PDA

Zobacz pełną wersję : Zagadka nieliteracka



Stały Bywalec
13-06-2004, 14:53
Proszę podać datę, miejsce oraz (dokładnie, co do 1 szt.) skład osobowy I KIMB.

Uczestnicy I KIMB, jak również ścisłe Kierownictwo TWA (Iras and Company), proszeni są o powstrzymanie się od udzielenia odpowiedzi.

irek
13-06-2004, 15:45
:(

Jaro
14-06-2004, 14:07
Stachu, Aneta, Lupino, Darek, Asiczka, SB, Piotr, 3 znajomych SB. Ktos jeszcze ?

irek
14-06-2004, 16:02
he he 3 znajomych to nie odpowiedz ;)

Stały Bywalec
14-06-2004, 17:14
Faktycznie, określenie "3 znajomych" to nie jest odpowiedź.
Z nich "1 znajomy" to mój szwagier, nie internauta, więc niech pozostanie na statusie "znajomego". Ale bieszczadnik był z niego dzielny. Tak ze mną drałował po Otrycie i okolicach, że aż obtarł sobie nogę i dostał zakażenia.

Pozostałą "dwójkę" jednak proszę rozszyfrować. Dla ułatwienia podaję, że byli również na II KIMB (w ub. roku). Wtedy Irek zrobił im świetne zdjęcia "in flagranti" (dali się zaskoczyć, i to jeszcze w plenerze !)

Na I KIMB było nas łącznie 10 osób.
No i drobnostka - proszę nie zapomnieć o podaniu dokładnej daty i miejsca obrad I KIMB.

Jaro
14-06-2004, 18:05
Pozostałą "dwójkę" jednak proszę rozszyfrować. Dla ułatwienia podaję, że byli również na II KIMB.

zabka1 i zabka2 :D

Jaro
14-06-2004, 18:06
a jeszcze termin 14 wrzesnia 2002 Dwernik

irek
14-06-2004, 18:33
Czyli zabki dwie ;)

Stały Bywalec
14-06-2004, 18:59
Dokładnie tak.
Ogłaszam Jaro zwycięzcą tego minikonkursu.
A Irkowi dziękuję za wspomożenie fotograficzne. Właśnie to zdjęcie Żabek miałem na myśli.

A fotoreportaż z I KIMB (autorstwa nie byle kogo, bo samego Piotra !) jest tu:

http://www.bieszczady-s.fr.pl/kimb.php

Paniom z Naszego Forum pozwalam skopiować moją fotografię w celu ustawienia jako tapety na ekranie monitora. Nie jestem tylko pewien, czy nie będzie jeszcze wymagana zgoda Piotra (jako autora zdjęć). :D

Jaro
14-06-2004, 19:06
Ogłaszam Jaro zwycięzcą tego minikonkursu.

wow, zawsze jak wygrywam to nagrod nie ma :))

Stały Bywalec
14-06-2004, 19:16
Na śmierć zapomniałem o tej nagrodzie.
Masz oczywiście u mnie piwo.

Ps. Koniecznie dopilnuj, aby Martynka zmieniła tapetę pulpitu (vide mój post powyżej - zmieniony).

Piotr
14-06-2004, 21:14
Paniom z Naszego Forum pozwalam skopiować moją fotografię w celu ustawienia jako tapety na ekranie monitora.
Zainteresowanym Paniom chętnie wyslę tę fotkę na wskazny adres w 1600*1200px,
a co ;)
Jaro, jako zwycięzcy powinieneś zezwolić na "podpięcie" okinka pop-up, gdzie przy wejściu na stronę wyskakiwałby Stały Bywalec z kuflem w ręce. Ehh, te bieszczadzkie klimaty ;-) :)

Zosia samosia
14-06-2004, 21:14
Ps. Koniecznie dopilnuj, aby Martynka zmieniła tapetę pulpitu (vide mój post powyżej - zmieniony).

Ależ ja już zmieniłam!
I niniejszym ogłaszam to zdjęcie najpiekniejszą tapetą! I jeszcze polecać je będę wszystkim znajomym i koleżankom! Masz to załatwione. Ciesze sie, że o mnie pamietasz S.B. bo dośc dawno tu nie pisałam. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

A przy okazji jeszcze jedno, choc to temat na oddzielnego posta. Straszliwie zaśmiecona jest Tarnica. Czegos takiego jeszcze nie widziałam odkąd chodzę.Na innych szlakach jest jako tako, ale sam szczyt Tarnicy....eh, szkoda gadać. Może by jakis apel gdzie umieścić, może na każdej stronie się powinno. Nie wiem co z tym zrobić można. pozdrawiam wszystkich

Piotr
14-06-2004, 21:18
Może by jakis apel gdzie umieścić, może na każdej stronie się powinno. Nie wiem co z tym zrobić można. pozdrawiam wszystkich
Dwa lata temu na mojej stronie wisiał taki apel ze zdjęciem śmietnika na Tarnicy, strasi stażem forumowicze pewnie pamietają,bo i chyba na forum o tym było. Ale wierz mi, takie coś nie trafia. Szkoda miejsca...

Jaro
14-06-2004, 21:24
Na śmierć zapomniałem o tej nagrodzie.
Masz oczywiście u mnie piwo.

slicznie dziekuje :)

Jaro
14-06-2004, 21:28
a tak na marginesie to jak zakonczymy sesje z Martynka to tez przygotujemy pare zagadek :)