PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg w Ustrzykach



Jarek
06-07-2001, 21:18
Szukam miejsca noclegowego w Ustrzykach lub okolicach na okres tygodnia (studenci 2 osoby). Proszę o podanie ceny.

iza
06-07-2001, 23:19
W których Ustrzykach ma być ten nocleg-Dolnych czy Górnych?
Jężeli mają to być Ustrzyki Dolne to proponuję Solinę- cena 25 zł. od osoby w pokoju z łazienką.
Kontakt 0609 126 848

Jarek
07-07-2001, 00:18
Chodzi mi dokładnie o nocleg w okolicach Ustrzyk Górnych. Jestem zainteresowany ceną także pól namiotowych, np. spanie na sianie.
Jak na razie dziękuję

Anonymous
07-07-2001, 11:19
Jeśli interesują Cię kwatery prywatne to podaję telefony:
013 / 4610635 Danuta Kowalczyk
013 / 4610638 Teresa Ratoń
koszt ok. 20 zł za dobę od osoby (dane maj b.r.)

Anonymous
07-07-2001, 15:39
Słyszałem, że ksiądz w Ustrzykach dawał w zeszłym roku noclegi po dampingowych cenach. Jeśli nie masz nic przeciw nieuczciwej konkurencji.

arek

Anonymous
08-07-2001, 00:11
ja w maju spałem na sianie (bez siana w stodole) za 3 złote w gospodarstwie - pierwsze po lewej ok. 200m do góry drogą za kościołem, podejrzewam, że latem może być drożej, ale tam były też inne gospodarstwa

Jarek
08-07-2001, 21:34
A jak obecnie wygląda pogoda w bieszczadach. Czy to prawda co pokazują w telewizji, bo jak byłem w zeszłym roku to teliwizja co do bieszczad myliła się

Anonymous
09-07-2001, 00:12
Możesz coś bliższego, jaki standard, w grę wchodzi rodzinka 2 + 2 małe brzdące ?
Roko

Jarek
09-07-2001, 15:58
Jest nas dwoje. Ja i dziewczyna. A standard? taki na studencką kieszeń.

Anonymous
13-07-2001, 20:37
cześć
jest tam fajne pole namiotowe nr 150.
jeżdżę tam co roku. ciepła woda i inne bajery, szlak na Caryńską, na Tarnicę za parę zł. możecie podjechać do Wolosatego, a z tamtąd na Przełęcz Bukowską, Halicz, Rozsypaniec, z Przełęczy piękne widoki na stronę ukraińską, Kińczyk Bukowski, powrót przez Tarnicę do Wołosatego lub Ustrzyk Górnych.Polecam Połoniny Małej i Wielkiej Rawki, z tamtąd już minutka i Kremenaros lub Krzemieniec tu spotykają sie granice Ukrainy kiedys ZSRR, Słowacji kiedys Czechosłowacji i Rzeczpospolitej, kiedyś Polski Ludowej :) na Rawki można wyjść od strony Przełęczy Wyżniańskiej, po drodze bacowka Pod Małą Rawką i zejść do Wetliny lub odwrotnie. Z Przełęczy Wyżnej możecie rozpocząc wejście na Połoninę Wetlinską na gorze slynna Chatka Puchatka. Z połoniny możecie zejść do Wetliny lub do Berechów Górnych gdzie złapiecie stopa lub autobus lub busa prywatnego do Ustrzyk Górnych. Polecam również szlak graniczny z Cisnej do Wetliny. Polecam wyjazd z Zagórza na Słowację (paszporty) do Medzilaborec lub Humennego można sobie porównać tempo przemian u nas i na Slowacji gdzie czas stanął w miejscu.Tanie piwo i inne alkohole. Baredzo ładne przejśćie graniczne w Łupkowie, celnicy sprawdzają ilość przewożonego "bagażu" radzę brać dozwolone ilości a jest tego sporo. No i ciuchcia bieszczadzka też polecam, kiedyś jeździłem jej dłuższą trasą w latach jej świetności. Koniecznie Solina i Polańczyk. Pozdrawiam W.