PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam noclegu w Wetlinie, gdzie tanio i przyjemnie?



Xantis
27-05-2004, 18:36
Mam problem, otóż wybieramy się początkiem wakacji w Bieszczady[konkretnie Wetlina] (prawdopodobnie 28.06- 3.07). Będzie nas min4, max10 osób. Zastanawiamy się nad 2 wariantami: namioty lub domek. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz próbując znaleźć informacje gdzie można tanio rozbić namiot. Nigdzie nie znalazłem cennika pola koło schroniska PTTK. Prawdopodobnie tam się rozbijemy, jednak nie wiemy jakie są ceny. Może ktoś z was wie jakie są aktualne ceny (ew. jakie były w zeszlym sezonie). A moze gdzies jest miejsce lepsze/tansze na namiocik i ekipkę lubującą wedrowki po górkach i nocne spiewy przy ognisku. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek sugestię.

Możliwe że wynajmiemy domek, jednak w internecie prawie nie ma ofert. Swego czasu często bywałem w domkach przy schronisku pttk, jednak ich standard był taki o, płaciliśmy 20zł/osobe (z poscielą). Poszukuję domku który można będzie wynająć na ten okres czasu, możliwie jak najtaniej, czy ktoś z was był gdzies i może coś polecić? Jesli to możliwe podajcie jakies namiary email/telefon, ew. kontaktować się przez GG:1250867.

Indy
27-05-2004, 22:39
Witam
Tydzień temu spałem w Wetlinie pod namiotem przy schronisku Pttk
Cena 7,50 . W tym ciepły(wmiarę :wink: ) prysznic i wzątek.
Mozna tam wynajac tez domek w miare wolnych miejsc ale nie orietuje sie w cenie.

Pozdrawiam.

Zawias
02-06-2004, 23:16
:lol:
Mam problem, otóż wybieramy się początkiem wakacji w Bieszczady[konkretnie Wetlina] (prawdopodobnie 28.06- 3.07). Będzie nas min4, max10 osób. Zastanawiamy się nad 2 wariantami: namioty lub domek. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz próbując znaleźć informacje gdzie można tanio rozbić namiot. Nigdzie nie znalazłem cennika pola koło schroniska PTTK. Prawdopodobnie tam się rozbijemy, jednak nie wiemy jakie są ceny. Może ktoś z was wie jakie są aktualne ceny (ew. jakie były w zeszlym sezonie). A moze gdzies jest miejsce lepsze/tansze na namiocik i ekipkę lubującą wedrowki po górkach i nocne spiewy przy ognisku. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek sugestię.

Możliwe że wynajmiemy domek, jednak w internecie prawie nie ma ofert. Swego czasu często bywałem w domkach przy schronisku pttk, jednak ich standard był taki o, płaciliśmy 20zł/osobe (z poscielą). Poszukuję domku który można będzie wynająć na ten okres czasu, możliwie jak najtaniej, czy ktoś z was był gdzies i może coś polecić? Jesli to możliwe podajcie jakies namiary email/telefon, ew. kontaktować się przez GG:1250867. :lol:
polecam odwiedzenie portalu Gery.pl tam mozna znaleźć wyszukiwarkę z miejcmi noclegowymi w Polsce. sa tam dane fajnych domków na tyłach "Bazy Ludzi z Mgły" w Wetlinie Polecam