PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieki



Jaro
24-05-2004, 00:28
DZIEKI WIELKIE wszytkim obecnym na KIMie za te kilka dni spedzonych razem w Sekowcu, szkoda ze tak szybko o sie skonczylo. Jestescie cudowni :)

Jaro
24-05-2004, 00:29
jeszcze jedno. kiedy nastepny KIMB ?? :)

hanka
24-05-2004, 09:27
a tak... dzieki za Bukowe Berdo, dzieki za wspólne spiewanie, piwo.. za Waszą obecność, za to ze własnie z Wami mogłam sie cieszyc tym niepowtarzalnym klimatem Biesów :)
i do nastepnego razu
hanka

ps. i tak dla ostroznosci.. z góry zaprzeczam wszystkim "plotkom" które mogą się pojawić w zwiazku z minionym KIMB-em :P

Tarnina
24-05-2004, 17:03
Ja też wam dziękuję...za to , że jesteście tacy wspaniali , za całą atmosferę KIMBa , za to , że to jest to, właśnie to.Pozdrawiam. Tarnina

Michał
24-05-2004, 17:15
Chyba zaraz zwymiotuję...

uuuu... uuuuuuuuuuu

Piszcie sobie na priva - jest taka opcja na tym forum jakby kto oślepł.

Wyzdrawiam z odruchem

Aga.J
24-05-2004, 18:04
Chyba zaraz zwymiotuję...

uuuu... uuuuuuuuuuu

Piszcie sobie na priva - jest taka opcja na tym forum jakby kto oślepł.



Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....................
Nie ma przymusu czytania wszystkich postów.

Kriss40
24-05-2004, 18:18
[quote="Michał"]Chyba zaraz zwymiotuję...

uuuu... uuuuuuuuuuu

Piszcie sobie na priva - jest taka opcja na tym forum jakby kto oślepł.

Wyzdrawiam z odruchem[/quote

Daj im trochę czasu, Michale, Samo przejdzie...
Pozdrawiam
Kriss40

AngelaB
27-05-2004, 17:52
Drogi Michale! Dlaczego zachowujesz się jakbyś zazdrościł spotkania ludziom umawiającym się zupełnie bezinteresownie, jedynie w celu wspólnego porozmawiania o Bieszczadach. Ja niestety nie mogłam przyjechać, czego bardzo żałuję ale myślę że za rok gdziekolwiek się odbędzie nie omieszkam tam przyjechać. Jak jednak wyczytałam z forum kiedyś już zapraszali cię poprzedni uczestnicy na spotkanie w Bieszczadach i nie dałeś się namówić. Dziwi mnie fakt że tak niepochlebnie wyrażasz się o jego uczestnikach. Przecież piszą tam ludzie którzy byli pierwszy raz i są zachwyceni atmosferą. Jak widać z fotorelacji uczestnicy bawili się świetnie i nawet wypominany kiedyś alkohol im nie zaszkodził. Michałku napisz coś więcej o sobie to może Ci będę mogła jakoś pomóc, pocieszyć. Popatrz na strony Darka, Irka, Piotra i znajdź tam przepiękne fotografie którymi naprawdę można się zachwycać. Dziękuję Wam.

pozdrawiam

AngelaB

Kriss40
27-05-2004, 19:31
Ja akurat też nie mogłem byc na KIMB-ie i - przyznaję - zazdroszczę tym, którzy mogli... Ale to zupełnie inna sprawa. Natomiast nie widzę, żeby Michał kogokolwiek obrażał.
Jedyne pocieszajace spostrzeżenie jest takie, ze rośnie nam bieszczadzka psychoterapeutka. Obawiam się tylko, że Michał nie skorzysta... hihi..
Pozdrawiam
Kriss40

Tarnina
27-05-2004, 19:39
No i pojawia się TWA 3, no no, gratuluję. Michał, przyjedź na KIMB za rok i baw się z nami równie świetnie jak to było w tym roku. Pozdrawiam . Tarnina

Kriss40
27-05-2004, 19:49
?????????????????????????????????
???????????????????????????????????
Pozdrawiam
Kriss40

Kriss40
27-05-2004, 19:53
Eeeeeeh
Pozdrawiam
Kriss40

Jaro
27-05-2004, 23:09
Popatrz na strony Darka, Irka, Piotra i znajdź tam przepiękne fotografie którymi naprawdę można się zachwycać. Dziękuję Wam.


na moja tez looknij :)

Stały Bywalec
28-05-2004, 12:29
Jaro, wszedłem na Twoją stronę. W dziale "galerie" kliknąłem link "III KIMB" i oto co zobaczyłem:

Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Taki komunikat. Operację powtórzyłem. I znów to samo.

Zosia samosia
29-05-2004, 23:55
Jaroo sie poprawi. Obiecuje to za niego. To jest pewne jak dwa i dwa to cztery. Bo to jest firma roku. Teraz Polska. looknij za tydzien. Całuski z Wołosatego

sprzysiezony
30-05-2004, 18:21
Ja również dziękuje Wam wszystkim za wspólnie spędzony czas;za wspólne spiewanie,rozmowy...wogóle,za cały Wasz wkład włożony w organizację tego KIMB-u. Przepraszam,ze za dużo nie pomogłem,ale nawał pracy...."dzięki" niemu nie mogłem też przyjechać wcześniej....
Trzymajcie się.
Pozdrawiam.

irek
30-05-2004, 19:05
W koncu mam czas cos napisac na forum. Bylo super niezle zboki z was ;) az sie boje co bedzie za rok :)

Jaro
30-05-2004, 23:41
wybaczcie, blad w sztuce, chcialem zdarzyc przed wyjazdem i nie zmienilem sciezki, ale mozna bylo sie dostac z 2 innych linkow, juz jest wszytko ok

Ewa_natta
31-05-2004, 00:39
I ja pragną wam podziekować za wspaniałą zabawe za śmiech ognisko wędrówki,rozmowy i "rozmowy"..mam nadzieje że niedlugo spotkamy sie w Biesach, ;lub poza nimi..
pozdrowienia Ewa

Stały Bywalec
01-06-2004, 10:42
Irek, a nie można Twoich zdjęć z III KIMB, na Twojej stronie pod linkiem "spotkania i zloty", wzbogacić o opcję powiększania ? Mam je sobie za każdym razem ustawiać jako "tapetę na pulpicie" ?