PDA

Zobacz pełną wersję : Praca za granicą dla młodych ludzi



laporteki
14-08-2004, 12:49
Autoryzowane biuro Art Press (Nr zezwolenia 29-458) da pracę w charakterze au-pair. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w opiece nad dziećmi. Zarobki od 280 do 500 euro. Koszt programu 250 zł, druga rata 450 zł płatna po otrzymaniu pierwszego kieszonkowego.
Wszelkie informacje na stronie www.au-pair.bestnet.pl lub na maila: praca@au-pair.bestnet.pl

Stały Bywalec
14-08-2004, 19:56
Piotrze, nie tak dawno dyskutowaliśmy sobie nt. reklamy na forum, tzn. co nią jest, a co nie jest.
Tu masz wręcz klasyczny przykład reklamy:
1. Autor posta nie jest znany na forum. Chyba odezwał się po raz pierwszy.
2. Autor posta reprezentuje konkretny podmiot - "autoryzowane biuro Art Press (Nr zezwolenia 29-458)". Określił też wynagrodzenie tego biura.
3. Autor posta sprecyzował też przedmiot reklamy - możliwość załatwienia pracy w charakterze au pair. Mam nadzieję, że nie jest to żaden dziwex, przed czym przestrzega La Strada.

No i co Ty na to ? W sensie formalnym, bo nie pytam Cię, czy zamierzasz wyjechać.

laporteki
14-08-2004, 20:58
Nie jestem stręczycielką tylko konsultantką biura au-pair.

T.B.
14-08-2004, 22:55
Nie idzie o to kim jesteś, tylko jaka jesteś (wychowana/niewychowana, kulturalna/niekulturalna, brunetka/blondynka itp.)

Kriss40
15-08-2004, 14:30
:idea: No i jeszcze wiek, wzrost i waga??? :D
A poważnie - SB ma całkowitą rację. Za coś takiego, na czacie, Pikuj natychmiast wywala....
Pozdrawiam

Stały Bywalec
16-08-2004, 09:02
Nie idzie o to kim jesteś, tylko jaka jesteś (wychowana/niewychowana, kulturalna/niekulturalna, brunetka/blondynka itp.)

Widzę, T.B., że znów zaczynasz działać. I to właśnie teraz. Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

A pamiętasz, jak nieładnie postąpiłeś z Miśką z Otrytu ? Podstępnie ściągnąłeś ją do Poznania, mamiąc ją pracą w charakterze au pair do małego niedźwiadka w poznańskim zoo. I co z tego wyszło ? Zamiast w zoo wylądowała biedaczka w poznańskim cyrku, gdzie zmuszano ją do wykonywania obscenicznego numeru, bijąc ją przy tym po głowie.

Dopiero niedawno udało się jej stamtąd uciec z powrotem w Bieszczady. Ale na forum wszyscy to wiedzą i pamiętają. A nowych uczestników informuję i przestrzegam:
http://forum.bieszczady.info.pl/viewtopic.php?t=1127&highlight=

Kriss40
16-08-2004, 11:08
:idea: Wysłać na Zachód Miśkę na lody!!! :D
Wszyscy zainteresowani powinni być usatysfakcjonowani... Tak mi się przynajmniej wydaje.
Pozdrawiam

KAHA
17-08-2004, 09:42
tylko czemu nie ma zadnej reakcji admina?? co jedni moga sie reklamowac a inni nie?? czegos tu nie rozmuiem.....

Stały Bywalec
17-08-2004, 10:22
Admin nie ma czasu na takie dyrdymały.
Właśnie zmienił mieszkanie i urządza nowe gniazdko.

KAHA
18-08-2004, 09:38
no wlasnie widze... ale niektore posty ma czas skomentowac.... hmmm....????

Piotr
29-08-2004, 21:58
No i co Ty na to ? W sensie formalnym, bo nie pytam Cię, czy zamierzasz wyjechać.
Troche odgrzewam stary watek (dopiero teraz go zauwazyłem), ale skoro pytają to trzeba odpowiedzieć - jak juz zapewne wiesz w dniach 13-27.08 bylem w Bieszczadach, stąd odpowiedzieć wcześniej nie mogłem:
Odpowiedź jest krótka i jasna: w obecnym kształcie forum (ktoremu jak być może pamietasz byłem przeciwny - jesli chodzi o opisy działów, zresztą nie tylko ja bo m.in sam zaproponowałeś konkretniejsze opisy) taka i każda inna reklama (bo jest to oczywiście ewidentna reklama) jest jak najbardziej dopuszczalna w tym dziale - bez ograniczeń co do treści - w myśl zasady "co nie jest zabronione jest dozwolone". Regulamin forum na ktory czesto się powoływalismy dotyczy (w moim rozumieniu) tylko tematu "Opinie turystów".

Kriss40
30-08-2004, 08:11
A od kiedy to kryptoreklama jest dozwolona???
Bo za reklamę swojej firmy to się płaci. Natomiast posłużenie się (i to za darmo) Forum dla własnych korzyści jest ewidentną kryptoreklamą.
Zacny Bywalec, polecając Sękowiec, czynił to na pewno w dobrej wierze i oddał tym samym niezłą przysługę przede wszystkim Czytelnikom Forum. Ale Jemu się "oberwało"...
A tu mamy do czynienia z ordynarnym używaniem Forum dla załatwiania prywatnych interesów. I to jest w porządku? :evil:
Pozdrawiam

Kriss40
30-08-2004, 08:24
Kryptoreklama - reklamowanie towarów, firm, itp. w programach i publikacjach o charakterze niereklamowym; reklama ukryta.

Piotr
30-08-2004, 08:49
A od kiedy to kryptoreklama jest dozwolona???
Bo za reklamę swojej firmy to się płaci. Natomiast posłużenie się (i to za darmo) Forum dla własnych korzyści jest ewidentną kryptoreklamą.
Nie wiem do kogo kierujesz te słowa - jeśli do mnie, to tylko wyjasnilem (pytany) swój punkt widzenia, który zresztą idzie w parze z "przepisami" dotyczącymi tego forum. Nie mnie to rozstrzygać i nie ja jestem adresatem pytań odnosnie słuszności/lub nie, takiej czy innej formy reklamy w tym dziale.