PDA

Zobacz pełną wersję : Bylem w Cisnej .. i na pewno tam wrócę !!



mkaminski
27-02-2004, 12:32
No wlasnie .. przebywalem w tym pieknym miejscu do 14-ego do 22-ego lutego i sie zakochalem w Bieszczadach. Szczegolnie po wypadzie w piatek 20-ego na Mala Rawke. Pogoda byla wtedy przepiekna i gdyby nie dosc silny wiatr na gorze chyba bym nie zszedl na dol i podziwial widoki godzinami. Generalnie jako ze nie jestem zapalonym "wspinaczem" raczej wybieralem "lightowe" trasy spacerowe. (chociaz "sciezka dydaktyczna" w Komanczy ze sniegiem momentami prawie po pas dala mi sie troszke we znaki :) ) A juz szczytem wrazen byla jazda serpentynkami miedzy Wetlina a Berehami .... po raz pierwszy w zyciu jezdzilem z lancuchami na kolach. Juz powoli zaczynam planowac powrot tam tym razem latem. Mysle ze bedzie rownie pieknie.
Pozdrawiam
Marcin z Warszawy

klopsikx
27-02-2004, 12:39
Spoko jezeli dalo sie przejechac czasmi to idzie ciaginkeim sie zakopac :-).

wedrowniczka33
27-02-2004, 14:09
Marcin! te góry pochłaniają wrażliwych, ja jestem nimi oczarowana!!

pyton
01-03-2004, 10:25
Zupełnie jak bym widział siebie: najpierw tylko Tatry - bo góry i ładne, potem zauważyłem jaka trzoda jeździ w Tatry i była przez rok pustka...potem (6 lat temu) wyjazd terenowy z uczelni w bieszczady - aaa takie tam pagórki - i olśnienie: to jest to czego szukałem!!!!I teraz przede wszystkim Biesy. gdzie indziej można pojechać żeby zobaczyc i zwiedzić (reszta Karpat,Sudety) ale w Biesy żeby żyć i przeżywać! Tak trzymać!!!
Do Michała: z czasem jeszcze zaczniesz zauważać zabytki dawnej kultury(cerkwie, kapliczki schowane w lasach), miejsca dawnych wsi itp - wtedy jeszcze bardziej Cię zatchnie :)
Pozdrawiam
Paweł

wedrowniczka33
01-03-2004, 10:47
Historia w zasięgu ręki i te widoki .Do tego jeszcze muzyka z płyty Tołhaje lub Harasymowicz i odlot gwarantowany:-).

Kriss40
01-03-2004, 10:50
Marcinie, tak jak w temacie - już przepadłeś! W ten cudowny sposób. I miał rację Pyton, będzie Cię to wciągać z każdym sezonem mocniej.... I tego szczerze Ci Zyczę.
Pozdrawiam.
Kriss40

Marcin
01-03-2004, 10:55
Co to jest...? Kółko Anonimowych Bieszczadników...? :twisted:

Michał
01-03-2004, 12:48
Do Michała: z czasem jeszcze zaczniesz zauważać zabytki dawnej kultury(cerkwie, kapliczki schowane w lasach), miejsca dawnych wsi itp - wtedy jeszcze bardziej Cię zatchnie :)
Pozdrawiam
Paweł

K u r w a !!! to na pewno do mnie??!!!
http://schronisko.ptsm.com.pl/jablonki/galeria.htm

Pozdrawiam zajebiś..cie

Jaro
01-03-2004, 21:07
K u r w a !!! to na pewno do mnie??!!!
http://schronisko.ptsm.com.pl/jablonki/galeria.htm

Pozdrawiam zajebiś..cie

troche kultury facet

Michał
01-03-2004, 21:31
troche kultury facet

A co to kultura?
Już bywałem niedźwiedzicą z Chryszczatej, ale żeby od razu facet!!!
No bez przeginania.

Z porykiwaniem

pyton
02-03-2004, 10:32
<<<***** !!! to na pewno do mnie??!!!
http://schronisko.ptsm.com.pl/jablonki/galeria.htm

Pozdrawiam zajebiś..cie >>>>>

Nie, nie do Ciebie tylko do Autora postu. Oczywiście powinno być DO MARCINA. Sorki za pomyliłke. A Ty Michał sietak nie gorączkuj :D
Pozdro

Michał
02-03-2004, 11:10
Nie, nie do Ciebie tylko do Autora postu. Oczywiście powinno być DO MARCINA

OK!
Sorki, ale trochę mnie poniosło.

Pozdrawiam

Stały Bywalec
02-03-2004, 12:05
OK! Sorki, ale trochę mnie poniosło.

No to w ramach "pokuty" dla Michała proponuję, aby odgadł On nazwisko autora poniższej, krótkiej fraszki:

"W Polsce jest pięknie i laurowo,
bo "k_ _ _ _ " tu co drugie słowo"

:shock:

Michał
02-03-2004, 17:58
No to w ramach "pokuty" dla Michała...:

Toś się uparł - pewnie Twoja kotka podsunęła Ci ten pomysł z fraszkami. Ale nic z tego - jam Ci umysł ścisły i na takie diktum mam antidotum (Beata-Admin wybaczy):
"Czy hrabina czy kucharka,
Byle była w kroku szparka."

A za cholerę nie wiem kto zacz mógł taką paskudną fraszkę o tych paniach napisać.
Ty mnie takich kukuł nie podrzucaj - bom ostatnio nerwowy troszki.

Pozdrawiam

asiczka
02-03-2004, 18:02
A za cholerę nie wiem kto zacz mógł taką paskudną fraszkę o tych paniach napisać.

Jan Izydor Sztaudynger

Michał
02-03-2004, 19:18
A za cholerę nie wiem kto zacz mógł taką paskudną fraszkę o tych paniach napisać.

Jan Izydor Sztaudynger

Taaa... po tym gościu to można się było spodziewać.
Ale kurna - baby do domu.
A wiesz Asiczka skąd powiedzenie:
"drewna do lasu się nie wozi"
Pozdrawiam

KAHA
03-03-2004, 09:21
a zaczynal sie taki ciekawy temat... gdy nagle ktos wpadl i poprzewracal wszystko...