PDA

Zobacz pełną wersję : Zagadka wizualna nr 2



damian
24-07-2004, 00:56
Po jak się okazało trudnej zagadce indiańskiej, teraz coś o wiele bardziej banalnego.
Gdzie zrobiono to zdjęcie i co na nim widać.
Nagroda jak poprzednio, ewentualnie piwko na jakimś kimbie (a co!? przyjadę!!!)

Kriss40
24-07-2004, 14:04
Tak trochę mi to przypomina szlak pomiędzy Polańczykiem a Wołkowyją... Ale nie jestem pewien.
Pozdrawiam

damian
24-07-2004, 14:08
niestety, nie zasłużyłeś na chateau de bieszczady :( . Zupełnie nie ten rejon.

ww
25-07-2004, 13:11
No dobra - droga z Dwernika na Kolibę - w tle Caryńska.

Piotr
25-07-2004, 15:08
No dobra - droga z Dwernika na Kolibę - w tle Caryńska.
Ja bym Ci na miejscu Damiana tej odpowiedzi nie uznał :)

długi
26-07-2004, 11:55
No popatrzcie na zdjęcie zdobiące forum, czy ten szczyt z zagadki i ten na forum nie są podobne?
Długi

ww
26-07-2004, 21:04
Ja bym Ci na miejscu Damiana tej odpowiedzi nie uznał :)

Jak by babcia miała wąsy to by była dziadkiem :mrgreen:

damian
26-07-2004, 21:34
sorry za przerwę w nadawaniu, ale byłem poza domem. No i Piotr ma rację. Odpowiedzi ww nie uznaję. :cry: Zbyt ogólna, i generalnie zła. Długi też, jak zwykle, ma rację. To nie jest caryńska w tle!!! :!: Czekam do jutra, a potem znowu Was pomęczę. :twisted:

ww
26-07-2004, 22:08
...
Gdzie zrobiono to zdjęcie i co na nim widać.
Nagroda jak poprzednio, ewentualnie piwko na jakimś kimbie (a co!? przyjadę!!!)

ok zdjęcie zrobiono w Bieszczadach a widać na nim góry, lasy i drogę - nie patrzcie na poprzednią odpowiedź - była zbyt pochopna ale i tak wiem że widziałem ten obrazek po drodze z Dwernika do Koliby jak nie to sam już nie wiem,
-w pytaniu nie było nic o stopniu precyzyjności odpowiedzi jednakże zrzekam się dobrowolnie nagrody, winko mi nie leży a piwko i tak wypijemy na Kimbie,

Pozdrawiam

damian
26-07-2004, 22:21
jesteś naprawdę blisko ww. Którędy szedłeś z Dwernika? Drogą przez Nasiczne a potem przez stanicę harcerską czy też niebieskim szlakiem przez Magurę Stuposiańską? Wtedy powiem ci czy widziałeś ten widoczek czy nie.... :)

joanka
27-07-2004, 10:15
Raczej jest to widok z przełęczy Wyżniańskiej-a raczej ze zjazdu z niej - w tle widok na Tarnicę a w dlole droga do Górnych.??

ww
27-07-2004, 17:01
...Którędy szedłeś z Dwernika? Drogą przez Nasiczne a potem przez stanicę harcerską czy też niebieskim szlakiem przez Magurę Stuposiańską? .... :)

skręciłem wcześniej, w drogę wzdłuż potoku Caryński potem ścieżką historyczno-przyrodniczą aż do Koliby. hmmm to wtedy Caryńska była po prawej więc to w dali to pewnie Krzemień i Tarnica.

Pozdrawiam

damian
27-07-2004, 17:22
OK ww! :!: Zdjęcie zrobiłem na przełęczy nad nasicznem. Na I planie dolina wsi Caryńskie i droga na przysłup, potem przysłup caryński a w tle oczywiście Krzemień i nieco zasłonięta Tarnica.
Na najbliższym KIMBie masz u mnie bezalkoholowe :wink:
Pozdrawiam serdecznie.

Razor
28-07-2004, 01:35
Właśniwe wróciłem z kolejnego kilkudniowego wypadu w te odludne (nie o tej porze roku niestety) górki. Dla lubiących ładne zdjęcia załączam podobne spojrzenie na Caryńskie…

Razor

Derty
28-07-2004, 09:39
Zagadka kolejna:) Co to za góra i co w niej jest?:)
Derty

Piotr
28-07-2004, 10:04
Zagadka kolejna:) Co to za góra i co w niej jest?:)
Hehe, dobre ;)
To jeszcze jedna: skąd zrobiono fote? (nie wiem czy juz nie było - skleroza)

Derty
28-07-2004, 16:06
To jeszcze jedna: skąd zrobiono fote? (nie wiem czy juz nie było - skleroza)

Też nie wiem, czy było, ale trzecie pytanie jak najbardziej aktualne:)
Pozdrawiam Biesolubnych Biesołazów
Derty

sprzysiezony
28-07-2004, 19:52
Derty-to czasem nie ....Ma...góra? A co ma w sobie?...hmmmm-piękno....

Milena
28-07-2004, 20:05
Derty ... czy sanoczanka może brać udział w Twoim konkursie ??
Bo według mnie to wzgórze nie ma nazwy, tylko nr : " Wzgórze 842 nad Nasicznem "
A co w nim jest :?: : JASKINIE .
Zgadłam ?

Pozdrawiam

damian
28-07-2004, 21:52
Wszystkie foty mniej więcej z tego samego miejsca, tyle, że w różnych kierunkach :D
Zdjęcie Piotra na zachód, Derty'ego na północ.Wszystkie fajne. :lol:
Milena już napisała co jest w tej górze dertyego...

Piotr
28-07-2004, 21:56
Wszystkie foty mniej więcej z tego samego miejsca, tyle, że w różnych kierunkach :D
Zdjęcie Piotra na zachód...
Zgadza się - wszystko z Nasiczniańskiej Przełeczy. Na moim tam w dole widac zabudowania Nasicznego.

Derty
29-07-2004, 09:24
Derty ... czy sanoczanka może brać udział w Twoim konkursie ??
Bo według mnie to wzgórze nie ma nazwy, tylko nr : " Wzgórze 842 nad Nasicznem "
A co w nim jest :?: : JASKINIE .
Zgadłam ?

Pozdrawiam

Milena oto zostaje zwyciężczynią końkursu:) Piwo jest nagrodą:) Odbiór pewnikiem albo na BA albo dopiero najesieni na dyżurze w Dwerniku:)
Pozdrawiam:)

PS: Oczywiście widzimy tę górę, gdy po obejrzeniu widoku z poprzedniej zagadki obrócimy się w lewo:)

KAHA
29-07-2004, 11:15
to lepiej powiedziec ze piwo do odebrania w stolnicy-przy nastepnej okazji spotkaniowej.. swoja droga ostatnio ich sporo... hihihi

K.