PDA

Zobacz pełną wersję : Zagadka na czasie



Barszczyk
17-06-2004, 12:07
A co, jak się uaktywniać to na całego! Skoro w modzie zagadki, to teraz temat portugalsko - bieszczadzki. Jak nazywa się najwyżej sklasyfikowany klub piłkarski z worka bieszczadzkiego? I pytanie drugie ułatwiająco - utrudniające: dlaczego i jak, ja, dziennikarz z Łodzi, wylądowałem na jego stadionie i meczu służbowo niemal?
Nagrodą jest Barszczyk czerwony Który Smakuje Najlepiej przy pierwszym spotkaniu!

Stały Bywalec
17-06-2004, 16:24
Barszczyk:

klub piłkarski z worka bieszczadzkiego?
i

dlaczego i jak, ja, dziennikarz z Łodzi, wylądowałem na jego stadionie i meczu służbowo niemal?

Jeśli z worka bieszczadzkiego, to pewnie chodzi o mecz GKS Muczne z LZS Tarnawa Niżna. A byłeś tam służbowo dlatego, gdyż był to mecz o Puchar Polski.

Wcale bym się nie zdziwił, gdybym przypadkiem zgadł. Po obserwacji zachowań i wypowiedzi naszych parlamentarzystów nic mnie nie jest już w stanie zadziwić. Nawet gdyby posłanka R.B. zaczęła uprawiać w Sejmie ... owies.

Barszczyk
18-06-2004, 09:43
Niestety Jastrzębiu, ale Twa znajomość nazw klubów piłkarskich rzuciła na kolana ;-) Z tym workiem to przeszarżowałem, chodziło o wielką pętlę bieszczadzką :-) A po cholerę jechałbym na taki mecz w PP aż z Łodzi?! Ale dobry tok rozumowania, jak by to Jasio w kawale powiedział, bo to rzeczywiście był PP :-) Tylko inne zespoły!

Piotr
18-06-2004, 10:50
Z tym workiem to przeszarżowałem, chodziło o wielką pętlę bieszczadzką :-) !
Z bieszczadzkich to Galicja Cisna nieźle sobie niedawno radziła, proporcjonalnie do wielkości i lokalizacji, to nawet bardzo niexle :)

Jaro
18-06-2004, 11:31
Z bieszczadzkich to Galicja Cisna nieźle sobie niedawno radziła, proporcjonalnie do wielkości i lokalizacji, to nawet bardzo niexle :)

tyle ze galicja spada wlasnie do okregowki, ale moze sanovia lesko, ktora chyba awansuje do IV ligi, ewentualnie jesli sanok zaliczymy do bieszczad to stal

Stały Bywalec
20-06-2004, 20:50
Szanowny Panie Redaktorze, przeanalizowałem cały PP 2003/04:

http://www.pzpn.pl/podstrony/rozgrywki/index.php?id=1349

i nic bieszczadzkiego tam nie znalazłem.

Barszczyk
21-06-2004, 07:25
Szanowny Panie Stały Bywalcze! (SPSB)
Zaangażowanie Pana w zagadki rozwiązanie na kolana mnie niemal rzuciło! Odpowiedź uznaję obu panów, bo chodziło o Galicję Cisna, która wtedy miaą w nazwie Aquarel. Na mecz pojechałem z Ceramiką Opoczno (dziś Stasiak KSZO Ostrowiec. hihi... Życie gna naprzód, co za czasy...) a rzecz działa się właśnie w zeszłorocznym Pucharze Polski. Mecz był za Siekierkami gdzie spędziłem cały wieczór pomeczowy, zostając w Bieszczadzie na dłużej i urlop rozpoczynając równo z końcem spotkania! I to był raz jedyny, gdy w Bieszczady nie doarłem pociągiem a innym środkiem lokomocji....

Barszczyk
21-06-2004, 07:29
Oj, jeszcze Piotra i Jaro postów nie zauważyłem, a dzielnie walczyli! Piotrze, bardzo dzielnie sobie poczynała. Jaro - szkoda że spada :-( Taki stadionik znakomity miała.... :-) Kiedyś na Otrycie spotkałem grupę z Ustrzyk Dolnych.Znajomi z liceum co rok się spotykali i łoili na maksa. W plecakach tylko Starka była. I z nimi śpiewałem piosenki pamiętam o jakimś klubie z UD, który zdecydowanie lepszy być miał właśnie od Sanovii Lesko! A co do Stali Sanok - kiedys druga liga, ale teraz gdzieś (s)padła chyba...

Jaro
21-06-2004, 08:20
W plecakach tylko Starka była. I z nimi śpiewałem piosenki pamiętam o jakimś klubie z UD, który zdecydowanie lepszy być miał właśnie od Sanovii Lesko! A co do Stali Sanok - kiedys druga liga, ale teraz gdzieś (s)padła chyba...

wczoraj skonczyl sie sezon w okregowce i IV lidze, sanovia awansowala do IV, galicja spadla do okregowki, a stal skoncyzla na 3.miejscu w IV

Jaro
21-06-2004, 08:24
a ten klub z Ustrzyk Dolnych to chodzi zapewne o Bieszczady UD