PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra rozrywka!!!



Anonymous
24-01-2001, 02:05
Cześć Wszystkim,
Ta dobra rozrywka to dopiero będzie (mam nadzieję). Otóż po zaliczeniu sesji zimowej zamierzam wybrać sie z aparatem fotograficznym w dziewicze tereny, myślałem właśnie o górach, aby zrobić kika dobrych zdjęć (czyt. ciekawych, czarno-białych portretów). Myślę o podróży pieszej od wioski do woski, przy okazji chciałbym też zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Nocować zamierzam w domach prywatnych (nie wiem czy będzie to proste czy nie). Nie wiem czy potrzebna mi jakaś mapa (pewnie tak, ale jaka będzie najlepsza). Zdjęcia chciałbym robić zwłaszcza w biedniejszch gospodarstwach wiejskich ludziom, których twarze dużo mówią o ich przeszłości i dzieciom. Czy ktoś mógłby udzielić mi odpowiednich wsazówek w doborze miejsca, trasy, porad odnośnie noclegów w gospodarstwach wiejskich. Osoby o odpowiednich zainteresowaniach prosiłbym o odpisanie mi wskazówek na mój e-mail.
Z góry dziękuję.

Anonymous
02-02-2001, 23:41
Cześć!
Ja również wybieram się w Bieszczady .
Mam nadzieję,że się zobaczymy.
Życzę miłego pobytu!

Ela

Anonymous
02-02-2001, 23:43
Cześć!
Ja również wybieram się w Bieszczady .
Mam nadzieję,że się zobaczymy.
Życzę miłego pobytu!

Ela

Anonymous
05-02-2001, 14:26
Vicek!!!!!!!!!!!

Anonymous
20-02-2001, 17:14
Polecam Tybet. Najlepiej z polnocy od granicy mongolskiej.
ludzie goscinni, no i bieda jest. Twarze sporo mowia o historii. Miromila

Anonymous
30-03-2001, 20:50
Polecam Smolnik nad Osławą (ok.3 km od Nw.Łupkowa).
Wieś poPeGeeRowska.Bieda,aż piszczy.Alkohol (podły) leje się strumieniami.
Twarze ciekawe,czasem wręcz niesamowite.Nocować lepiej w Łupkowie,w schronisku studenckim- w Smolniku można (chyba) tylko w stodole.