PDA

Zobacz pełną wersję : "Zasłyszane"...



Piotr
25-05-2004, 23:41
Za forum "Góry":

X:: Wybieram się w wakacje do Wetliny, co sądzicie o tym miejscu?

Y: Dobre miejsce wypadowe na wycieczki w góry, jest gdzie zjeść i spać a
jednocześnie cicho i spokojnie.

X: Cicho i spokojnie ale słyszałem opinie że jest miejsce bardzo mocno imprezowe?

Z: Fajna miejscowość, dobra baza wypadowa, o imprezach nic mi nie wiadomo,
wybieram się tam w tym roku po raz 3 na najlepsze w Bieszczadach (a może i w
Polsce) pole namiotowe "Piotrowa Polana". Jedno zastrzeżenie - cholernie ta
Wetlina długa, wyjście na zakupy do sklepu na drugim końcu to cała wyprawa:)
--------
Sorry, ale nie moglem sie powstrzymać ;-)

Aga.J
25-05-2004, 23:53
Heheheheheh....... :lol:

KAHA
26-05-2004, 09:49
Zasłyszane rowniez:

X: A gdzie są te Ustrzyki Górne?
miejscowy: tą trasą musi pan jechac ...
X: A co tam w ogole jest???
m: .....???

------

i jeszcze to:
(scena sie dzieje przy budce w ktorej kupuje sie bilety do BdPN, występjuą: TURYSTA (T) i pani sprzedająca bilety (P))

T: A czemu mam płacić za wejscie na Tarnice??
P: Jak pan wejdzie na samą górę, to tam jest taka kanjpka i jak pan pokaże bielt to dostanie pan takiego drinka jak pan bedzie chciał....
T:.... (poleciał, jakby miał rakietke... nie powiem gdzie)
...
pod koniec dnia, ten sam turysta wraca z góry...
T: (z zażenowaniem do Pani) Dziękuję!!!
P: ależ proszę uprzejmie :)

I co... zdarzają się tez i tacy ludzicy....

Pozdraiwam wszystckich co wiedzą co robią w UG i nie w chodzą na Tarnicę bo na górze jest "drinkbar"

K.

długi
30-05-2004, 21:32
Upał, środek lipca, ze 30 stopni w cieniu, grama wiatru, słońce w zenicie, samo południe.
Mików, jakieś 300 m przed osadą, czyli przy torach. Właśnie wysiadł z samochodu nadleśnictwa autostopowicz - turysta.
Osoba:
Młody człowiek,(16-17) buty, wojskowe kamasze, spodnie drelichowe w ciapki, koszula w ciapki rozpięta, podkoszulek zielony nie w ciapki, czapka przy plecaku w ciapki, plecak nadmiernie wypełniony w ciapki, przy pasie nóż myśliwski do kolan, w ciapki, manierka w ciapki.
Wszystko nowe, prosto ze sklepu myśliwskiego. Zsapany, spocony pyta: a daleko jeszcze do tego .. no do tego... no do tego Hryszczatego ??? Daleko. No to ja tu zostaję.
Pozdrawiam wszystykich wędrujących latem
Długi

stefankmiot
03-06-2004, 23:13
Za forum "Góry":


X: Cicho i spokojnie ale słyszałem opinie że jest miejsce bardzo mocno imprezowe?



rzeczywiscie mozna sie posmiac. a tak na marginesie to jadac do Wetliny, czy do Soliny nastawiam sie na imprezy. :)
jak chce posiedziec w ciszy i spokoju to jest jeszcze bardzo duzo takich miejsc.

pozdrawiam
stefankmiot