PDA

Zobacz pełną wersję : KIMB na morzem ?



klopsikx
09-02-2004, 10:30
Mam taka propozycje do pomorzan , co by tak sie spotkac w czerwcu, w jednym miejscu i zrobic nadmorskiego KIMBA ?Najlepij okolice Od Łeby do Pucka.Nie chce tu robic konkurencji normalnemu bieszczadzkiemu tyle ze bede tam siedzial to moze sie razem spotkamy ??
Wypowiedzcie sie co o tym myslicie ?

Kriss40
09-02-2004, 11:10
Tak, jak w temacie - nie zdołam tam dojechać... Ale myślę, ze nazwa KIMB powinna być zarezerwowana dla spotkań,które odbywaja sie w Biesach i gromadzą uczestników poprzednich KIMB-ów, co nie wyklucza oczywiście obecności nowych Bieszczadników.

beata
09-02-2004, 12:20
Mam taka propozycje do pomorzan , co by tak sie spotkac w czerwcu, w jednym miejscu i zrobic nadmorskiego KIMBA ?Najlepij okolice Od Łeby do Pucka.Nie chce tu robic konkurencji normalnemu bieszczadzkiemu tyle ze bede tam siedzial to moze sie razem spotkamy ??
Wypowiedzcie sie co o tym myslicie ?
Ja mysle ze nad morzem to mozna sie spotkac i napic piwa, pogadac o d... Maryni i nawet o bieszczukach ale... ale to jeszcze nie KIMB :)
Tak mysle ja - i wyobrazam sobie ze wolno mi tak myslec a co wiecej wyrazic swa opinie w postaci literek :)

klopsikx
09-02-2004, 13:46
No to niech to nie bedzie KIMB to moze MSBpP morskie spotkania biesczadnikow przy piwie ?? :-).Ale nie nazwa jest wazniejsza wazne jest ile sie ludkow mozna spodziewac ..niech sie zglaszaj chetni a dokladny termin i miejsce dogadamy.

Tarnina
09-02-2004, 19:55
Klopsik,mimo całej mojej sympatii do ciebie, uważam, że KIMB to KIMB. A nad morzem....też można się napić, ale przy szantach. :P
Poza tym wydaje mi się, że takie zamiary należałoby konsultować ze starymi Bieszczadnikami-organizatorami i twórcami poprzednich KIMB-ów.Nazwa KIMB jest pewnego rodzaju "znakiem towarowym".Pozdrawiam. Tarnina

T.B.
09-02-2004, 20:37
:idea:
Niech to rozsądzi KOCiEW. :roll:
(Komiet Obywatelskiej Czujności i Etycznych Wartości)

asiczka
09-02-2004, 22:31
Wypowiedzcie sie co o tym myslicie ?

KIMB>> KIMMB Kongres Internautów Miłosników Morza Bałtyckiego

hy hy - ja się zapisuję! wszędzie dobrze - byle dalej...

Szaszka
10-02-2004, 12:19
Jesli sa WKIMB-y (Warszawske Spotkania itd...) to moga byc i MKIMB-y (Morskie Spotkania...) lub KIMMBY.
KIMB natomiast to KIMB - odbywa sie tylko w Bieszczadach.
Tak czy owak klopsik, daj znac, to moze w jakis sloneczy weekend polaczę przyjemne z pożytecznym i zrobie wycieczkę rowerową nad otwarte morze, to wypijemy jakies piwko. :)

henryk62
11-02-2004, 23:43
Pomysł spotkania się nad morzem jest O.K. choć nie musi nazywać się "KIMB".Daj znać kiedy będziesz na pewno wpadnę.