PDA

Zobacz pełną wersję : Schron w Negrylowie



Konar
06-08-2004, 12:47
No właśnie chciałbym tam ok 16-17 września zanocować, niestety na stronach Parku znalazłem takie o to zdanie na ten temat:

"Schron usytuowany jest przy drodze z Bukowca do Sianek. Można tutaj nocować ale tylko za zgodą Służb Parku i tylko w szczególnych przypadkach. Dotyczy to takich sytuacji jak nagłe załamanie pogody, wypadki, problemy zdrowotne uniemożliwiające dalsze chodzenie, itp. Jednak na czas nie dłuższy niż 12 godzin"

teraz chciałbym się dowiedzieć jak tam jest naprawde, czy istnieje możliwość spędzenia tam noc poza wymienionymi wyżej wypadkami ??

No i w ogóle jak Wy widzice to miejsce

Piotr
06-08-2004, 13:22
teraz chciałbym się dowiedzieć jak tam jest naprawde, czy istnieje możliwość spędzenia tam noc poza wymienionymi wyżej wypadkami ??
http://www.forum.bieszczady.info.pl/viewtopic.php?t=1471
Info na stronie Parku jest że tak powiem oficjalne - jak sa miejsca przenocujesz bez problemu. Również pod namiotem, jak masz.

Piotrek
06-08-2004, 15:18
Z noclegiem nie ma problemu. Nastaw się jednak na totalne minimum. Ceny adekwatne do warunków - nie pamiętam dokładnie ale grubo poniżej dwudziestu złotych. Jak masz możliwość zabrania namiotu to niebylby to zły pomysł - zwłaszcza jeżeli będziesz wracał tą samą drogą.
Pozdrawiam
Piotrek

banan
06-08-2004, 16:51
Nad potokiem Negrylów nocuje się za 3zł.Bez względu na to czy rozbijasz namiot,czy śpisz w baraku na metalowych łóżkach z zasyfionymi siennikami.Pozwolenia nie potrzeba,ale mile widziana karteczka od leśniczego z Mucznego.Ostatnio przebywało tam trzech drwali i czasami gajowy.Jeden skasował ode mnie te trzy złote,a drugi miał do niego za to pretensje.Może,więc obyć się nawet bez opłat.Pozdrawiam.

Konar
06-08-2004, 17:05
Nad potokiem Negrylów nocuje się za 3zł.Bez względu na to czy rozbijasz namiot,czy śpisz w baraku na metalowych łóżkach z zasyfionymi siennikami.Pozwolenia nie potrzeba,ale mile widziana karteczka od leśniczego z Mucznego.Ostatnio przebywało tam trzech drwali i czasami gajowy.Jeden skasował ode mnie te trzy złote,a drugi miał do niego za to pretensje.Może,więc obyć się nawet bez opłat.Pozdrawiam.
tzn po co ta karteczka ????

generalnie wybieram się z namiotem więc preferuje nocleg w namiocie

Barnaba
30-04-2008, 10:34
Ja mam pytanie. Jak z tym Negrylowem teraz jest? Jest pole namiotowe jeszcze, czy już nie? W budzie da sie kimać? Jeśli trzeba- to z kim to załatwić?

HAKlaus
03-07-2008, 11:34
Witam Wszystkich bardzo serdecznie (to mój pierwszy post) :)
Skoro pytanie Barnaby zostało bez odpowiedzi - ponawiam pytanie:
Czy nad Negrylowem jest pole namiotowe? Jezeli jest, to na jakich zasadach można tam spać? Kogo pytać o pozwolenie? Na forum wyczytałem, że:

Schron w Negrylowie rozebrany. Zatrudniono do tego firmę z Tarnowa. Nowego schronu nie będzie. Może wiata.
Czy to oznacza, że wogóle nie bedzie mozna tam spać? Nawet namiotu rozbić na 1 noc?

Pyra.57
03-07-2008, 17:16
Byłem tam w czerwcu ze schronu zostały marne resztki.

pozdrawiam
Marek