PDA

Zobacz pełną wersję : Polowanie



Henek
27-02-2004, 16:31
Wrzucamy sprzęt za kratki (ciężarówki) i za godzinę gonimy na polowanie.
W plecaku oprócz całego tego fotograficznego zlomu zostało miejsce na śpiwór i flaszkę.
Kierunek UG .
Niepokój pozostaje czy się uda upolować chocby jedno fajne zdjęcie.
Pokaże Wam jak wrocę
HeYa !

Henek
29-02-2004, 19:11
Wróciliśmy.
Nie ma sensu kupować kredensu - niema sensu wyjeżdzć teraz w Bieszczady.
Owszem ciekawe nocne rozmowy z patrolem na drodze. Bardzo serdeczne powitanie
u Patrycji (w schronisku pod Małą Rawką) - mimo że było już po północy.
Sobota. Zaatakowaliśmu Caryńską z dwóch stron. Jedna grupa od przełęczy Wyżniańskiej a druga z Ustrzyk . Po dotarciu powyżej granicy lasu na otwarte przestrzenie połonin zobaczyliśmy jak to idzie się w chmurze ktora otaczała nas ze wszystkich stron. Widocznośc 2 metry. Snieg na 1 metr - tyle zapoadaliśmy się.
Nie było żadnych śladów na szlaku. Mogliśmy się upieprzyć lub pokłonić.
Pokłoniliśmy się Carycy od wszystkich na sieci i po własnych śladach wróciliśmy do cywilizacji.
Polowanie nie udało się.
Dokładam najświeższe zdjęcie ale nie wiem czy cokolwiek rozpoznacie

HeYa

irek
29-02-2004, 19:20
Dokładam najświeższe zdjęcie ale nie wiem czy cokolwiek rozpoznacie

HeYa
he he ja nic nie widze naprawde musiala byc licha widocznosc ;)

Henek
01-03-2004, 17:27
Spróbuję jeszcze raz dokleić to zdjęcie.
Zostało zmniejszone do 37 KB , zapisane w JPEG-u

Jeśli się nie uda to mysle że pomożecie, POMOŻECIE ?

Piotr
01-03-2004, 19:06
Zostało zmniejszone do 37 KB , zapisane w JPEG-u
Jeśli się nie uda to mysle że pomożecie, POMOŻECIE ?
Nadal nic. Jeżeli prawidłowo podajesz ściezkę to 37kb musi pójsc. Na wszelki wypadek posstaraj sie aby nazwa pliku nie zaczynała sie z dużej litery, oraz nie zawierala niedozwolonych znaków - niektóre serwery tego nie widza. Inna sprawa że ja zdjęcia na forum widze losowo - raz sa, raz wszystkie znikają. Za godzinke znowu sa i tak w kółko Macieju. Ale to chiba mój IE sie wali, bo pod Mozilla jak na razie ok i nawet cookies działają, a pod IE g.. musze sie logowac za kazdym razem.

Henek
01-03-2004, 20:12
http://marfot.biz/carynska.jpg

A czy teraz coś widać ?[/img]

Piotr
01-03-2004, 20:28
A czy teraz coś widać ?
Białość, białość widze :) i rozjechanego foruma, hyhy ;-)

irek
01-03-2004, 22:46
ja widze czlowieka na bialym tle wiec chyba juz ok :) - nie przejmuj sie ostatnio siedzialem (styczen) dwa dni na wetlinskiej i nawet carynskiej nie zobaczylem ;(

Indy
02-03-2004, 12:11
Hmm wyglada to PRAWIE tak jak Czarnochora w czerwcu 2003 :shock:

Henek
02-03-2004, 21:21
w jednym z serwisów internetowych przeczytałem info z datą 28 luty

"W sobotę z połonin widać było Tatry i Gorgany na Ukrainie. Turyści mogli je oglądać dzięki zjawisku inwersji powietrza.
Z Połoniny Wetlińskiej widać było w promieniu nawet 200 km. - Mieliśmy przed oczami Gorgany jak na dłoni "

I doprawdy nie wiem czy kupić sobie okulary czy też na następną wyprawę wziąć więcej wódki ?

A może sie mylę ?
A to zdjęcie to jest tylko fata morgana?

Henek
02-03-2004, 21:21
w jednym z serwisów internetowych przeczytałem info z datą 28 luty

"W sobotę z połonin widać było Tatry i Gorgany na Ukrainie. Turyści mogli je oglądać dzięki zjawisku inwersji powietrza.
Z Połoniny Wetlińskiej widać było w promieniu nawet 200 km. - Mieliśmy przed oczami Gorgany jak na dłoni "

I doprawdy nie wiem czy kupić sobie okulary czy też na następną wyprawę wziąć więcej wódki ?

A może sie mylę ?
A to zdjęcie to jest tylko fata morgana?

irek
02-03-2004, 21:32
he he chyba chodzi o serwis www.bieszczady.net.pl zmienilismy 28 go system niusow i wszystkie stare wiadomosci sa z data 28 powoli recznie pozmieniamy daty niusow:) inwersja byla 26go

Henek
03-03-2004, 18:21
Dzięki za wyjaśnienie. Mówiąc szczerze byłem bardzo zestresowany informacją że byćmoże 50 metrów w górę jest wspaniała pogoda a my zadecydowaliśmy o odwrocie.
Tym bardziej ,że pierwszy raz w życiu wracałem po własnych śladach ze świadomoscią porażki.

Nic to (jak mawiał Michał W.)
Może następnym razem.