PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg Wetlina / Ustrzyki Gorne



asterix
06-02-2004, 22:41
Witam
Wprawdzie do urlopu daleko, ale jest nad czym myslec :idea: Wiec zapytuję Was i prosze o opinie. W tym roku chce spedziec urlop w Wetlinie lub w UG ....
Moja pani postanowila jednak, ze tym razem nie pod namiotem ale w przytulnym pokoiku z lazienka z ciepla woda. Znajomy byl w zeszlym roku "Pod Polonina" w Wetlinie.... stwierdzil, ze jest...nie najgorzej. Wiem, ze jadlo tam maja bardzo dobre i nie drogie..... bo jadlem i placilem :D
Ale z przyjemnoscia poznam inne propozycje przytulnych miejsc w pensjonatach, prywatnych kwaterach itp.

A urlop planuje od 10 czerwca do lipca :D :D :D

pozdrawiam
asterix

pyton
07-02-2004, 13:05
Witaj.proponuję kwaterę w Przysłupie "Lesne Berdo": troche od Wetliny ale cisz, spokój, przy kwaterze przystanej bieszczadzkeij kolejki(!!!), gospodarz super,pokoje luksus (w każdym łazienka), gospodyni i gospodarz super gotują (np.królik w potrawce-mniam, kurczaki,inne pyszności),dostęp do kuchni,cenę miał atrakcyjną - 25/os/doba w pokoju z pościelą.Ogólnie polacam to miejsce bo od 5 lat tam jeźdze i nigdy się nie zawiodłem.Niedaleko do szlaku na Wetlińską, i innych szlaków.Więcej info otrzymasz na stronie www.bieszczady.podkarpackie.pl
Pozdrawiam.
Paweł z Lublina.

Teresa Bichta
08-02-2004, 23:31
Czesc! ja proponuję Ci np. Dom Archidhidiecezjalny przy kosc[iele w Ustrzykach Gornych. Atmosfera wspaniała , dobre żarcie, ale Trzeba rezerwować wczesniej. Do zobaczenia na szlaku.

asterix
09-02-2004, 00:50
witam


Czesc! ja proponuję Ci np. Dom Archidhidiecezjalny przy kosc[iele w Ustrzykach Gornych. Atmosfera wspaniała , dobre żarcie, ale Trzeba rezerwować wczesniej. Do zobaczenia na szlaku.

Moze cos wiecej napiszesz o tym miescu? O panujacych tam zasadach, cenach.... gdy jestem w bieszczdach, wychodze w gory wczesnie rano i wracam zazwyczaj, gdy jest juz ciemno...... w nocy chce wypoczac, czy tam nie jest tak, ze calymi nocami odbywaja sie glosne imprezy?
pozdrawiam
asterix

T.B.
09-02-2004, 19:43
..., czy tam nie jest tak, ze calymi nocami odbywaja sie glosne imprezy?


W Domu Archidiecezjalnym przy kościele? :roll:

Aga.J
09-02-2004, 19:58
Najciemniej pod latarnia...... :wink:

asterix
09-02-2004, 22:53
Witam



..., czy tam nie jest tak, ze calymi nocami odbywaja sie glosne imprezy?


W Domu Archidiecezjalnym przy kościele? :roll:

:lol: :lol: :lol: Zostalem nieco opacznie zrozumiany bo zle sie wyrazilem. Wydaje mi sie, ze w takim miejscu czas spedza glownie mlodziez .. powiedzmy w wieku 10-17 lat.. co zawsze wiaze sie z halasem, wrzaskami. Nie mialem na mysli calonocnych libacji i orgii :lol: :lol: :lol: a ja jadac na urlopik pragne spokoju i ciszy... dla mych nadszarpnietych nerwow... a ze dodatkowo jestem "pustelnikiem" dlatego tez najbardziej lubie trasy nieuczeszczane....

pozdrawiam
asterix

a z drugiej strony, czy jak pojawie sie z moja dziewczyna jeszcze nie zona, czy mnie nie pogonia z tamtad .... pytam, bo to roznie byc moze :?

Iza_Claudia
10-02-2004, 15:38
W Wetlinie polecam "Pod Berdem" u p.Eli i Janusz Grzech. Pokoje z aneksami kuchennymi i łazienkami. Bardzo dobry standard.

długi
21-02-2004, 12:04
U Eli i Grzesia jest pysznie. Na www.bieszczady.pl jest reklamówka Dom od Berdem, zdjęcia itd. Znam osobiście i polecam jak starych przyjaciół.
Długi

Stały Bywalec
21-02-2004, 22:07
a ja jadac na urlopik pragne spokoju i ciszy... dla mych nadszarpnietych nerwow... a ze dodatkowo jestem "pustelnikiem" dlatego tez najbardziej lubie trasy nieuczeszczane.... A urlop planuje od 10 czerwca do lipca

No to zastanów się nad okolicami Zatwarnicy - w zaplanowanym przez Ciebie okresie powinno być tam w tym roku jeszcze pusto. Rok szkolny kończy się w br. chyba nieco później niż zwykle.
www.sekowiec.net

T.B.
22-02-2004, 13:15
Sękowiec nie istnieje :!:
To tylko ściema i napisy: na mojej starej mapie po prawej stronie Sanu, na nowej mapie Compassu - po lewej. Gdzie kto sobie wymyśli.
W moim przewodniku, w wykazie istniejących i nieistniejących miejscowości takiego słowa nie ma. Więc to ściema do kwadratu. :mrgreen:

pyton
23-02-2004, 11:37
<<<Sękowiec nie istnieje
To tylko ściema i napisy: na mojej starej mapie po prawej stronie Sanu, na nowej mapie Compassu - po lewej. Gdzie kto sobie wymyśli. >>>>
Na mojej (Expressmap laminowanazabudowa jest po lewej i prawej stronie, jest przystanek i sklep winternetowym rozkładzie jazdy nawet 10 połaczeń z Lutowisk...klasyfikowanay jako osada... faktycznie na Grossblacie z II wojny światowej jest po prawej stronie i to duża wieś, ale pewnie wioske spacyfikowali podczas Akcji W. i odrodziła się od strony Zatwarnicy w większym stopniu...
pozdrawiam
Paweł

Piotr
23-02-2004, 12:24
i odrodziła się od strony Zatwarnicy w większym stopniu...
Warto chyba przypomnieć, że Sekowiec w 2002 roku został "zlikwidowany" jako wieś i właczony do zatwarnicy. Nie będzie już ujmowany na nowych mapach administracyjnych, być moze turystycznych tak - z przyzwyczajenia, lub zaznaczenia miejsca - w końcu Zatwarnica to rozległy teren. Wszyscy mieszkańcy zostali zobowiązani do przemeldowania, co zapewne juz uczynili, bo wyjścia nie mieli. IMHO mogli zrobić odwrotnie - Zatwarnica to jakaś taka smieszna nazwa ;-)

Stały Bywalec
23-02-2004, 12:50
IMHO mogli zrobić odwrotnie - Zatwarnica to jakaś taka smieszna nazwa
Ale historyczna. Sękowiec został w 1593 r. wydzielony z Zatwarnicy. Przysiółek ten zagospodarowali bracia Zatwarniccy.
:)

Michał
23-02-2004, 12:54
[Ale historyczna. Sękowiec został w 1593 r. wydzielony z Zatwarnicy. Przysiółek ten zagospodarowali bracia Zatwarniccy.
:)

He he he uhaha

Czyli masło maślane - Zatwarniccy górą a oni szukają Sękowca wirtualnego

Buuuu

T.B.
24-02-2004, 20:05
... Sekowiec w 2002 roku został "zlikwidowany" ...

A nie mówiłem?
:mrgreen: