PDA

Zobacz pełną wersję : Czegoś nam barkuje?



admin
29-06-2001, 21:25
Właśnie prosimy o podpowiedzi???

Zaznaczam, że mapy to temat nie do przeskoczenia! :) (KASA)
Może rezerwacje online, może księgarnia internetowa, wycieczki, rajdy organizowane przez wyspecjalizowane osoby za pomocą naszego wortalu?!


zdrowia
moskita

Anonymous
30-06-2001, 15:38
Nie wiem o co chodzi z Tymi mapami, może ktoś mi przyblizy. Piotrek

beata
30-06-2001, 21:29
Byl pomysl na interaktywne mapy. Niestety licencja (roczna) na publikacje map kosztuje ho ho ho.

kasandrra
02-07-2001, 09:13
może rajdy

Anonymous
02-07-2001, 17:08
Witam!
Brakuje niewiele ;). Wszystko co mam do powiedzenia to niezobowiazujace uwagi. Stronka, bardzo mi sie podoba i wszystkie informacje, jakie mi sa potrzebne na niej znajduje. Milo by mi sie przegladalo jeszcze:
1. opinie o miejscach noclegowych;
2. krotkie historie (tez takie z przymrozenim oka) ze szlakow;
3. rozklad PKSu np z Ustrzyk Gornych i z Sanoka, albo Zagorza;
4. terminarz imprez - szczegolnie na okres wakacyjny;
5. opinie na temat map, przewodnikow i uwagi praktyczne na temat bledow w niktorych z nich ;).
Bardzo dobrym pomyslem jest tez organizacja jakis rajdow, czy wycieczek dla osob, ktore nie mialy okazji jeszcze po Bieszczadach chodzic. Pojada raz, wiekszosc pokocha, beda jezdzic sami - wiem, to juz temat na zupelnie inna dyskusje :).
Pozdrawiam Madziek

Anonymous
02-07-2001, 18:00
Zgadzam się co do joty, Dodalabym jeszcze mala, choćby szkicowa mapke dla zupełnie niezorientowanych w okolicy.
A pomysl rajdow jest super , sama skorzystalabym, jeszcze w tym miesiacu . Jestem tez niezla w organizacji i gdyby zebrała sie grupka zapalencow ......

Aga

hans
02-07-2001, 19:05
Przychylam się do opini Madzieka (chyba dobrze odmieniłem :-))) ) - "Niewiele brakuje"!
ja też głosuję za rajdami ! - chociaż zdaję sobie sprawę że bardzo trudno będzie zebrać te kilka czy kilkanaście osób w jednym terminie.

opinie o miejscach noclegowych mogłyby być na zasadzie forum - nazwa "noclegowni" i link do komentarzy na jej temat ( wtedy chyba autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść)

dobre by też były rezerwacje on-line, albo przynajmniej biżąca informacja o wolnych miejscach - ale to chyba mało realne...
:-)

Zbyszek
03-07-2001, 12:25
Wiecej informacji o tym, co sie dzieje albo jest w planach, tak zeby mozna bylo zaplanowac wyjazd i przy okazji byc na jakim ciekawym koncercie lub imprezie. Dla przykladu powiem, ze w ostatni weekend odbywal sie wielki maraton rowerowy MTB przez cale Bieszczady, o ktorym nie bylo ani slowa na stronach Bieszczady info (albo ja tej informacji nie widzialem).
Wydaje mi sie, ze najciekawsza strona, to ta redagowana przez użytkownikow, fajnie byloby, gdyby kazdy mogl nadsylac swoje wspomnienia lub opisy wypraw, niekonwencjonalne trasy i niezwykle miejsca i ludzie tam zyjacy, ciekawe/niepopularne sposoby spedzania czasu w regionie, ciekawe zdjecia.

Anonymous
03-07-2001, 12:56
Witam :)
Odmieniaja niektorzy Madzika, ale w zasadzie jest pelna dowolnosc :).

Wlasnie jestem ciekawa czy opinie na temat barow, pubow, czy tez schronisk pisane na zasadzie forum moglyby powodowac zaskarzenie tworcow strony.

Pozdrawiam Madziek

Anonymous
03-07-2001, 13:08
Czy w rzeczywistości nie jest trochę więcej możliwości przenocowania ???

Anonymous
03-07-2001, 14:57
na tym adresie znajdziesz wiele dworców autobusowych w Bieszczadzach, ale niestety PKS trochę się spóźnia z aktualizacją:

http://www.karpaty.com.pl/firmy/pks_sanok/index.htm

arek

kasandrra
03-07-2001, 16:54
wiesz co, Madziek,

rozkład PKS-ów jest jak najbardziej w porzadku- tylko ze czesto sie to zmienia
moze niech juz oni takimi tłumami nie walą w te Bieszczady- najpiewr niektorym trzeba by dac wyszkolenie "Czego nie wolno niszczyc w Bieszczadach"

Ka

Anonymous
03-07-2001, 18:28
nie wiem czego BARKUJE!!!

Anonymous
03-07-2001, 18:50
Co ja mogę dodać
Przez kilka dni szukałem na różnych stronach miejsc gdzie mógłbym się zakwaterować. Brakuje mi jednego miejsca gdzie byłby wybór ofert.
Przecież możnaby zbierać adresy czy też telefony kwater prywatnych i schronisk z kilkoma słowami opisu danego miejsca. Nie wiem czy można by wprowadzić do tego np. możliwość komentarzy danych miejsc przez ludzi, którzy tam mieszkali.

Fajne jest to, że jest miejsce na opisy miejsc gdzie można coś zjeść.


A może spróbować wymyślić coś takiego, że spotykamy się np. 10.07 w UG na campingu i śpiewamy razem przy ognisku, opowiadamy swoją przygodę z Bieszczadami itd.
Można coś takiego zaryzykować nawet jak nikt nie przyjdzie to trudno. Ale z czasem może, może. W końcu spotykamy się w Bieszczadach dlatego, że je polubiliśmy i mamy takiego świra i wtedy fajnie spotkać się razem w większej grupie świrów.

Pozdrowienia Zbyszek

Anonymous
04-07-2001, 13:09
Witam :)
Az tak czesto sie nie zmienia ten rozklad PKS, a ogromnie ulatwia planowanie, szczegolnie jezeli urlop spedzasz metoda przelotowa Tatry - Bieszczady. Wlasnie znalazlam dzieki arkowi autobusek z Zakopca do Sanoka i ulatwilo mi to planowanie noclegow.
Co do "zwalenia" sie ludzi w Bieszczady, to raczej sie nie obawiam, wcale niezbyt duzo widze na przyklad tzw. mlodziezy licealnej. Na pewno wedrowki po tak specyficznych gorach daja efekt zmiany pogladow na nature, na odpowiedzialnosc za wlasne czyny i na prawdziwe znaczenie "dobr cywilizacyjnych" w zyciu czlowieka. Po takiej szkole jaka bylby wedrowki z odpowiednim przewodnikiem w odpowiednim towarzystwie nie sadze, zeby trzeba bylo dodatkowych szkolen na temat niszczenia przyrody (przynajmniej taka mam nadzieje).
Pozdrawiam Madziek

Anonymous
04-07-2001, 13:11
Dziekuje bardzo przydalo sie i pomoglo.
Pozdrawiam Madziek

Anonymous
04-07-2001, 13:16
Witam a moze 14 lub 15 lipca? :))
Kto wtedy bedzie w Ustrzykach G.?
Pozdrawiam madziek

Anonymous
04-07-2001, 14:41
nie ma za co.
A nie masz ochoty wyskoczyć do Koszyc. ze Sanoka raniutko leci pociąg. bilet w obie strony ze zniżkami 84 zł. - ważny 2 dni

arek

Anonymous
04-07-2001, 14:52
Po powrocie z Bieszczad przepraniu i przepakowaniu mam zamiat wybrac sie na ostanie dwa tygodnie mojego urlopu na Slowacje. Po Tatrach troche pochodzic i co mi tam jeszcze do glowy przyjdzie. W kazdym razie jakby co - chociaz az tak zlej pogody nie przewiduje ;). dobrze wiedziec o takij mozliwosci.
Madziek

kasandrra
04-07-2001, 15:48
Madziek,
ale Ty jestes mądra, tak jakos fajnie napisałas. Juz nie musze o tym myslec,bo za mnie to zrobiłaś.
Dziekuje.
Ka

Anonymous
04-07-2001, 16:14
Kasandrra ;)
Dziekuje, rozradowal mnie komplement Twoj niezmiernie :)), teraz moge z usmiechem na ustach zakonczyc dzisiejszy dzien pracy :). Co prawda i tak bym z usmiechem zakonczyla, bo mnie do urlopu zbliza, ale tak to z jeszcze szerszym ;). Pozdrawiam i do zobaczenia pewnie gdzies na poloninkach.
Madziek

kasandrra
05-07-2001, 12:59
Madziek
jak dobrze pójdzie to ja 14 bede w Chacie socjologa
Kasandrra

Anonymous
05-07-2001, 13:42
Kasandrra :)
O to mniej wiecej tak jak ja :). Tak dokladnie daty nie moge Ci podac, ale na pewno + - 1 dzien chcialabym tam rozbic swoj namiotek. A dluzej tam zostaniesz? W kazdym razie zostaw jakas wiadomosc, ktora Ty jestes :). To sobie siadziemy wieczorkiem i pogadamy o bablach, odciskach i innych cudach przyrody.
Pozdrawiam i do zobaczenia w takim razie, Madziek.

kasandrra
06-07-2001, 11:29
Madziek,
dobra, bede chodzic i czestowac mielonką rzeszowską, Ok?
:)
czyli jak zobaczysz ze sie ludzie odpedzają od jakiejs kobity to ja :)

ja na prycz
Ka

kasandrra
06-07-2001, 11:34
Madziek,
dobra, bede chodzic i czestowac mielonką rzeszowską, Ok?
:)
czyli jak zobaczysz ze sie ludzie odpedzają od jakiejs kobity to ja :)

ja na prycz
Ka