PDA

Zobacz pełną wersję : [Ustrzyki Dolne] Pole namiotowe



Anonymous
04-07-2001, 15:06
w tym roku wybieram sie w bieszczady - a konkretnie do ustrzyk dolnych- po raz pierwszy w życiu. nie mam jednak pojęcia jakie sa przeciętne ceny pól namiotowych i gdzie można zostawić swój namiot nie martwiąc się, że się go nie zastanie po powrocie.

Anonymous
04-07-2001, 15:39
jeśli chcesz najdokładniejsze informacje to dam Ci numer do kumpla w "it" w Ustrzykach 0 1033 lub 1044 13 47-111-30 nazywa sie Jacek. Jest też Gosia oboje Ci podadzą aktualne dane

arek

Anonymous
04-07-2001, 15:42
Witam
Na pewno do Ustrzyk Dolnych? Nie, zebym kwestionowala, ale po co tam zostawiac namiot?
Jezeli chodzi o Ustrzyki Gorne to ja zostawialam zabierajac ze soba cenniejsze rzeczy. Prawde mowiac najcenniejsze mam buty :), a reszte mosialby krasc jakis zboczeniec.
Pozdrawiam Madziek

Anonymous
04-07-2001, 15:45
arek wielkie dzięki za wiadomość. mam jednak pytanie czy ci twoi znajomi będą może orientowali się w polach takze w ustrzykach górnych?
nigdy nie byłam w bieszczdach a słyszałam, że większość tras zaczyna się nie w ustrzykach dolnych, ale w górnych. czekam na odpowiedź.

Anonymous
04-07-2001, 15:47
jadę w bieszczady po raz pierwwszy więc gdzie proponujesz zostawić namiot
czekam na jakieś sugestie. dzięki

Anonymous
04-07-2001, 16:04
Tak się składa że Jacek jest przewodnikiem. Do tego szalenie sympatycznym i z wiedzą więc poradzi Ci i gdzie indziej. Pól namiotowych jest kilka.
Z odpowiedzią co do biwakowania mam mały problem, bo zbyt blisko mieszkam, żeby jeździć z namiotem. Może Wetlina, Ustrzyki Górne. Najlepiej zadzwoń pod podany numer powołaj się na mnie (arek ze Sanoka)

arek

Anonymous
04-07-2001, 16:54
:) Zdziwily mnie Ustrzyki Dolne, bo traktuje je jako punkt przeladunkowy, chociaz to bylo za dawniejszych czasow. Wiekszosc tras wychodzi z Ustrzyk Gornych i jako, ze piszesz o pierwszym swoim wyjezdzie w Bieszczady zgadlam, ze pomylilas nazwy, ajk zreszta wielu przed Toba.
Jezeli chcesz zostawic namiot i robic wycieczki, to najlepiej bylo by Ci podjechac do Ustrzyk Gornych, albo do Wetliny tam "zacumowac" na kilka dni obejsc okolice, a nastepnie spakowac sie i przemiescic w okolice Cisnej. Jezeli chodzi o pla namiotowe, ja akurat ostatnio skorzystalam z mozliwosci rozbicia sie kolo schroniska "Kremenaros" cena 5 PLN za osoba najbardziej mi odpowiadala. Taka sama mozliwosc, masz takze przy innych schroniskach (moze i lepszych w tym roku sprobuje), co zreszta mozesz zobaczyc na tej stronce :).
Jezeli chodzi o kradzieze, to nie zdarzylo mi sie spotkac z takim problemem, zostawialam namiot na caly dzien fakt, ze w pierwszym dniu prosze jakas krecaca sie osobe o "rzucenie okiem" w jego strone, w koncu na zwiniecie namiotu potrzeba troche czasu, a jak pisalam rzeczy w srodku nie naleza do cennych - Tobie tez sie radze w ten sposob spakowac, nie trzeba sie wtedy martwic dobrami materialnymi.
Pozdrawiam i zycze milych wedrowek. Madziek

Anonymous
04-07-2001, 16:57
arek wielkie dzięki za informacje na 100% skorzystam z pomocy twoich znajomych

Anonymous
04-07-2001, 20:29
Czesc Magda, to co napisal Madziek , zgadza sie w 100 %, prawdziwe Bieszczady to Ustrzyki G. , Wetlina i jesli Ty chcesz pochodzic po gorach to musisz biwakowac w Tych okolicach, pole namiotowe masz w Pszczelinach , Berezkach i Ustrzykach G. , sa to miejscowosci po drodze do U.G. i podejrzewam , ze bez wiekszych problemow znajdziesz miejsce, pozdrawiam i zycze udanego pierwszego razu Sylwia.