PDA

Zobacz pełną wersję : Organizacja



Jagna
20-04-2004, 10:43
Proponuję, niech każdy napisze co może zorganizować lub zaproponowac do zorganizowania. Zaznaczam, że trzeba wziąć pod uwagę warunki jakie w Bieszczadach panują i mierzyć siły na zamiary.
Ze swojej strony zgłaszam przygotowanie śpiewnika KIMBowego, znajdzie się w nim kilka standardów turystycznych i kilka piosenek ktore są nadal jak najbardziej turystyczne, natomiast znane mało...

Chciałabym też poprosić kogoś, kto wie jak wyglądały znaczki pamiątkowe (plakietki) w poprzednich latach...

przydałby sie tez jakis plakat...

Powiedzcie co o tym sądzicie.
Pozdrawiam
Jagna

Xiro
21-04-2004, 00:20
Brak czasu na codzień nie pozwoli mi raczej na włączenie się w większym stopniu niż dostarczenie na KIMB kanisterka mojego ulubionego jabłkowego trunku. :D :D :D

Jagna - śpiewniczek to dobry pomysł - gdybys miała problem ze zdobyciem funkcji czy tekstu-może w moich zbiorach sie znajdzie....

admin
21-04-2004, 09:55
Witam!

Nie wiem co rozumiesz przez "jabłkowy trunek" ale piwo będzie od bieszczady.info.pl w ilości 50L :)

irek
21-04-2004, 10:11
Chciałabym też poprosić kogoś, kto wie jak wyglądały znaczki pamiątkowe (plakietki) w poprzednich latach...


Jagna

Znaczki z poprzednich kimbow :)
Z tego co wiem MarekM cos projektuje na ten KIMB tylko wykonawcy brakuje :(

Jaro
21-04-2004, 10:22
Znaczki z poprzednich kimbow :)
Z tego co wiem MarekM cos projektuje na ten KIMB tylko wykonawcy brakuje :(

Moge zapytac w jednym miejscu czy robia takie znaczki, a jesli robilby kto inny to zapisuje sie w ciemno na znaczek

Xiro
23-04-2004, 00:16
Piwa nigdy dość.... :D :D :D

A "jabłkowy trunek" znaczy jabol zwany też niekiedy winem prostym.....

:D

Jagna
23-04-2004, 09:44
Moge zapytac w jednym miejscu czy robia takie znaczki
Jeśli możesz, to zapytaj. Ciekawe czy oferty będą się dużo różnić w zależności od miasta.


:!: :!: :!: :!: :!: Chciałabym poprosić wszystkich zainteresowanych znaczkami z tegorocznego KIMBu o zgłaszanie do mnie zapotrzebowania. Chciałabym się zorientować co do ilości zamówienia.
Pozdrawiam
J. :!: :!: :!: :!: :!: :!:

asiczka
23-04-2004, 10:05
Chciałabym poprosić wszystkich zainteresowanych znaczkami z tegorocznego KIMBu o zgłaszanie do mnie zapotrzebowania. Chciałabym się zorientować co do ilości zamówienia.

W grupie forumowej KIMB doliczyłam się 44 osób - więc można chyba przyjąć, że każda z nich na znaczek reflektuje. Kilka można zrobić na zapas. Czyli na 100 % jakieć 50 sztuk.

Jagna
23-04-2004, 14:43
dzieki Asiczku

Jaro
26-04-2004, 22:04
dzwonilem dzis, ale znaczkow nie robia. ale moze chcecie kubeczki ?? :)

Jaro
26-04-2004, 22:06
Ze swojej strony zgłaszam przygotowanie śpiewnika KIMBowego, znajdzie się w nim kilka standardów turystycznych i kilka piosenek ktore są nadal jak najbardziej turystyczne, natomiast znane mało...

znalazlem dzis spiewnik turystyczny na necie, jesli chcesz to podrzuce na maila moze cos wybierzesz

Xiro
27-04-2004, 00:44
Podrzuc też i dla mnie... Albo zamiesc link.

Jagna
27-04-2004, 16:20
Słuchajcie - jeśli chodzi o znaczki to już sprawa załatwiona. Rozmawiałam o wzorze z MarkiemM. i znalazłam już miejsce, gdzie zrobią to w miarę niedrogo. Myślę, że cena jednego znaczka nie przekroczy 3 zł za sztukę. Zamówię 50 sztuk znaczków i nie będzie problemów.
Chętnie śpiewnik zobaczę i może coś z niego wybiorę, choć nie chciałabym, żeby nasz był za obszerny. Kilka standardów i kilka nowości, żeby każdy miał tekst w łapce i każdy mógł zaśpiewać.

Peterku - błagam, weź gitarkę - ja chyba nie dam rady wziąć swojej. Jak mi się uda - to będą dwie.

CZekam na dalsze propozycje - Olecka się cały czas dopomina o jedzenie - może ktoś pomyśli o organizacji jakiego ognicha z baranem lub chociażby kiełbaskami?

Pozdrawiam
Jagna

Jaro
27-04-2004, 17:31
Podrzuc też i dla mnie... Albo zamiesc link.

linka nie pamietam, wiec maila na priva poprosze, od Jagny na czacie zgarne

marekm
27-04-2004, 21:54
witam
"robocze" sptkanie z Jagną było bardzo pracowite. Pub to całkiem niezłe miejsce pracy, a jakie przyjemne, i to jeszcze w tak miłym towarzystwie.
Znaczek jest na 99% gotów, a okładka do śpiewnika też się już kluje.
pozdroowka

Piotr
27-04-2004, 22:18
Znaczek jest na 99% gotów, a okładka do śpiewnika też się już kluje.
pozdroowka
Jako szczęśliwy posiadacz obydwu poprzednich znaczków, bardzo chcialbym do kolekcji dołączyć kolejny, trzeci już znaczek KIMB. Jak juz zapowiadałem, na spotkaniu stawić się nie mogę - jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i wziął/przechował dla mnie znaczek, byłbym baaardzo wdzięczny.

Jaro
28-04-2004, 11:43
[quote="PiotrJak juz zapowiadałem, na spotkaniu stawić się nie mogę - jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i wziął/przechował dla mnie znaczek, byłbym baaardzo wdzięczny.[/quote]

nie ma tak latwo, trzeba stawic sie osobicscie ;p

wajsik
28-04-2004, 15:30
nie ma tak latwo, trzeba stawic sie osobicscie ;p

A czy pełnomocników można ustanawiać??? :)))

...Uj jeszcze tyle dni..

Jaro
28-04-2004, 15:50
A czy pełnomocników można ustanawiać??? :)))


czyzbys sie Wajsiku nie wybieral ??

Jagna
28-04-2004, 17:48
Piotr - cos sie pomyśli. Znaczkow bedzie 50 - jak zostanie - to zostawie.

Wajsiku - czyżbyś miał nie dojechać - nawet tak nie mów? Masz być i już...

MarekM przysłał już projekty znaczka i okładki - są fajne - ale to bedzie niespodzianka.
Już sie doczekać nie moge. Kto potrafi przyspieszyć czas????
Pozdrawiam Jagna

Jaro
28-04-2004, 17:59
Już sie doczekać nie moge. Kto potrafi przyspieszyć czas????

Derty pracuje nad ulepszeniem mikstury, a ta ktora mi podeslal dziala, ale jeszcze nie tak jak maxa ;/

wajsik
29-04-2004, 16:57
Wajsiku - czyżbyś miał nie dojechać - nawet tak nie mów? Masz być i już...

Pozdrawiam Jagna

Nawet takiej myśli nie dopuszczam, mam być i już, a to była prowokacja taka sobie ;)

Tarnina
29-04-2004, 21:47
Ty Wajsiczku lepiej już tak nie prowokuj, bo kto mnie weźmie na Kimba-a????

Jaro
30-04-2004, 09:31
Ty Wajsiczku lepiej już tak nie prowokuj, bo kto mnie weźmie na Kimba-a????

ja Cie zabiore, bede mial troche wolnych miejsc w autobusie :)

Kriss40
30-04-2004, 10:19
Ty Wajsiczku lepiej już tak nie prowokuj, bo kto mnie weźmie na Kimba-a????
Będzie dobrze... bylebyś tylko przez Koszalin nie chciała na KIMBa jechać... hihi..
Przy okazji pozdrowionka dla wszystkich Biesołazów.
Kriss40

wajsik
30-04-2004, 19:51
ja Cie zabiore, bede mial troche wolnych miejsc w autobusie :)

To juz nie masz mniejszego pojazdu tylko autobusa z garazu wytaczać???

Jaro
30-04-2004, 22:07
To juz nie masz mniejszego pojazdu tylko autobusa z garazu wytaczać???

jako, ze jestem na wydziale lotniczym myslalem o samolocie, ale nie ma gdzie wyladowac ;/

wajsik
30-04-2004, 22:46
To juz nie masz mniejszego pojazdu tylko autobusa z garazu wytaczać???

jako, ze jestem na wydziale lotniczym myslalem o samolocie, ale nie ma gdzie wyladowac ;/

Ale samoloty to ostatnio na Podkarpaciu to raczej spadają wiec lepiej nie..

Xiro
30-04-2004, 23:08
Zawsze na spadochronie można na KIMB wyskoczyc..... :D

Jaro
01-05-2004, 15:13
Zawsze na spadochronie można na KIMB wyskoczyc..... :D

pomyslimy, pomyslimy... :)

Jaro
01-05-2004, 15:13
Zawsze na spadochronie można na KIMB wyskoczyc..... :D

pomyslimy, pomyslimy... :)

Tarnina
02-05-2004, 10:30
Jaro , jak pojedziesz w piątek po południu, to chętnie z tego busa skorzystam :)
I jeszcze jedno, czy robiłeś jakąś rezerwację na noclegi?

Jaro
02-05-2004, 11:10
Jaro , jak pojedziesz w piątek po południu, to chętnie z tego busa skorzystam :)
I jeszcze jedno, czy robiłeś jakąś rezerwację na noclegi?

bede jechal w srode, a jakby sie udalo przelozyc zajecia z wtorku to juz w poniedzialek

Jaro
02-05-2004, 11:12
zapomnialem o noclegu napisac, planuje namiocik, chyba ze wszyscy ktorzy tez to planowali zrezygnuja to bede myslal nad czym innym

Tarnina
03-05-2004, 12:33
No więc widzisz....ale sprawdzałam, po 15 mam autobus do Weliny.

Jaro
03-05-2004, 14:00
No więc widzisz....ale sprawdzałam, po 15 mam autobus do Weliny.

15,25 jest do Sanoka (17,21 przyjazd) a nastepnie o 17,30 Sanok-Sekowiec

Tarnina
03-05-2004, 15:20
Dzięki, to jeszcze lepsze połączenie niż sądziłam. Ja myślałam o tym Rzeszów- Wetlina.

Kriss40
03-05-2004, 18:22
Dzięki, to jeszcze lepsze połączenie niż sądziłam. Ja myślałam o tym Rzeszów- Wetlina.
Masz rację, to do Wetliny jest już przetestowane. Nie ma co ryzykować.
Pozdrowienia dla wszystkich Biesołazów
Kriss40

Jagna
04-05-2004, 11:36
Kriss - a ty się na KIMB wybierasz? Puszczą Cię, czy tylko Tarninę w delegację wyślesz?
Jeśli bedziesz jechał pociągiem to zapraszamy 20.16 na Zachodnim wsiadamy całą ekipą do pociągu. Dołącz do nas...
Pozdrawiam
J.

Kriss40
04-05-2004, 13:29
Kriss - a ty się na KIMB wybierasz? Puszczą Cię, czy tylko Tarninę w delegację wyślesz?
Jeśli bedziesz jechał pociągiem to zapraszamy 20.16 na Zachodnim wsiadamy całą ekipą do pociągu. Dołącz do nas...
Pozdrawiam
J.
Wybieram, oczywiście, że się wybieram, ale będę jechał z Warszawy samochodem. Najprawdopodobniej będę miał dwa wolne miejsca, więc chetnie przygarnę dwie osoby. Wiek, płeć, stan cywilny oraz orientacja seksualna bez znaczenia.... hihihi...liczy sie tylko miłośc do Biesów.
Pozdrowionka
Kriss40

Kriss40
04-05-2004, 19:27
No więc moja oferta jest juz nieaktualna. Już mam pasażerów, a własciwe pasażerki.
A co do wieku, płci i orientacji seksualnej też lepiej trafic nie mogłem.... hihi...
Pozdrawiam
Kriss40
PS Oczywiście zahaczamy o Zapiecek....

Tarnina
06-05-2004, 20:17
Ja nie jadę Jaguś jako delegacja, jadę , bo kocham Biesy od urodzenia, bo są miejscem szczególnym, moim miejscem na Ziemii...Połoniny pachniały kwiatami, szło lato ścieżkami bieszczadzkich hal....i znowu w Bieszczady mnie pcha. :)

Kriss40
06-05-2004, 20:23
I kochasz wolność, Tarninko, a wolność to Twoje Biesy..Buuuzi Anetko.
Kriss40

Jagna
07-05-2004, 11:24
Kriss - zbierz wszystkie siły i postaraj się do łodzi zawitać we wtorek. Pojechalibyśmy w środę rano... jeśli potrzebna pomoc w pracy - to pomożemy :D
Co dzień dłużej, to dzień piękniej....
Pozdrawiam
J.