PDA

Zobacz pełną wersję : Eurofolk



irek
16-08-2004, 18:28
22 w niedziele na TV Polonia o 18:10 relacja z tegorocznego Eurofolku w Sanoku.

Zosia samosia
16-08-2004, 18:47
Niektórzy widzieli to na żywo. he he he nie ma jak to sie dobrze urodzić (w dobrym miejscu,a co). Szanty, Bieszczadzkie Anioły, Eurofolk na pograniczach. I Biesy w kazdej wolnej chwili. Zazdroscicie?

Szaszka
16-08-2004, 18:58
:P

Tjaaa... a niektorzy to musieli do pracy, od razu po wyjsciu z pociągu, snif, snif. Ale twardym trza być, nie miętkim!
Moooorrze, nasze mooorzeeeee.....

Herme$
16-08-2004, 19:04
Zazdroszczę... ale tylko trochę! Sam miszkam niedaleko Bieszczadów i w każdej chwili mogę wskoczyć w PeKaeSa i po chwili (no... może dłuższej chwili) rozkoszować się pięknem Bukowego Berda. Zresztą - Beskidy są również wspaniałe. A najpiekniejszy jest Beskid Niski: cisza, spokój, niepowtarzalny klimat... Pamiętajmy, że oprócz Biesów są też inne góry :wink:

Zosia samosia
16-08-2004, 19:21
Oj chciało by sie chciało nad morze. Pewnie ze tak! Ale... nie dla nas sznur samochodów. Ładna pogodę teraz macie Szaszka? A u nas? Sama widziałaś. Ale może, może sie poprawi. Beskid Niski - owszem tak, ale naprawde piekna sa tylko....... nie powiem. Pozdrawiam wszystkich

... wujek Kazek straszny pies na baby.....

Efka
16-08-2004, 19:33
Oj widzę Matrynko, że SDM szumi Ci jeszcze w głowie, też zazdroszczę, bo mnie tam nie było i uważnie czytam Wasze relacje (chociaż tyle) , a nad morze w każdej chwili zapraszam taka sama odległość jak ode mnie do najpiękniejszych gór.
Pozdrawiam
Ewa

Efka
16-08-2004, 19:41
Oj widzę Martynko, że SDM szumi Ci jeszcze w głowie, też zazdroszczę, bo mnie tam nie było i uważnie czytam Wasze relacje (chociaż tyle) , a nad morze w każdej chwili zapraszam taka sama odległość jak ode mnie do najpiękniejszych gór.
Pozdrawiam
Ewa