PDA

Zobacz pełną wersję : Ostatnia Propozycja



irek
15-03-2004, 14:38
Bardzo spodobal sie mi i kilku jeszcze osobom, pomysl Darka z Sekowcem. Mysle, ze nalezy skonczyc jednak z demokracja i wyznaczyc to miejsce, bo inaczej skonczy sie na tym, ze sie wszyscy sie pokluca i kimbu nie bedzie. Nikt tego miejsca(Sekowiec) nie proponowal, wiec nie bedzie, ze ktos trzyma czyjas strone;)
Zeby moc zaproponowac ta lokalizacje, dowiedzialem sie w Sekowcu co sadzi o tym pani Basia, wlascicielka osirodka, bo wypadalo sie ja spytac czy wogóle mozemy tam drugi rok z rzedu rozrabiac ;). Ostatnio musielismy jednak zrobic dobre wrazenie bo sie chetnie zgodzila:)
Swietlica, ktora ostatnio nalezala do nas, w tym okresie bedzie juz funkcjonowala normalnie (tzn bedzie mozna tam nabyc dodatkowe piwo itp. no taki mini barek) ale na okres kimbu bedzie czynna tylko dla nas tzw. impreza zamknieta.
Mysle, ze kolo swietlicy robimy ognisko, laczymy stoly itp co by sie wszyscy pomiescili, i kimbujemy. Jak juz Darek pisal, osrodek posiada duzo domkow, w ktorych mozna sie przenocowac i na dzien dzisiejszy wiekszosc jest pustych i raczej nie bedzie problemu ,ale jezeli zaakceptujecie ten wariant to w dobrym tonie bylo by, zeby juz na ogólnym forum zrobic jakas liste chetnych na nocleg w Sekowcu, by P Basia miala jakies rozeznanie takie pirazyoko ile osob przewiduje nocleg w Sekowcu.
Mysle ze warto tez zrobic jakas mala zrzutke juz na miejscu, chocby po 5zl za wynajecie recepcji choc P basia nic o tym nie wspominala, ale w sumie osrodek to nie pomoc spoleczna i jak sie okaże, ze nikt nie nocuje to pania Basi zostanie tylko balagan po nas ;)
Jezeli okaze sie, ze bedzie lalo lub bedzie za zimno na siedzenie przy ognisku, w gre wchodza dwa rozwiazania:
1 na szczycie osrodka sa dwa dachodomki zupelnie puste i duze i mysle ze jakas sie tam ubijemy mozemy tez zrobic w dwoch bo stoja obok siebie w jednym wyzerka w drugim tance he he
2 w okolo sekowca jest sporo stanic nasiczne, dwernik, czy ostoja w SR moze ktos z forum ma tam jakies wejscia i za jakas oplata mozna wypozyczyc jeden lub dwa duże namioty na wypadek deszczu polaczyc je i biesiadowac

czekam na decyzje admina w tej sprawie P Basia tez prosila o jak najszybsze potwierdzenie czy robimy kimb w sekowcu bo robi sie cieplo i niedlugo ludzie beda robic rezerwacje itp.

jezeli sie wam podoba pomysl Darka z Sekowcem prosze sie pod tym postem podpisac:) jezeli nie to zaproponowc cos lepszego ;)
(chodzi tu narazie o miejsce spotkania co do organizacji bedziemy dyskutowac potem)

Na prozbe podaje ceny domkow domek lux 29zl standart 26zl od osoby
Nie jest to tanio ale jezeli na jedna czy dwie doby to tez nie jest majatek mysle ze jezeli sporo osob wyrazi chec spania w Sekowcu i zracji tej ze to jeszcze w sumie nie sezon to uda sie wynegocjowac jakies nizsze ceny jak bedzie taka potrzeba.
Dodam jeszcze ze kazdy domek wyposazony jest w lazienke, ciepla wode i prad.
Mozna tez rozbic namiot za symboliczna oplata.
strona osirodka to http://www.sekowiec.net

Szaszka
15-03-2004, 14:41
W pelni zgadzam sie z przedmówą. :)

KAHA
15-03-2004, 14:44
jeszcze tylko, gdybyscie mogli rzucic cene-za nocleg w domku???

KAHA
15-03-2004, 14:45
aa bo ogolnie to tez mi sie pomysl podoba :)

Rybenika
15-03-2004, 14:47
w pełni popieram , Iras na prezydenta :)

krawc
15-03-2004, 14:49
Nie widzę przeszkód
Belze_bob

Doczu
15-03-2004, 15:53
Z przyjemnością obejrzę Sękowiec.

wajsik
15-03-2004, 18:41
E no a sie więc dostosuje do większości, albo autorytarnej decyzji Rady Starszych :))

wajsik
15-03-2004, 18:42
Aha, ale terminu nie zmieniamy, nadal koniec maja ???

Xiro
15-03-2004, 19:11
Jesli Sękowiec daje możliwośc pomieścic wszystkich chetnych razem, to ja jestem za.

Jaro
15-03-2004, 23:25
jestem za

Stały Bywalec
16-03-2004, 12:24
Zgadzam się, ale pod warunkiem, że Wysoki Kongres powoła speckomisję ds. wyjaśnienia okoliczności zniknięcia mojego skarbu, przekazanego dla mnie w ub. roku przez II KIMB.

agajotek
16-03-2004, 15:57
Ja jestem także za Sękowcem, oczywiście nocuję w namiocie:))))) dla VIPów! Bardzo miło bedzie mi wrócić własnie tam. SB nie martw się, razem wykopiemy, nie wierzę , że wilki osmieliłyby sie przekopać ogródek P.Basi i zabrać Twój skarb, jestem pewna że ciągle tkwi w ziemi.
Pozdrawiam
Agnieszka

irek
16-03-2004, 19:26
Zgadzam się, ale pod warunkiem, że Wysoki Kongres powoła speckomisję ds. wyjaśnienia okoliczności zniknięcia mojego skarbu, przekazanego dla mnie w ub. roku przez II KIMB.

A nagrode jakas wyznaczyles za odnalezienie skarbu (tylko nie proponuj 10% wartosci) to musi byc cos extra ;)

Stały Bywalec
17-03-2004, 10:58
Zgadzam się, ale pod warunkiem, że Wysoki Kongres powoła speckomisję ds. wyjaśnienia okoliczności zniknięcia mojego skarbu, przekazanego dla mnie w ub. roku przez II KIMB.

A nagrode jakas wyznaczyles za odnalezienie skarbu (tylko nie proponuj 10% wartosci) to musi byc cos extra ;)

Dobrze, niech więc będzie całe 100% dla znalazcy. Musi się liczyć tylko z koniecznością zapłacenia podatku od nieujawnionego źródła dochodu. Bo gdyby znalezienie skarbu ujawnił, to przeszedłby on na własność Skarbu Państwa.

Jagna
07-04-2004, 18:57
Mnie się tam Dertyego propozycja podoba - rzeczywiście nie jest to najtańsze rozwiązanie - ale ....
Myślę że będziemy się doskonale bawić, a nie jedziemy tam przecież na miesiąc, a tylko na kilka dni i majątku na to nie wydamy. Poza tym atmosfera sprawdzona więc wiadomo, że nie od miejsca a od naszych starań zależy to, jak sie będziemy bawić.
Sękowiec jest ok.
Pozdrawiam
J.

olecka
15-04-2004, 21:47
a ja nie wiem a Zbyniek to jeszce mniej wie niz ja:)

Ludzie byleby z Wami i w Biesy. A Wy nas jak dzieci za raczkę prowadzcie:)