PDA

Zobacz pełną wersję : Nova Sedlica



p
25-06-2004, 15:54
Witam!

Jestem zainteresowany miejscami noclegowymi w Nowej Sedlicy, u braci Slowakow.
Niestety w internecie nie moge znalezc odpowiednich namiarow.
1. Czy dysponujecie moze odpowiednimi informacjami, linkami?
2. Wzglednie czy nie bedzie problemu ze znalezieniem noclegu w tej miejscowosci dla paroosobowej grupki w dniu przyjazdu, bez uprzedniej rezerwacji ( w lipcu)?
3. Ile moze wynosic cena noclegu w Nowej Sedlicy ( u gospodarzy).

Pozdrawiam
p

pyton
25-06-2004, 16:28
W zależności ile was jedzie i jakie to osoby - najlepiej na rympał - idziesz i pytasz gdzie można przenocować. Jak nic nie bedzie to namiot i pod chmurka :D Przetestowane i najpewniejsze. A jakie potem wrażenia....Słowacy śa bardzo uczynni i gościnni wiec nie bedzie problemów, w najgorszym wypadku stodoła...
pozdr
pyton

Ćhy
26-06-2004, 01:33
zgadzam sie z przedmowca, dodajac moze ze troche na polnoc od N.S. (wzdluz rzeczki) jest pole namiotowe, bez opieki (przynajmniej w zeszlym roku w lipcu tak bylo) - z wygodka i dobrym dostepem do strumienia, troche w stylu pola w Berezkach...

ewentualnie gdyby was naszlo na lepszy standard to to jest chyba jedyne "lepsze" miejsce: www.kremenec.sk

p
26-06-2004, 13:27
[quote="pyton"]W zależności ile was jedzie i jakie to osoby - najlepiej na rympał - idziesz i pytasz gdzie można przenocować.

Witam! Ten sposob testowalem kilkakrotnie, ale w gorach zachodniej i srodkowej Slowacji. Mam nadzieje, ze i tu w szczycie sezonu to przejdzie i nie wyniesie wiecej niz 200 SK od osoby...
Namiot tym razem odpada.
Dzieki i pzdr
p

p
26-06-2004, 13:33
www.kremenec.sk[/url]

Dzieki. Najbardziej odpowiada mi standard (cenowo) miedzy namiotem, a tym pensjonatem, czyli u gazdow. Zupelnie nie orientuje sie w cenach kwater prywatnych w Gorach Bukowskich (w Fatrze przyzwoity nocleg - skutek szukania "od domu do domu" do 220 SK).
pzdr
p

irek
27-06-2004, 22:55
W tzw Bieszczadach slowackich u gospodarza mozna przespac sie za 100 koron, przynajmniej tyle placilem w zeszlym roku.
tu moze znajdziesz cos ciekawego: http://www.bieszczady.net.pl/slowacja1.html
Galeria zdjec z tego regionu na http://www.bieszczady.net.pl w dziale - Bukovske Vrchy Słowacja