PDA

Zobacz pełną wersję : 8 marca



irek
08-03-2004, 07:38
Serdeczne zyczonka dla naszych forumowniczek w dniu ich swieta
sklada irasek ;)

Stały Bywalec
08-03-2004, 08:28
Do życzeń się przyłączam, ale od "kwiatuszka" powyżej stanowczo się odcinam.

admin
08-03-2004, 09:52
Witam!

Niech Wam gwiazdka pomyślności!
Przyłączam się do życzen :D

asloma2
08-03-2004, 10:24
jak miło,dzieki :D

GERONIMO
08-03-2004, 10:28
Witam!
Do życzeń z okazji dnia kobiet się przyłączam i życzę wszyskim bieszczadniczkom połamania kijów trekingowych.
Pozdrowienia.
Geronimo

Kriss40
08-03-2004, 11:58
Wszystkie Panie proszę o przyjęcie życzeń samych słonecznych i radosnych dni. Kriss40

długi
08-03-2004, 14:36
Tak, Tak, świ ęto jak należy.
Życzeń moc i kwiatuszków na Połoninach
Długi

Michał
08-03-2004, 17:29
Heh

Wazelina przez mona mnie wycieka. Na codzień grzecznie i pod rączkę.
A jak kto musi się oczyścić to nie kadzić na forum tylko priva indywiduo.
Fe rasa "męska".

Kriss40
08-03-2004, 17:43
Jednak brak snu żle robi na misie... oj źle...

marekm
08-03-2004, 19:19
witam serdecznie
również wszystkiego naj, naj, najlepszego

Michał
08-03-2004, 19:31
Jednak brak snu żle robi na misie... oj źle...

Z pewnością - ale nie zwolniło to żadnego znanego mnie osobiście misia bieszczadzkiego od myślenia i przyzwoitości.

Pozdrawiam

i wolę być nielubianym przez 365 dni aniżeli w tym dniu przyjmować podzięki za fałsz (bo chyba nie nazwiecie tego składaniem życzeń)

Kriss40
08-03-2004, 19:43
Jednak brak snu żle robi na misie... oj źle...

Z pewnością - ale nie zwolniło to żadnego znanego mnie osobiście misia bieszczadzkiego od myślenia i przyzwoitości.

Pozdrawiam

i wolę być nielubianym przez 365 dni aniżeli w tym dniu przyjmować podzięki za fałsz (bo chyba nie nazwiecie tego składaniem życzeń)
O przyzwoitości wole sie nie wypowiadac, natomiast tego, że brak snu na myslenie źle wpływa, to chyba udowadniać nie trzeba...
Pozdrawiam

Jaro
08-03-2004, 19:47
wszytkiego najlepszego wszystkim Paniom

zyczy Pawel

sprzysiezony
08-03-2004, 19:51
Dołączam sie do życzeń dla wszyskich Pań(niestety,bez obrazka,bo taki ze mnie juz "pseudointernauta" :( )
Pozdrawiam,do zobaczenia na KIMB-ie :D

Michał
08-03-2004, 19:59
O przyzwoitości wole sie nie wypowiadac, natomiast tego, że brak snu na myslenie źle wpływa, to chyba udowadniać nie trzeba...
Pozdrawiam

Lepiej przeczytaj jeszcze raz poprzedni mój post i zastanów się, czy aby na pewno był do facetów. dalszą wymianę zdań proponuję na priva, gdyż nie chcę dobić sobie statusu gaduły forumowego postami o ...... Maryni

Pozdrawiam

P.s.
Jestem misiem opolskim - u nas tempczer up 0 Celsusu - więc kimanie mam z bańki i całą reszta tego co sugerujesz jest do bani.

Kriss40
08-03-2004, 20:27
Do bani to sa chyba te twoje posty...własnie o d... Maryni. I chyba o to ci tylko chodzi, zeby ich po prostu dużo natrzaskac...hihi.. Baw sie więc dobrze, bo ja wysypiam sie (w przeciwienstwie do ciebie) i zachowałem na szczęście jasnośc umysłu...Jedno jest pewne - zgadzam sie z tobą, że ta dyskusja nie ma sensu...
Na tym kończe polemike - musisz sobie innych sprowokować do bicia postowego rekordu... sorki.
Pozdrawiam
Kris40

ww
08-03-2004, 20:54
oj samce, samce jak zwykle się czubicie ! wszędzie tylko walka i stawanie w konkury, co to konkurs na mistera jakiś czy co ? jakieś znaczenie terytorium forumowego wyścig na ilość postów? walki godowe? wyluzujcie bo kłócić się o to czy wypada składać życzenia to już chyba przesada.

życzeń i miłych słów nigdy za wiele i trzeba wykorzystać każdą okazję jeśli ktoś nieśmiałością grzeszy to przynajmiej dziś niech się ośmieli !!!

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Kobiet, jesteście Super i należą Wam się miłe słowa, bo choć tak naprawdę Was Kochamy często robimy wszystko aby się z tym nie zdradzić taki to już męski ród.
Pozdrawiam wszystkich wielkich i tych z manią wielkości też.

Kriss40
08-03-2004, 23:42
Nie wiem, jak inni, ale ja - ze wstydem - przyznaję Ci rację.
Zwłaszcza, że temat związany ze świętem naszych Pań tym bardziej do tego nie upowaznia. Obiecuję, ze nie dam sie juz więcej sprowokowac.
A życzenia dla wszystkich Bieszczadniczek jeszcze raz powtarzam.
Pozdrawiam
Kriss40

KAHA
09-03-2004, 15:27
hmmm... alez slodko na duszyczce...

Milo ze przynajmniej panmowie z czatu pamietali o naszym swiecie.... niestety w mojej pracy panowie nie wiedza co to dzien kobiet (po za moim braciszkiem-ktory dal nam po kwiatuszku)
jednak milo dostac kwiatka :)

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz goraco dziekuje za zyczonka

K. vel wredotka