PDA

Zobacz pełną wersję : [Lesko] Uwaga, kwatery



Kadi
07-08-2004, 16:48
Właśnie wróciliśmy z Bieszczad. Miejsce piekne, oprócz pewnej niemiłej niespodzianki, która spotkała nas na "wstępie". Otóż mielśmy zarezerwowne noclegi w gospodarstwie agroturystycznym- "Ranczo Średnia Góra P. Starakiewicz" w Lesku. W owym miejscu powitała nas starsza Pani, która stwierdziła, że ona nic nie wie, córka jej nic nie przekazała, a sama wyjechała. A w ogóle to o nas wiedziała, tylko myślała, że nie przyjedziemy, bo nie dzwoniliśmy. Tymczasem przy rezerwacji nie zostaliśmy poproszeni o potwierdzenie. Tak więc, o godzinie 20.30, po 8 godzinach podróży z Ukrainy zostaliśmy bez noclegu. Ostatecznie nocowaliśmy w Mogadorze w Lesku. Polecamy, spokojnie, czysto, można wykupić wyżywienie.

KAHA
09-08-2004, 16:11
to mysmy podobni mieli w Chmielu u jednej kobitki... Na domiar zlego powiedzielismy ze bedziemy wieczorem bo jechalismy z psami... Ale coz... porazka :(

tigrou
13-08-2004, 20:41
cześć!! ja jestem nowa na forum, dowiedziałam się o nim dopiero po powrocie z B.

Zwróćcie uwagę na to kto organizuje wasz wyjazd.

Ja pojechałam z grupą z Radomia, okazało się, że pani zbierająca kasę na zaliczki nie ma zarejestrowanwej dział. gosp. o profilu turystycznym, czyli pieniądze wzięa nielegalnie. Nie mogłam dlatego dostać pokwitowania!!!

Bałam się strasznie, bo to zawsze wygląda podejrzanie jak ktoś nie daje wam pokwitowania. Potem zaczęła zbierać pieniądze już w autokarze, a to jeszcze dziwniejsze!!!

Na miejscu okazało się, że komuś tam rzeczona pani obiecała inne pokoje, niż dostali. Faktycznie warunki nie odpowiadały do końca temu, co nam obiecano ale zostałam...

Dlatego uważajcie, a najlepiej jeźdić samemu... Cześć!!!