PDA

Zobacz pełną wersję : W Biesy z juniorem (2 latka)



Adrian
16-07-2004, 23:43
Witam,
jak powyżej w temacie. W sierpniu chciałem zajrzeć z juniorem
w Biesy. Jezdzimy z Żonką od 96 roku. Ostatnim razem byliśmy jak junior miał 1,5 miesiąca więc tylko spacerki i widoczki.
Teraz ma 2 latka i porusza się na dwóch nóżkach stąd kwestia
- co polecicie takiej grupce.
Do tej pory zatrzymywaliśmy się w UG, Wołosatym i Mucznym.
Mile widziane opowieści z autopsji.
Pozdro


Adrian :lol:

Piotrek
18-07-2004, 10:47
Witam
sam kilkakrotnie (bo teraz już z drugim dwulatkiem) wyjeżdzałem w góry. Polecam dobre nosidełko - wygodne dla dziecka ale przede wszystkim wygodne dla rodziców. Nie ma wtedy problemu jco można odwiedzić - po prostu - wszystko!
Pozdrawiam
Piotrek

Adrian
18-07-2004, 18:04
Też o tym myślałem,
problem w tym jakie nosidełko się nada. Może coś polecisz ???

Piotrek
18-07-2004, 21:49
Nie patrz na gadżety w stylu kółka czy daszek. Najważniejsze to: wyskość oparcia - dziecko musi mieć oparcie pod głowę - zazwyczaj kołysanie podczas chodzenia bardzo szybko je usypia (dobrze jest zaopatrzyć się w małą poszuszeczkę - wsadzasz ją między głowę dziecka a swoje plecy. Bardzo ważne jest jak jest wykończone - musi mieć szerokie szelki - jak w dobrych plecakach (w końcu to około 15 kg); pas biodrowy - szeroki z dobrą klamrą. Ja mam takie jak tutaj:
http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=28366336
Jest OK, "sprawdzone w boju". Za swoje zapłaciłem 180 ale to było w zeszłym roku.
Bardzo dobre są alpinusa ale niestety trzeba za nie zapłacić z 300zł
Pozdrawiam
Piotrek

jestynka
19-07-2004, 23:50
Witam,
Teraz ma 2 latka i porusza się na dwóch nóżkach stąd kwestia
- co polecicie takiej grupce.


ja wlasnie wrocilam z dwulatka, bylismy w bobrce niedaleko polanczyka. Cisza, spokoj, blisko jeziora - polecam to miejsce. Z nosidelkiem to rzeczywiscie duze ulatwienie, chociaz bylismy tez w miejscach gdzie mozna dojechac wozkiem, o wiele przyjemniej sie szlo ;) (np Sine Wiry). Ja mialam nosiedelko lafuma, bardzo fajne i wygodne, kupione niedrogo na allegro.
pzdr