PDA

Zobacz pełną wersję : Hotelik Bialy - kwatery prywatne



Anonymous
06-01-2001, 12:51
<HTML>Stanowczo nie polecam tego przybytku, bedac tam miedzy swietami i sylwestrem zostalismy potraktowani bardzo chamsko i nie wynajeto nam pokoju na jedna noc, chociaz hotel byl w polowie pusty. Podobno wynajmowali tylko na dluzsze pobyty sylwestrowe. Poprostu Chamstwo, a niech im ten interes padnie.

Polecam natomiast kwaterki prywatne na gorce, ja bylem akurat u pana Wrzyszcza - poprostu rewelacja, czysto, cieplo i goraca woda.</HTML>

Krzysztof
26-02-2001, 17:26
Jeśli znasz znaczenie słowa chamstwo , jesteś przekonany, że masz rację proszę podaj swój adres. W Musiałowski Ustrzyki Górne .(korzystam z dostępu do sieci dzięki uprzejmości kolegi).

andrzej
02-03-2001, 19:23
Kto chce mieszkać w Wersalu to jedzie do Francji wBieszczadach mogą żyć tylko twardzi ludzie jedną noc spędza się w karczmie a nie marudzi widać jakie dziady pakują się w nasze strona.

Anonymous
07-03-2001, 16:10
Jeszcze musisz Przemku trochę pożyć aby wypisywać takie bzdety.
Andrzej jest super facet z ......! Wie co w bieszczadzkiej trawie piszczy !
Radzę Ci przyjechać w lecie na piwo-może zimna piana ostudzi Twoją
zbyt gorącą mózgownicę !
Następnym razem polecam Hotel Górski - super warunki dla takiego
wymagającego gościa.
Ciekawi mnie jak tam u Ciebie w chacie,czy jesteś taki OK za jakiego
się masz? Wygląda na to,że zapomniałeś gdzie masz pewne potrzebne
do życia części ciała i wiesz,których trzeba w danej sytuacji używać.
Pa ! Lalusiu ! Pa!

stefankmiot
16-06-2004, 21:53
nikt nie mowi tutaj o jakis super warunkach! tez zostalem z zeszlym roku potraktowany niezbyt milo w tym miejscu przez jakas "pania" (ale ladnie ja nazwalem).
tez mi nie wynajeto tam pokoju, "bo 2 osoby to niech sobie szukaja miejsca gdzie indziej".
poza tym to nie powinno sie nazywac hotelik.

Piotr
17-06-2004, 15:59
tez mi nie wynajeto tam pokoju, "bo 2 osoby to niech sobie szukaja miejsca gdzie indziej".poza tym to nie powinno się nazywać hotelik
Rany boskie - dobrze, że to forum nie istnieje od 1939r roku bo bysmy nie nadązyli z czytaniem odpowiedzi. Ludziska piszcie coś, bo Stefanowi sie nudzi, a ci co pytali pare lat temu to juz pewnie jakis inny nocleg znaleźli ;)
BTW - w Białym mialem okazje nocować, zresztą chyba już o tym pisalem. Nie zauwazyłem, żeby ktoś zachowywal się tam nie odpowiednio (oprócz smarkaterii kóra sobie impreze zrobila do rana) w ogle nie zauwazylem żeby cos bylo nie tak - skromnie, ale czysto i w porzadku. Dodam, że gdybym był sam, albo jak piszesz w 2 osoby to nie stratowalbym do miejsca gdzie z góry wiem, że sa pokoje 4 i 5 osobowe z powodów oczywistych.

wowka
17-06-2004, 17:30
spałem tylko raz, dokładnie w czerwcu 1999r., przyszedłem sam i nie miałem problemu z przyjeciem na nocleg w pokoju 5 czy też 6 osobowym. Pamiętam, że obsługiwała tam jakaś miła "blondi" ze Stuposian albo Pszczelin.
Myślę, ze moja odpowiedź jest bardzo na czasie, gdyż pobyt w Hoteliku miał miejsce półtora roku przed założeniem wątku więc dane o blondynie były wtedy w miarę aktualne.

stefankmiot
17-06-2004, 22:31
Rany boskie - dobrze, że to forum nie istnieje od 1939r roku bo bysmy nie nadązyli z czytaniem odpowiedzi. Ludziska piszcie coś, bo Stefanowi sie nudzi, a ci co pytali pare lat temu to juz pewnie jakis inny nocleg znaleźli ;)
.

racja! :) wyjezdzam dopiero na poczatku lipca i juz tak nie moge sie doczekac, ze czytam wszystkie posty jakie byly na forum!

manio
18-06-2004, 10:06
Super blondi czyli Kaśka z Bereżek to juz temat nieaktualny nastała nowa obsługaale nie wiem czy lepsza