PDA

Zobacz pełną wersję : A jak jest z namiotami?



organek
16-04-2004, 21:08
Dzien dobry.

Mam pytanie, jak to jest z polami namiotowymi w maju? Czy sa czynne? Np to w Wolosatem, lub Ustrzykach? Wybieram sie w dlugi weekend majowy (dlugi, tia.. ) i chcialbym choc orentacyjnie, gdzie mozna rozbic namiot.


pozdrawiam.
LD organek

pyton
19-04-2004, 08:57
W sumie jak wytrzymasz nocne mrozki wilgoć i descyk...to jak sie dogadasz z gospodarzem to Ci na podwórku pozwoli rozbić namiot...i wode ze studni pozwoli brać :) A tak poważnie: pola namiotowe są czynne chyba od czerwca.
pozdrawiam
PYTON

Szaszka
19-04-2004, 10:39
Nie wiem jak tam pola namiotowe, ale na pewno bez problemu mozna sie rozbic przy schroniskach.
A przymrozki mogą być, ale nie muszą, rok temu bylo dość cieplo.

admin
19-04-2004, 11:18
Witam!

Według mojego znajomka który dzierżawi kilka pól dla nich sezon rozpoczyna się od 1 czerwca.

Natomiast nie będziesz miał żadnych problemów jeśli rozbijesz namiot w obrębie pola namiotowego nawet nieczynnego - to w końcu w interesie dzierżawcy czy właściciela jest pilnowanie i pobieranie opłat ze swojego pola.

Biorąc pod uwagę fakt iż obecnie Bieszczady są już dość mocno patrolowane przez Straż Graniczną możesz mieć o wiele większe problemy jeśli "rozbijesz" się na dziko.

organek
24-04-2004, 10:10
Witam,

wielkie dzieki za odpowiedz! Mysle, ze dam sobie rade. :)
pozdr.

LD.