PDA

Zobacz pełną wersję : Echo Bieszczadów



asiczka
09-03-2004, 19:19
Chciałam podziękować Beacie i Darkowi za to, że EB jest w sieci.
Od dziś nawet od numeru 0. Dzięki ogromnej pracy Beaty wybrane artykuły dostępne dla wszystkich zainteresowanych tematyką poruszaną w miesięczniku.
Dzięki Darkowi, który napracował się nad skryptami - jest możliwe zamieszczanie ich sprawniej i ciekawiej - przy każdym odświeżeniu wskakuje inny art.

Dla wszystkich wiernych netowych czytelników przesyłam informację o tym ze numer 48 jest już w sieci. Zobaczcie tez numery z archiwum. Koniecznie.

Lu, dla Ciebie w nr. 6 o Strzebowiskach i Cisnej.

Pozdrawiam i czekam na Wasze listy.
Szukamy nowej formuły dla miesięcznika głównie rozszerzenia zasięgu (wiem, wiem...). Wszystkich, którzy chcieliby aby ich art. ukazał się drukiem proszę o przesłanie go na adres mejlowy:

echo-lesko@bieszczady.info.pl

Nie ukrywam, że bardzo boimy się 1 maja... VAT, VAT...

Byle do wiosny!

@s

Michał
09-03-2004, 20:55
Heh
Offca - co się stało z tym sex a pilem ?

Wpadłaś do pralki, czy co?

Aha, znowu masz u mnie nagrabione - normalne offce pracują do 15, a Ciebie już około 11 nieeeeeeeetttt.
Poszłem w koszty (ale spoko) i o dziwo właśnie chciałem z Tobą porozmawiać o formule tego wydawnictwa. Ale jak zwykle - offca w malinach a moja dup... w krzakach. Ufff

Pozdrówka

asiczka
09-03-2004, 21:06
Aha, znowu masz u mnie nagrabione - normalne offce pracują do 15, a Ciebie już około 11 nieeeeeeeetttt.
Poszłem w koszty (ale spoko) i o dziwo właśnie chciałem z Tobą porozmawiać o formule tego wydawnictwa. Ale jak zwykle - offca w malinach a moja dup... w krzakach. Ufff

"Miły męski głos" - to byleś dzisiaj 9.03.2004 r. Ty????? To się trzeba było przedstawić!! Jak cywilizowany człowiek!
To kiedy gadamy fejs tu fejs?
Czekam.

Michał
09-03-2004, 22:49
Witaj

No jak - to miało być z zaskoczenia !!!

Ale nie wymydlaj się z posta - co się stało z offcą?!
Czyżby tamta offca wlazła już do łuni ewropejskiej i takie tera standardy?

Pozdrawiam

asiczka
14-03-2004, 16:27
Na razie to temat roboczy:

SZUKAMY NOWEGO WYDAWCY, SZUKAMY PROGRAMÓW np. z UE, które zapewniłyby funkcjonowanie gazety nie pod egidą Domu Kultury a już na własny rachunek.
Wszystkie pomysły prosze kierować na mój adres mejlowy.

As

Michał
29-03-2004, 19:11
Na razie to temat roboczy:

SZUKAMY NOWEGO WYDAWCY, SZUKAMY PROGRAMÓW np. z UE, które zapewniłyby funkcjonowanie gazety nie pod egidą Domu Kultury a już na własny rachunek.
Wszystkie pomysły prosze kierować na mój adres mejlowy.

As

My (ja) tu czekam, czekam.... i nic
Daj znać!
Jak co to zrobimy zrzutkę po 100 odełba i może to coś pomoże.

Jesteś tam AS?

Pozdrawiam

asiczka
30-03-2004, 09:50
My (ja) tu czekam, czekam.... i nic
Daj znać!
Jak co to zrobimy zrzutkę po 100 odełba i może to coś pomoże.

Jesteś tam AS?

Tx, jestem, jestem - ale praca mnie pochałania i to na wszystkich frontach (ała właśnie wszystkie kości mnie bolą).
Co do gazety - to faktycznie "COŚ TRZEBA ZROBIĆ" - ale na razie wszyscy raczej patrzą i wiercą palcem w nosie. Dzięki więc za pamięć (i deklarację). To nie rozmowa przez klawiaturę. Zapraszam do red. Ale wcześniej zadzwoń!

Michał
30-03-2004, 17:28
To nie rozmowa przez klawiaturę. Zapraszam do red. Ale wcześniej zadzwoń

Nie powiem, abym się ucieszył akuratnie taką wersją odpowiedzi.
AS - ja podtrzymuję to co powiedziałem. Do Leska już zapewne nie przyjadę (dałaś mi 2 razy kosza - uff), ale tak jak Ci pisałem - rozmawiam z różnymi ludziskami.

Wiem, że to nie klawiaturę, ale to co teraz napiszę będzie małym resume (przekraczam wyznaczony sobie limit 270 postów).

Nie zaskakakuje mnie bierność forumowiczów - dla nich Biesy to góry. I nic więcej. W dupie mają ludzi i ich problemy, w dupie mają to co pod nogami. Jak coś to zatkają nos i usmiechem zabiją swoją wrażliwosc.A jak kto napluje im w twarz to powiedzą, że pada deszcz.
Zaskakuje mnie bierność serwisów niby-bieszczadzkich. Pierdol.... ę takie podejście.

Podtrzymuję to, o czym pisałem Ci na priva i to, co napisałem tu na forum. Podbijam stawkę do 200 PLN - ale nie liczę na odzew.

W dupie mam takich forumowiczów i takie ich wyobrażenie o Bieszczadach.

Jak deklarowałem wyżej spadam - spadam z tego gównianego życia, z tego gównianego wyobrażenia o Bieszczadach i z tych gównianych deklaracji-popisów forumowych.

Kto chce - to mnie znajdzie.

ALE POMÓŻMY ASICZCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proszę....


Żegnam i naprawdę gorąco pozdrawiam
wszystkich

Wesołych Świąt

Michał Kempny
Opole

GERONIMO
30-03-2004, 18:26
Witam.
Bardzo bym chciał, żeby to już był naprawdę twuj ostatni post i spadaj.
My prawdziwi przyjaciele Asiczki nigdy jej nie opuścimy w potrzebie,ale nie musimy tego robić z rozgłosem.
Geronimo.

admin
30-03-2004, 20:01
Witajcie!

To że pomożemy to oczywiste :) - w miarę możliwości!

Ale ale - tu był gdzieś post Michała! (ten co to go nerwy poniosły) Nie ma? Uuuuuu
Chyba coś baza danych nawala! :twisted:

Michał - jesteś prekursorem - Twój post jest pierwszy który jakoś mi się zawieruszył pod opcję kasowania (mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe :) - ale bądź szczery i powiedz że nie tak się umawialiśmy)

Michał
30-03-2004, 20:02
Witam.
Bardzo bym chciał, żeby to już był naprawdę twuj ostatni post i spadaj.
My prawdziwi przyjaciele Asiczki nigdy jej nie opuścimy w potrzebie,ale nie musimy tego robić z rozgłosem.
Geronimo.

Twoje szczęście, że admin wykasował mojego ostatniego posta.
A może zdążyłeś go przeczytać?

Admin - to nie feeeerrr

admin
30-03-2004, 20:06
he he he

Widzisz - ale Cię "przymierzyłem" :)))

A tak w temacie: wydaje mi się że ferrr :) lub fair jak najbardziej :)
Jak wiesz jestem demokratą ale pewnych zachowań lepperowo - elpeerowych nie znoszę.

Michał
30-03-2004, 20:35
he he he.

Wiem, że Twoja "łapa" czuwa (tak jak i Pikuja)
Ale nie mieszam polityki z górami - przeginka to dla małolatów.

Twój rewanż jest Ok - spoko

Dzięki za cierpliwość (albo brak czasu) - ale uważam, że Geronimo powinien się publicznie zapozanać.

Od teraz tylko na maila

Pozdrawiam

Michał Kempny

asiczka
30-03-2004, 21:04
Spoko - prosić o pomoc to nie grzech. I nie jest też tak, że domagam się pomocy. Nie mam ROSZCZENIOWYCH POSTAW. Po prostu mówię jak jest. Trzeba dużo zmienić. Rynek jest, zbyt jest, pomysł jako taki jest. Darek podesłał mi do analizy ciekawe pomysły. Ale zawsze to im więcej głów - tym więcej możliwości, pomyslów, rozwiązań.
Michał - szkoda, że Cię nie będzie w pobliżu. Może jednak pogadamy przez @?

Analizuje serwis http://www.slowawsieci.com szukam, wszelkie pomysły na priv.
Gero - pozdrawiam i też czekam.

Joanna

kryspin
30-03-2004, 21:58
O rety! Co się wyprawia na forum!
Michał wysyła trzy po kolei ostatnie posty imienie je podpisując i niemal z adresem, Asiczka sygnuje swoje pełnym imieniem ... zwiastuje to jakieś wypadki nadzwyczajne...
A poważnie - jeżeli byłaby zrzutka po stówie bo miałoby to coś pomóc to i ja swoją dorzucę. Agdybym niezależnie od tego coś wymyślił w temacie to pozwolę sobie się wychylić.

kryspin