Cen nie znam, ale wiem na 100%, że na "Gromadzyniu" w Ustrzykach Dolnych jest wypożyczalnia i ma nawet niezły sprzęte (tak słyszałem), jest też wypożyczalnia (super wyposażona) przy ośrodku Perła Bieszczadów w Czarnej.

Ogólnie nie jest z tym źle i mogę nawet wysnuć tezę, że w zasadzie przy każdym wyciągu coś znajdziesz.

Piotr
31-01-2004, 15:30
I jakie sa ceny?

Np. w UD przy Gromadzyniu:
narty carving 40zł/dobę
narty standard 25zł/dobę
snowboard 40zł/dobę

fofo
01-02-2004, 00:25
Hello
Dziekuje bardzo za odpowiedzi i chcialbym sie jescze zapytac czy zna ktos moze jakies dobre trasy zjazdowe w okolicach Smerka dla poczatkujacych (najlepiej darmowe).
Pozdrawiam

Grzesiek
01-02-2004, 21:56
Będę nudny, ale blisko Smereka jest ...Kalnica. Jeśli chcesz się uczyc jeździć to jest to dobry stok, szczególnie jeśli chodzi o wyciąg , na początku rusza prawie z górki. Jest przy nim również wypożyczalnia, jesli nie masz wymagań typu : narty full carving, podstawa 38 mm itd, a poprostu chodzi ci o dwie sztuki boazeri, najlepiej do pary. To Mirek na pewno coś dobierz, nie jest tam niestety za darmo, ani tanio, powiem , normalnie 1.8 za zjazd, ale możesz spróbować ponegocjować , może za wypożyczenie będzie tanio albo wcale!? Blisko jest jeszcze Cisna, ale tam stok jest dość stromy i nie ratrakowany. Ustrzyki Górne to też nie duży wyciąg i można spróbowac. Na pewno dobrze jest w Dwerniczku u Rusinów, wyciąg bardzo dobry, łagodny, górka przyjemna, i Gawra super... i jest wypożyczalnia i uczą jeździć , niestety też za pieniądze. Ostatnio zjazd karnet 11 przejazdów, kosztował 10 zł. A i jeszcze jedno ... z tego co wiem w Wetlinie nie ma wyciagu ... czynnego, chyba że miejscowi coś kombinują i się ślizgają..

Marcin
05-02-2004, 14:25
Weremień ma też swoja wypożyczalnie (w ofercie tyliko błazeria). Na weekend czasami przyjeżdża Rusinowa Polana i użycza trochę swojego sprzętu, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających narciaży.