PDA

Zobacz pełną wersję : Zostałem zdegradowany !!! ???



Stały Bywalec
10-02-2004, 22:51
Dopiero teraz się połapałem, że zostałem zdegradowany.
Od początku nowej edycji forum byłem "starszym bieszczadnikiem wyjadaczem", a teraz ... tylko "bieszczadnikiem wyjadaczem".
Adminie, za co ?
Proszę o uzasadnienie na piśmie. Odwołam się do Asiczki, potem złożę skargę sądu administracyjnego, a jak będzie trzeba, to trafię i do Trybunału Europejskiego w Strasburgu.

irek
10-02-2004, 22:57
Po moim poscie ze offce bieszczadzkie wola mlodych, admin stwierdzil ze z przydomkiem stary ;) nie mial bys szans zostac baca ;) a ze pewnie wie ze lubisz offce ulatwil ci zadanie ;)
he he

Stały Bywalec
10-02-2004, 23:15
Adminie, a może nie podoba Ci się ten artykuł historyczny na Twoim wortalu i stąd ta degradacja ?

admin
11-02-2004, 09:52
Adminie, a może nie podoba Ci się ten artykuł historyczny na Twoim wortalu i stąd ta degradacja ?

Nie no nie :) Historia jest supa :)
Nawet jeden fragment przypadł mi szczególnie do upodobania :)


Kontakty z podbitą ludnością miały wówczas wszechstronny, społeczno - gospodarczo - eksploatacyjny charakter. Od rabunkowych rekwizycji po zainteresowanie miejscowymi kobietami ze strony młodych Hunów (a pamiętajmy przy tym, że w owym czasie wiedza o antykoncepcji w zasadzie nie istniała).

Jak to nie istniała! Przecież już Kleopatra coś tam w tych sprawach kombinowała :))
Pozatym ciekawe co będzie jak jakieś dziecko skopiuje wszystko ciurkiem na np. geografię! :D

A w kwestii zdegradowania: jak powiedzał Irek - chciałem uładzić trochę te rangi!
Ale dla Ciebie mogę zrobić rangę specjalną :)