PDA

Zobacz pełną wersję : kto pomoze zaplanowac wypad na ok 2 tyg??



tszatan
29-07-2004, 00:50
chce jechac w bieszczady na okolo 2 tygodnie, mam jednak problem bo nigdy tam nie bylem i nie wiem zabardzo co i jak, chcialbym pochodzic z plecakiem i namiotem ok 15-20 km dziennie podziwiajac piekne widoki, chcialbym abyscie pomogli mi wybrac trase tak aby mozna bylo sie rozbic na noc bez wiekszych problemow no i najwazniejsze ZEBY BYLO W OKOLICY JAK NAJMNIEJ LUDZI to jest podstawa jak najmniej zatloczone miejsca, musza to byc DZIKIE BIESZCZADY

a chce jechac 1 polowa sierpnia

za wszelkie odpowiedzi dziekuje



pozdrawiam

KAHA
29-07-2004, 08:55
odpowiedz jest jedna... UKRAINA... jesli ma byc pusto...ale samemu...??? :?:

Konar
29-07-2004, 10:25
jeśli dzikie Bieszczady to raczej te Niskie Bieszczady- musisz omijać niestety Połoniny czy Tarnice

długi
29-07-2004, 13:53
Zacznij od Łupkowa szlak graniczny niebieski do Rabiej Skały, potem skok przez Wetlińską nad San, dalej Krywe, Tworylne Studenne, Szczycisko, Sine Wiry, Łopienka, Rabe, Duszatyn. Nie jest to trasa szczególnie popularna, raczej dla obytych z górami i biwakiem. Czasem trzeba nieść jedzenie na 2-3 dni
Długi

Michał
29-07-2004, 16:01
chce jechac w bieszczady na okolo 2 tygodnie, mam jednak problem bo nigdy tam nie bylem i nie wiem zabardzo co i jak, chcialbym pochodzic z plecakiem i namiotem ok 15-20 km dziennie podziwiajac piekne widoki, chcialbym abyscie pomogli mi wybrac trase tak aby mozna bylo sie rozbic na noc bez wiekszych problemow no i najwazniejsze ZEBY BYLO W OKOLICY JAK NAJMNIEJ LUDZI to jest podstawa jak najmniej zatloczone miejsca, musza to byc DZIKIE BIESZCZADY......


Proponuję Ci stary "szlak" SBN. Rewelacja jeszcze do dzisiaj.
Szczegóły jak określisz skąd startujesz.

tszatan
29-07-2004, 17:12
trasa moze startowac w dowolnym miejscu, nie mam jakichs tam szczegolowych planow chce pochodzic po bieszczadach i spac jak sie zmecze dlatego prosze o jakies fajne trasy gdzie mozna by poczuc bliskosc przyrody i zobaczyc piekno bieszczad

pozdrawiam

Konar
29-07-2004, 17:32
trasa moze startowac w dowolnym miejscu, nie mam jakichs tam szczegolowych planow chce pochodzic po bieszczadach i spac jak sie zmecze dlatego prosze o jakies fajne trasy gdzie mozna by poczuc bliskosc przyrody i zobaczyc piekno bieszczad

pozdrawiam
koniecznie należy zachaczyć o studenckie bazy namiotowe w Rabe i Łopience- ja jestem nimi oczarowany

Michał
29-07-2004, 19:04
koniecznie należy zachaczyć o studenckie bazy namiotowe w Rabe i Łopience- ja jestem nimi oczarowany

Hmmm...
Kiedy tam byłeś ostatnio?

Ale, ale...

Tszatan - na razie odpierd.. a ...lam jeszcze ochronę środowiska (tera powietrze). Jak wrócę do chałupy, walnę papu i wciągnę browarka napiszę Ci swoją propozycję. Dostaniesz na priva.

Pozdrawiam

tszatan
30-07-2004, 00:17
no bylbym dardzo wdzieczny

jezeli ma ktos jakies propozycje to piszczie omowie to z moja ekipa i napewno jakas wybierzemy

pozdrawiam