PDA

Zobacz pełną wersję : A co ze Zmijami itp.



Anonymous
11-07-2001, 23:01
Wybieramy sie w bieszczdy za kilka dni , ale wszyscy zaczęli nas straszyć żmijami, wobec tego proszę o info na temat tych gadów

Anonymous
12-07-2001, 08:41
Aneto,

widzę, że jak co roku zaczyna się historia ze żmijami. Zawsze były i będą i naprawdę to nie powód żeby gdzieś nie jechać. Nie ma !!! jakiejś plagi.

pozdrawiam

arek

kasandrra
12-07-2001, 18:55
a wiesz, Aneta jakie są cudne, takie kolorowe, ja najbardziej lubie te za Bystrem k. Baligrodu tam w rezerwacie cisów....takie peikne...
K.

Anonymous
13-07-2001, 01:06
nie martw sie w sobote jechalem przez bieszczady i na odcinku ustrzyki dolne- lesko bardzo sedziwy dziadek zabijal na srodku szosy dosc zaciekle broniaca sie zmije. moze to oznacza ze miejscowi maja duza swiadomosc istniejacego zagrozenia.... kubus

Anonymous
13-07-2001, 19:54
cześć
są piękne spotkałem w jednej z piwnic w Tworylnym, to niegroźne piękne stworzenia, których ukąszenie nie jest grożne dla dorosłego człowieka.Obok na cmentarzu natknąłem się na pięknego zaskrońca (około 1 metra), w drodze powrotnej, (wspaniała przeprawa przez bród na Sanie) do Rajskiego spatkaliśmy jeszcze kilka bardzo młodych niegroźnych żmijek. A w Bukowcu najtańsze piwo.
pozdrawiam Was i Bieszczady .W.

Anonymous
14-07-2001, 00:09
dobrej trasy.. pogody ducha ze zmijami ... jadę po raz pierwszy w bieszczady już 20.07 na 1,5 tygodnia.. starsznie się cieszę.. toz to przeciez prawie mityczne miejsce.. możecie coś polecić.. jakieś max dzikie miejsca.. taka prośba..
Piotr