PDA

Zobacz pełną wersję : Podstawowa pomoc w razie problemów



admin
24-05-2004, 14:46
Witam!

Forum jest ustrojstwem jak donoszą użytkownicy skomplikowanym dlatego postanowiłem zamieścić kilka informacji, które mogą pomóc w razie problemów.

Ogólnie:
1) Problemy z logowaniem:
www.forum.bieszczady.info.pl/faq.php#0

2) Informacje na temat pisania i odpisywanie na posty:
www.forum.bieszczady.info.pl/faq.php#21

3) Inne sprawy mniej szczegółowe:
www.forum.bieszczady.info.pl/faq.php

To tyle :)

Kończąc ten post proszę pamiętajcie, że zawsze możecie się zwrócić do mnie :) (admin@bieszczady.info.pl) z prośbą o pomoc lub do Piotra (wolf@bieszczady-s.fr.pl)
lub do innego użytkownika który z pewnością nie odmówi pomocy.

diabel-1410
05-01-2009, 13:24
sorry ze glowe znowu zawracam ale jak zdjecia dodac bom zkomputera laik kompletny

Polej
05-01-2009, 13:43
Wątek niżej jest o tym mowa:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=1765

vm2301
05-01-2009, 22:36
Tak z polskiego na nasze: ;)

Kliknij "Odpowiedz" , obok buźki jest "spinacz"
Jak na niego klikniesz, to Ci się otworzy okienko - tam przeglądaj do "wybierz plik z Twojego komputera" - i wybierasz zdjęcie z zasobów.

Niżej jest wyślij i czekaj aż pokażą sie jako załączniki w formie listy, wtedy możesz okno zamknąć.

Kliknij podgląd, by się upewnić, że wszystko poszło - unikniesz edytowania posta, czy dublowania.

Zwróć uwagę na dopuszczalną wagę zdjęcia - te 800X600 wystarcza w zupełności.
Wyostrz zdjęcie po zmniejszeniu.

Do zmniejszania zdjęć posłużyć się byle programem, np. irfan view, a jeśli chcesz hurtem zmniejszyć większą ilość, to np. VSO Image Resizer

Pozdrawiam:)

Piskal
02-10-2009, 23:47
Nie mogę edytować tekstu, jedyne co mi działa, to enter. Ani kursywa, ani podkreślenie, brak czcionek, nie mogę wstawiać uśmieszków. Może cos muszę wcisnąć, albo to wina mojego komputera?

Wiola /Zbyszkowa:)/
17-11-2012, 01:02
Witaj. Chcę usunąć konto ale nie wiem jak to zrobić. Wszystko się równoważy. Miłość i gniew, życie i śmierć, ciało stałe z ciałem niestałym. Oddech to życie albo ... jesteśmy pomiędzy światami i wydaje się nam ono i jawi jako sen. To jak liść klonu spadający w jesienny ciepły i dobry dzień na ramię smutnego człowieka, jak wiatr w uszach, jak muzyka, jak gorzka łza. W kieszeni dwa kasztany, w głowie...? Moze kiedyś powiem... Moze kiedyś powiem światu dlaczego się na niego nie zgadzam. I może dobrze siedzieje, ze nie mozesz np. rozdawać uśmieszków:)

admin
17-11-2012, 23:16
Na priva do mnie zapraszam....

Piskal
25-11-2016, 13:05
Nie wiem, od czego to, ale kiedy chcę skorzystać z opcji Odpowiedź z cytatem nie działa mi spacja. Przy normalnej odpowiedzi wszystko jest ok. Co za czort?

bartolomeo
25-11-2016, 17:09
Czy ktoś może potwierdzić, że taki problem występuje? Ale tylko jak występuje, jak nie ma u Was tego problemu to o tym proszę nie piszcie :wink: Mnie trudno zdiagnozować bo u mnie wszystko gra.

Gdyby ktoś miał to samo to poproszę o szczegóły: czy przy każdym cytowaniu się powtarza, czy tylko czasem (kiedy?), pod jaką przeglądarką i jaki system operacyjny.

bieszczadzka kuna
25-11-2016, 17:39
Gdyby ktoś miał to samo to poproszę o szczegóły: czy przy każdym cytowaniu się powtarza, czy tylko czasem (kiedy?), pod jaką przeglądarką i jaki system operacyjny.
Niedawno tak miałam, jak chciałam zacytować DUCHAPRZESZŁOSCI z relacji sir Bazyla, z przeglądarki mozilla z XP10. Ale to było tylko raz i jak anulowałam odpowiedź z cytatem i ponownie spróbowałam to poszło gładko. Się wystraszyłam że mi spacja wysiadła. Pozdrawiam

Wojtek Pysz
25-11-2016, 18:21
Czy ktoś może potwierdzić, że taki problem występuje? Ale tylko jak występuje, jak nie ma u Was tego problemu to o tym proszę nie piszcie :wink: Mnie trudno zdiagnozować bo u mnie wszystko gra.

Gdyby ktoś miał to samo to poproszę o szczegóły: czy przy każdym cytowaniu się powtarza, czy tylko czasem (kiedy?), pod jaką przeglądarką i jaki system operacyjny.

Spróbowałemrazjedenpotympytaniuiefektwidać:-)

Piskal
25-11-2016, 19:20
U mnie chrom, nie wiem jaka wersja, któraś nowsza.

Piskal
08-10-2017, 17:25
Coś się znowu dzieje? Czy mam nadgorliwą przeglądarkę? Opera blokuje mi dostęp do forum, wyświetla ostrzeżenie, że witryna może zawierać złośliwe oprogramowanie. Wejście dopiero po kliknięciu "zignoruj ten komunikat".

bartolomeo
08-10-2017, 18:21
A teraz?

Piskal
09-10-2017, 08:07
Na razie nie

bartolomeo
09-10-2017, 08:41
W takim razie to problem z przekierowaniem na filestore opisany szerzej w innym wątku (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/9610-Nieuprawniony-dost%C4%99p-do-panelu-administracyjnego-forum). I do tamtego wątku proponuję przenieść ewentualny ciąg dalszy.