PDA

Zobacz pełną wersję : Ostatnie szczegóły i ustalenia



admin
06-05-2004, 09:52
1) 22.05.2004 godz 19:30 KIMB III

2) Myślę że powinniśmy:
- stworzyć dokładną listę uczestników (proszę o wpisanie się do tego tematu osób które na 100% wiedzą że będą na KIMB oraz ilość osób jaka przybędzie z nimi)
- ustalić kwestie związane z prowiantem (proponuję jednorazowy zakup kiełbasy oraz innych składników oprowiantowania kimbowiczów w ilości wystarczającej dla wszystkich - mogę zająć się zakupem i przewiezieniem ich na miejsce - ilość i jakość (ceny) ustalimy później)
- ustalić kwestie związane z opłaceniem oprowiantowania
- ustalić kwestie plakatu (myślę że w kwestii projektów marekm jak co roku obejmie tutaj zarząd)
- ustalić kwestię znaczków (j/w)
- inne: gitar(a/y),

Osoby skłonne udzielić wsparcia w organizacji w ogólnym ujęciu proszę o jasną deklarację (podzielimy robotę tak by każdy miał po równo :))
Osoby które chcą zająć się np. określonymi zadaniami (np. plakat albo znaczki lub inne) proszone są deklarację.

Jeśli zapomniałem o czymś ważnym proszę o korektę :)

Co do samego spotkania to wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie wspólne ognisko - przed rozpoczęciem imprezy wszyscy udadzą się do "lasku" celem zapewnienia odpowiedniej ilości opału - według mnie od strony organizacyjnej jest to najmniej uciążliwe. Zgodziliśmy się że musimy zorganizować sobie wszystko sami i nikt na gotowe nie przyjeżdża!

Zapomniałem o czymś?

Lupino
06-05-2004, 12:11
Hej! Będzie nas 2 sztuki. Czekam na plakat od Marka, ale najpierw powienien być na forum dla cenzury :)

pozdrawiam
Lupino

krawc
06-05-2004, 14:23
Niniejszym zgłaszam swój oficjalny akces na KIMB.Planuję przyjazd do Sękowca samochodem, 19 lub 20 maja. Po przyjeżdzie stawiam swoja osobe do dyspozycji (do ewentualnej pomocy) przy organizacji KIMB-u.Wcześniej-w miarę potrzeb i mozliwości-Namiar:
krawc@poczta.onet.pl
Z poważaniem:
Belze_bob

ww
06-05-2004, 22:26
[quote="admin"]1) 22.05.2004 godz 19:30 KIMB III

- ustalić kwestie związane z prowiantem (proponuję jednorazowy zakup kiełbasy oraz innych składników oprowiantowania kimbowiczów w ilości wystarczającej dla wszystkich - mogę zająć się zakupem i przewiezieniem ich na miejsce - ilość i jakość (ceny) ustalimy później)
- ustalić kwestie związane z opłaceniem oprowiantowania
- ustalić kwestie plakatu (myślę że w kwestii projektów marekm jak co roku obejmie tutaj zarząd)
- ustalić kwestię znaczków (j/w)

Miło mi będzie Was spotkać !!! :P
Wybieram się na 100%
- Prowiant ? – wg mnie, każdy przywozi tyle ile ma zamiar spałaszować plus to co jest w stanie i chce zasponsorować :wink:
kwestie związane z opłaceniem oprowiantowania przy w/w założeniu odpadają
- plakaty i znaczki – gotów jestem poświęcić się dla sztuki ale czy sztuka będzie mnie chciała??? :roll: Myślę że to jednak robota dla artystów – Marek życzę WENY TWÓRCZEJ - chętnie zaopatrzę się w artystycznie wykonany gadżet upamiętniający największy KIMB jaki się zapowiada od początku KIMB-ów.
- Wspólne: ognisko, kiełbasek pieczenie, pragnienia gaszenie, śpiewnika od Jagienki wykorzystywanie, długie i namiętne debatowanie, gór bez wytchnienia używanie i wszelkie inne przyjemności wprawiające w stan błogości. :D :? :lol:

Pozdrowienia
ww

marekm
06-05-2004, 23:24
witam jak się uda zamieścić to kolejno bedą:
-znaczek
-okładka spiewnika
-plakat

ww
06-05-2004, 23:39
No pikny znaczek !!!
Marku czy kreska pod napisem Sękowiec to zamierzona imitacja pogodnego uśmiechu który powinien być stałym elementem na twarzy KIMB-owców?
Jeśli tak to można by znaczek jeszcze ożywić wkomponowując w niego parkę ślepek na wzór puszczanego oczka - oczywiście jeśli to w ogóle technicznie i politycznie możliwe - co myślisz... :wink: ?

Pozdrowienia
ww

marekm
06-05-2004, 23:45
i ciąg dalszy

marekm
06-05-2004, 23:54
to jeszcze raz!1

marekm
06-05-2004, 23:54
i jeszcze raz

marekm
07-05-2004, 00:00
uff poszło!!
To maje propozycje, ufam, że się spodobają.
Lupino plik z plakatem już powinien dostać , do Jagienki też już poszedł - znaczek i okładka
Ja niestety się nie zamelduję na KIMB-ie, może dopiero we wrześniu ud mi się w Biessy zajrzeć.
pozdroowka

irek
07-05-2004, 08:37
Do mnie prosze dopisac jeszcze 4 osoby.
Jagna poprosze 6 znaczkow:)
Mysle ze kielbase mozna kupic wczesniej dla wszystkich i sie potem rozliczyc.
Inne zakaski mysle ze kazdy cos przywiezie lub zrobi np: jakies saltki, pomidory, konsrwy, paluszki do piwa czy sery -taka zbiorka co laska i do jednego kosza. Na miejscu tez bede wczesniej wiec pomoge.
29 kwietnia bylem w Sekowcu i rozmawialem z P. Basia - wlascicielka, praktycznie caly osrodek jest zarezerwowany przez nas :) ale jest jeszcze pare wolnych domkow jak by ktos sie jeszcze zdecydowal.
Bedzie tez juz czynny barek w ktorym byl ostatni kimb wiec bedzie piwo z beki na miejscu. Jezeli beka piwa od admina jest aktualna to pani basia moze ja zakupic oczywiscie w cenie hurtowej zebys Darku nie musial jej taszczyc, w razie co skontaktuj sie z nia.
Jezeli tfu tfu pogoda nie dopisze mamy awaryjnie dwa duze dachodomki na szczycie osirodka tzw swietlice mysle ze w jednym spokojnie wszyscy sie zmieszcza a jak bedzie ladnie to chyba tradycyjnie przed barkiem.

pyton
07-05-2004, 08:53
Witam. Jak mi sie uda zalatwic delegacje (bo musze w sobote do roboty iść) to też będę!!!! Na znaczki, plakat i spiewnik trzeba sie zapisywać? Jeśli tak to się zapisuję.
PYTON
PS. Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują że się pojawię - własnie gadałem z Szefową: Jak pan potrzebuje niech pan jedzie.
Hura!

Jagna
07-05-2004, 10:03
Śpiewnik jest na ukończeniu - myślę, że w poniedziałek uda mi się już go jakoś wam udostępnić.
Kilka egzemplarzy śpiewnika przywiozę ze sobą (jak by kto nie zdążył wydrukować sobie sam), ale nie liczcie, że dla wszystkich wystarczy, nie będę dzwigać i wozić pociągiem 60 egzemplarzy.

Ptojekt znaczku już od Markam dostałam więc w poniedziałek idę złożyć zamówienie na 60 znaczków. Mam nadzieję, że wystarczy.

Co do jedzonka i zakąsek to też myślę, że należałoby zakupić na główne "obrady" wspólną kiełbachę i chlebek a co do reszty to zbiórka do jednego koszyka wszystkiego, co przywieziemy we własnych plecaczkach.

Teraz tylko pogody sobie życzmy i w drogę.
Pozdrawiam
J.

PS. Liczcie do listy mnie i Tosię

olecka
07-05-2004, 10:20
Ja jestem za zakupem wspólnej kiełbasy (ja ni jadam) i chlebka a reszta to "co łaska" do koszyka od KiMBowiczów. Cos tam sie skomponuje:)


Aha jade JA i ZBYNIO. W pociąg wsiadamy 18 maja to na miejscu bedziemy 19. oczywiście jak nic sie nie zmienia hihi


Buziaki słodziaki

hanka
07-05-2004, 12:30
Wspólna kiełbaska i chlebak na główne obrady :) to świetny pomysł, niestety ja chyba nie mogę podjąć się jego realizacji ze względów technicznych... otóż na KIMB jadę pociągiem i nie bardzo wiem jak w taki sposób mogłabym przewieźć lub pomóc w przewożeniu wielkiej sterty kielbachy.... ?
dlatego też jeżeli ktoś dysponujący autkiem i zajmie się ogólnym prowiantem, to chętnie wezmę udział w składce... jeżeli jednak nikt taki się nie znajdzie to myślę że i tak uda nam się wspólnymi sklecić małe conieco z tego co przytaszczymy w plecaczkach :) czekam z niecierpliwością
hanka

Derty
07-05-2004, 15:29
Hej :)
Proszę o dopisanie mnie do listy KIMBonautów :)
Wiozę ze sobą pusty plecak, bowiem, jak słusznie zauważyła kiedyś Asiczka - zakupy żarciowe w Biesach nawet te nasze, malutkie, w jakiś sposób mogą pomóc wzmocnić kruchą gospodarkę tego regionu :)
I w ogóle kupowanie i wożenie jadełka w dzisiejszych czasach, to wożenie drewna do lasu:)
Proponuję raczej składkowanie się i dokonanie Centralnych Zakupów przynajmniej jeśli chodzi o kiełaskę, chleb i trunki na Centralne Uroczystości :)
Pozdrawiam Wszystkich Biesolubnych Biesołazów
Derty

Jaro
07-05-2004, 21:35
i ja bede na 100%, w biesy wybieram sie juz w poniedzielek wg planow w sekowcu bede w srode wieczorem, wiec pomoge w przygotowaniach, na znaczek to juz sie kiedys zapisywalem, wiec sie przypominam.
co do jadla to jestem za zrzutka na kielbaske, trunki, a reszta to co kto przywiezie.
i to tyle jak na razie.

ww
07-05-2004, 21:45
HEJ, HEJ a gdzie te tłumy KIMB-owiczów ? :shock: :shock: :shock:
Czyżby zostali sami Twardziele i Twardzielki?
Wezwanie Admina od wczoraj wisi,
grubo ponad sto wyświetleń tematu,
a osób może niespełna 20 by naliczył.

Jeśli będzie około 20 osób to faktycznie nie powinno być problemu ze składkowaniem się, poza tym częściowo przekonuje mnie uwaga Asiczki o wzmacnianiu gospodarki, chyba coś w tym jest, tym bardziej, że kupując w hurcie łatwiej się targować :mrgreen: .

Cześć
ww

asiczka
08-05-2004, 08:24
Dertemu i ww, że przychylili się do mojej sugestii - zakupów na miejscu. Skoro chcecie pomóc temu miejscu i ludziom - zacznijcie od prostych rzeczy, np. zakupów w miejscowych sklepach. Gwarantuję, że są dobrze zaopatrzone. A jak lubicie biegać z koszykiem to są samoobsługowe nawet w Lutowiskach.

ukłony

olecka
08-05-2004, 12:23
Tak, tak. Asiczka ma racje.
Kupując polskie produkty dajesz pracę :P (za dużo tv:)
Ja moge negocjowac ceny zakupów hurtowych, moim marzeniem jest zostac negocjatorem. mam nadzieje ze dacie mi sznse.

asiczka
08-05-2004, 13:44
Tak, tak. Asiczka ma racje.
Kupując polskie produkty dajesz pracę :P

Nie tylko polskie ale kupując na miejscu tj. w Biesach dajecie pracę! I to nie jakimś koncernom francuskim czy niemieckim, a ludziom w Waszych Ulubionych Tak Biesach.
Cieszę się, że rozumiecie;-)

Do zobaczyska!

Indy
08-05-2004, 16:22
Witam.
I ja na 100% Będe na KIMBIE - tj. sztuk 1 :P
Mysle ze zzutka na jedzonko to dobry pomysł. W bieszczadach bede od srody 19 a w Sękowcu pojawie sie gdzies popołudniu w Piątek.

Czy dlamnie tez znajdzie sie znaczek ? :wink:

admin
08-05-2004, 16:47
Witam!

A więc tak zrobimy.

1) Co do znaczków to zamówiłbym raczej nie więcej niż 45!
2) Browar uzgodnię z P. Basią na miejscu
3) Co do zakupów to w dzień spotkania głównego (około południa) przyjadę samochodzikiem (aby zapewnić transport) zabiorę negocjatorów i udamy się na negocjacje - wydaje mi się, że najlepiej będzie załatwić to w Ustrzykach Dolnych np. bezpośrednio w masarni - będzie świeżo i taniej :)
4) Lupino drukuje plakat
5) Jagna załatwia znaczki i śpiewnik
6) Kto przywozi gitarę? Będzie gitara czy może acapella?
7) Drewno na ognisko załatwimy wspólnie przed "rozpoczęciem"

OK :)
Od poniedziałku (11.05) do niedzieli (16.05) nie będzie mnie w sieci więc uzgadniajcie... ;)

AniaWu
08-05-2004, 20:01
Dopisuję się razy trzy - to jest AniaWu (w swej własnej skromnej osobie) w obstawie dwóch osobistych komandosów ;) W Bieszczadach będziemy już piętnastego, ale do Sękowca zjedziemy dopiero w czwartek - zwarci, chętni i gotowi do pomocy.
Do znaczków również się zgłaszam. Śpiewnik oczywiście też łykamy (chyba, że będzie możliwość ściągnięcia go z netu do czwartku 13.05.04r. to sobie drukniemy). Pozdrawiam milutko - AniaWu

Jaro
08-05-2004, 20:09
!

A więc tak zrobimy...


niech tak sie stanie :)
ale faktycznie cos malo osob sie zglosilo :( a tak wszyscy sie palili do glosowania, mam nadzieje, ze to sie zmieni

Tarnina
08-05-2004, 21:04
Dajmy zarobić miejscowym, to super pomysł. Ja będę na 99 % (to prawie jak 100 %).Na znaczek oczywiście też się zapisuję.Myślę, że jakieś wolne miejsce się dla mnie też znajdzie.Pozdrowionka.

irek
08-05-2004, 22:35
Co do znaczkow mysle ze darek admin zasugerowal za mala ilosc ;) wrazie co kupie co zostanie odsprzedam za grube pieniadze za rok ;)

iza
09-05-2004, 11:19
Ja + mój mąż przybywamy 19 maja maja wprost do Sękowca .
Zapisuje sie na wszelkie ustalenia zamieszczone powyżej , to jest jestem za współną kiełbachą itd...............

sprzysiezony
09-05-2004, 20:01
Ewa i ja obiecujemy na 100% stawiennictwo na KIMB-ie od 20 maja.
Grzecznie ustawiamy sie w kolejce po znaczki.....;)Gitary nie mam,ale jako "przeszkadzajke" zabiorę z sobą harmonijke ustną-nada się? ;)
Gdzie i od kiedy będzie dostępny Śpiewnik do wydrukowania?
Pozdrowionka dla braci biesolubnej.
Sprzysiężony.

Jagna
10-05-2004, 13:54
Moi drodzy, obiecałam śpiewnik dziś, ale nie udało mi się wczoraj uruchomić domowego komputera. Dziś skończę go w pracy i jutro już będzie na 100% do wydrukowania.

Liczę, że gitarę zabierze ze sobą Peter, bo ja nie jestem pewna, czy uda mi sie z Łodzi przywieźć. Jeśli przywieziemy oboje to będą dwie - a to jeszcze lepiej.

Harmonijki też się przydadzą - będzie fajnie...

Wiecie, że już się nie mogę doczekać???
Pozdrawiam
Jagna

Xiro
11-05-2004, 23:10
Powiniennem dotrzeć do Sękowca 21 maj w składzie 2-osobowym (moze 3... tak na 50%). Proszę dopisać do znaczków, śpiewników i innych zrzutek :D

Jaro
11-05-2004, 23:13
Moi drodzy, obiecałam śpiewnik dziś, ale nie udało mi się wczoraj uruchomić domowego komputera. Dziś skończę go w pracy i jutro już będzie na 100% do wydrukowania.

spiewnik od Jagny dostalem, zlozylem tak aby dobrze sie wydrukowal, jutro faza testowa i bedzie mozna sciagac :)

Szaszka
11-05-2004, 23:23
Będę ja + 1.
Przyjedziemy w piątek lub sobotę.
Wezmę śpiewnik ukraiński, jesli ktoś także chce taki, to proszę pisać na maila.
Wezmę też gitarę, bo mam, ale grać nie umiem, może skorzysta ktoś inny - na razie na liście jest Klopsik. :)
Tym razem nie zabieram konia ale rower. Koń nie zmieścil mi się do samochodu... ;P

Jagna
12-05-2004, 13:57
Spiewnik już pewnie dziś znajdzie się na stronce do wydrukowania. Ja biorę ze sobą tylko 10 egzemplarzy więc z pewnością dla wszystkich nie wystarczy.
Znaczki też będą już jutro. Zamówiłam ich 60 sztuk. własnie wysyłam maila panu, ktory ma to zrobić.
Wstępna cena znaczka - to ok 3 zł (2.40 + VAT), ponegocjuję jeszcze troszke, wiec może się uda troche z ceny zejść.
Spiewnika jeszcze nie wyceniałam, ale myślę, że wyjdzie ok 6 zł za sztukę. Też będę negocjowała tę ceną.
Pozdrawiam
Jagna

admin
18-05-2004, 08:56
Witam!

Osoby które będą wcześniej w Sękowcu proszone są o wytypowanie zespołu negocjatorów jak też listy dóbr które będą niezbędne podczas imprezy.

Aby ustalić ostatecznie: przyjadę do Sękowca 22.05 (sobota) o godzinie 10:30 aby zabrać negocjatorów i udamy się na zakupy :)

Dziś dzwoniłem do P. Basi i uzyskałem informację, iż zarezerwowano 20 miejsc noclegowych.

pyton
18-05-2004, 09:11
No właśnie, jak sie cos ma nie zepsuć to sie zepsuje....No i okazało sie że mam w niedziele zajęcia z zaocznymi i niestety nie bede mógł być na KIMBie....
I sie najechałem , naspotykałem z Wami i w ogóle :x
pozdro i miłego KIMBu
PYTON :cry:

asiczka
18-05-2004, 11:31
Będę na 100% już nie mogę się doczekać!

Mam pytanie - czy w śpiewniku jest Blues dla Małej?

Jak nie to proszę dopisać (ktoś to umie zagrać?)

Ballada dla Małej


Wystukaj po torach do mnie list C G

Wtedy naprawdę nie wyjedziesz Mała a e

Niech będzie w nim lokomotywy gwizd F C

Tylko to zrób jeszcze dla mnie – Mała d E a



Wystukaj po torach do mnie list

Choćby w alfabecie Morse'a

Moja ulica jeszcze twardo śpi

Jeśli tak chcesz w liście zostań



A mogliśmy - Mała - razem łąką iść E

Świt witać po kolana w rosie a

A mogliśmy - Mała - razem piwo pić G

Dom nasz zamienić na sto pociech E

A mogliśmy - Mała - konie kraść F

Z niebieskiego boskiego pastwiska C

A mogliśmy - Mała - w środku lata d

Zbudować słoneczną przystań E a



Napisz od serca do mnie list

I zamieszkaj w tym liście cała

Niech śmiechu dużo będzie w nim

Obiecaj mi to dzisiaj - Mała



Napisz od serca do mnie list

Ale - proszę - nie wysyłaj go nigdy

W szufladzie zamknij go na klucz

Niech czeka wciąż lepszych dni



A mogliśmy - Mała - razem łąką iść...

olecka
18-05-2004, 11:38
Asiczka ty to masz Gusta. NAJLEPSZY:)))) bardzo lubie ta piosenke:)

Aga.J
18-05-2004, 12:47
Mnie niestety nie będzie :cry: :cry: :cry:

W związku z tym , korzystając z okazji, chciałam wam życzyć pięknej pogody, cudownej zabawy i oczywiście owocnych obrad :lol:

Pozdrówcie ode mnie połoniny.......