PDA

Zobacz pełną wersję : Reminiscencje KIMBowe



asiczka
24-05-2004, 10:04
Jeszcze nie doszłam do siebie, mimo, że do Leska mnie przywieźli;-) Dziękuję za to WSPANIAŁE SPOTKANIE. Bałam się, że to nie będzie to. Po KIMBIE I (9 os) II ok. 28 os. nie spodziewałam się, ze powyżej tej liczny tez będzie wyjątkowo - a JEDNAK;-) Ponad 40 i tyz piknie!

Jak dojechaliście? Jak tam syndrom dnia po? Jak powroty do rzeczywistości?

P.S podobno:

Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu...

więc...

Pozdrawiam Wyjątkowych Ludzi;*

asiczka
24-05-2004, 10:29
wróciłam spod prysznica. czemu ja nadal jestem zielona? he?

Indy
24-05-2004, 11:38
Ograniczony murami
Dusze sie spalinami
Prztłoczony terminami
Tesknie za Górami :cry:

eh Trzeba sie znieczulic :wink:

Derty
24-05-2004, 12:07
Hej:)

Hercklekot, dziwne drżenie rąk, kopalnia piachu pod powiekami i...CUDOWNE WSPOMNIENIA :)
Dziękuję Wam Wszystkim, dziękuję, dziękuję...

Derty

krawc
24-05-2004, 12:13
KIMB III to było coś niepowtarzalnego - i dlatego powrót do szarej rzeczywistości okazał sie straszny. Nie chcę nawet mysleć, że przez jakiś nieokreślony bliżej czas czeka mnie kołowrót codzienności na drodze praca - dom. Bo przecież tylko czekanie na KIMB III nadawało sens memu życiu przez ostatnie miesiące. Nie wyobrazam sobie funkcjonowania przez kolejne miesiące bez określenia mety kolejnego etapu zycia -miejsca i terminu kolejnego spotkania w Bieszczadach, które moglibysmy zrobić w tak przesympatycznym gronie, ponieważ wszyscy uczestnicy KIMB-u okazali się, z mego punktu widzenia , rewelacyjni .
Przyznam się, że szczególną przyjemną ulgę odczułem po spotkaniu z Szaszką i Asiczką - bo tylko przed spotkaniem z Wami dziewczyny miałem straszną tremę. Ale obie byłyście rewelacyjne - pod każdym względem.
Dziekując wszystkim za przemiłe spotkanie - pytanie:
KIEDY NASTĘPNE ????
Belze_bob

T.B.
24-05-2004, 12:47
Gratuluję Wam wszystkim udanego spotkania.
A gdzie reportaż (zwłaszcza foto-) :?: :!:

P.S. do Szaszki:
Czy po drodze w Bieszczady nie zahaczyłaś przypadkiem o pokaz Monty Robertsa w Warszawie?
Jeśli tak, to czy przypadkiem nie byłaś w białej (jasnej) bluzce w czerwone paski (albo odwrotnie)?
Jeśli tak, to przypadkiem mamy Cię na zdjęciu. :)

Szaszka
24-05-2004, 13:04
Teraz przynajmniej wiemy od czego bieszczadzkie anioly sa cale zielone, lol.
Polecam zmywacz do paznokci, mi od tego puścilo :D

PS. Niestety nie, TB, nie bylo mnie tam.

olecka
24-05-2004, 23:53
Pięknie było. W sercu zostało i nech nie przeminie.
Najwiekszy stresem była chwila kiedy na zachodnim podjechał pociąg. Gorączkowe spogladania i drżenie rąk. Buziaki słodziaki informacje Who jest Who. I.... Jakoś poszło.
A potem czuwłay nad wszystkim zielone anioły:)
Poznałam ludziów o pieknym sercu, umyśle i ciele (hihi), Znów mogłam sie zachwycac widokiem najpiękniejszym, dyszec wchodzac pod góre (bo w tych górach tak pod górę :shock: ). Wieczorkiem patrzec w ogień, i rozmawiac z Bieslubami do samiuśkiego rańca.

I tym optymistyczny akcentem: Bóg zapłac! Wszystkiemu żywemu (ludziom, górom, niebu) za to co mnie na KIMBie spotkało

Jagna
25-05-2004, 15:50
I mnie się tęskni już za waszymi kochanymi osobami i za Biesami...
Świetna impreza, wspaniałe towarzystwo - też miałam obawy, że w tak dużej grupie nie uda się wytworzyć rodzinnej atmosfery - i znów zawiodłam się milutko.
Wielkie wam dzięki za każdą chwilę z Wami spędzoną.
Pozdrawiam wszystkich bieszczadzkich "Zboków"

PeteR
26-05-2004, 09:28
To wielka przyjemność móc spędzić z Wami czas przygotowań a potem samego KIMB'u. Czas to był wspaniały, pozostanie w naszych pamięciach jeszcze długo. Duch Bieszczad kolejny raz uchylił Nam piękna tych gór, pokazał takimi jakie są naprawdę. Chciałoby się zawsze odwiedzać Je w takim towarzystwie więc pozostaje mi czekanie na kolejne wspólne spotkanie Biesołazików ...

Pozdrowienia dla wszystkich
PeteR

Stały Bywalec
01-06-2004, 18:22
Jeszcze nie doszłam do siebie (...). Po KIMBIE I (9 os) II ok. 28 os. nie spodziewałam się, ze powyżej tej liczny tez będzie wyjątkowo - a JEDNAK;-) Ponad 40 i tyz piknie!
(...)
Pozdrawiam Wyjątkowych Ludzi;*

Mały błąd.
Na I KIMB-ie w Dwerniku A.D. 2002 było 10 osób, a nie 9, jak napisałaś.
A w tym wypadku 1 osoba to 10% "populacji".