PDA

Zobacz pełną wersję : Help :)



delfino
26-07-2004, 03:10
Kochani
Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże.
Strasznie chcę spędzic urlop w Bieszczadach - dwa tygodnie we wrześniu.(napewno po 5 wrzesnia)
Najchętniej wynajmę domek - malutki ( dla 1-2 osób i ze mną nierozłącznie dwa psy).
Dobrze by było gdyby domek byl ogrodzony, aby psy nie wybrały przypadkiem wolności :) lub kogos niepokoiły :>
Koniecznie blisko stadniny. Mile widziany zbiornik wodny w pobliżu.
Nie zależy mi na lususach, ale na spokoju.

Czego od Was oczekuję? - Rady / Oferty
Gdzie najlepiej, gdzie najpiękniej, gdzie najspokojniej.

delfino
27-07-2004, 09:14
Ludzie help !!!!! Nie prześcigajcie sie tak w propozycjach .... :wink:

Czy to dlatego, że pochodzę z Mazowsza?

Kriss40
27-07-2004, 14:42
Drogi Delfino. Ja toże z Mazowsza - ja Was pazdrawljaju.
Ad rem - Nie piszesz, o jakie rejony Ci chodzi. Jeżeli pragniesz obcować z tymi wyższymi partiami i do tego w domku, i do tego jeszcze w pobliżu stadniny, to - niestety - nie potrafię Ci nic doradzić. Ale, jeżeli może być troszkę niżej, to sugeruję Ci okolice Myczkowiec. Przy drodze między Myczkowcami a Zwierzyniem jest na pewno stadnina. No i jest woda - bo i do Zalewu Solińskiego rzut beretem, a już całkiem na wyciągnięcie dłoni masz Zalew Myczkowiecki. No i wokól wioski, gdzie na pewno jakieś lokum sie znajdzie. Poza tym - jeżeli masz ochotę połazić - to też nie jest tam z tym najgorzej. Przez wspomniany Zwierzyń przebiega szlak, który doprowadzi Cię niemal na Połoniny.... ale trzeba przejśc jednak ponad 30 kilometrów. Jeżeli to dla Twojej Rodzinki zbyt dużo, to i tak polecam - nie trzeba iść do końca - już na samym początku wędrówki piękne widoki...
Pozdrawiam.

Kriss40
27-07-2004, 14:50
Jeszcze coś sobie przypomniałem. Najprawdopodobniej na terenie wspomnianej stadniny również istnieje możliwość zakwaterowania.
Pozdrawiam i życzę tylko choć ciut lepszej pogody...

delfino
27-07-2004, 21:39
Dzieki za odp

Nie pisałam o jakie rejony mi chodzi, ponieważ sama dokładnie nie wiem

Z pewością gdzie bym nie trafiła to i tak będzie pięknie, ale na początek potrzebuje rady w każdej kwestii... :lol:

Szukam jak najwiekszego odosobnienia ze względu na psy - nie każdy je toleruje, a i ja byłabym spokojniejsza, że nikt z rana nie będzie krzyczał o wałesające sie psy....

Sedecznie dzięki

Gdybys jeszcze cos sobie przypomniał to poprosze o info....

:D