PDA

Zobacz pełną wersję : internet caffe



Dana
23-08-2004, 12:48
tak, wiem że się narażam... ale moze sie jeszcze czegos dowiem..
bo od tego zalezy los moich wakacji
i nic na to nie poradze ze potrzebuje dostep do neta w bieszczadach....

przegladając forum ustaliłam że jest w Lutowiskach i Polańczyku

ale moze gdzie jeszcze...
a np? Ustrzyki Górne jak tam kiedys byłam to była miejscowość z całkiem rozwinietą infrastruktura

z góry dzieki za wszystkie wypowiedzi na temat

Kriss40
23-08-2004, 13:15
:) Witaj na naszym Forum.
Ktoś musiał Cię nieźle wystraszyć... hehe... Nie narażasz się, spokojnie. Mamy chyba juz to za sobą.
Jest internet też w Cisnej, w prywatnych domach. Nie jestem upoważniony do podawania adresów, ale poszukaj. Jeżeli na przykład byłby to dom, w którym znajdziesz pokój, na pewno nie będzie problemu z korzystaniem z netu.
Pozdrawiam

Tarnina
23-08-2004, 18:20
Nie ma się co dziwić,że się wystraszyła. Czytając inne posty na temat internetu w Biesach i nagonkę niektórych forumowiczów na osobę, która o net w Biesach śmiała zapytać...cóż...też bym się bała. Ale głowa do góry, nie wszyscy są tacy niegościnni :)

Kriss40
23-08-2004, 18:46
:D Tylko ze inni dawno już zapomnieli, a tu ktoś się niepotrzebnie dalej męczy...
No i napisałem, że mamy już to poza sobą. Czytaj może moje posty powoli... :wink:
Pozdrawiam

Ewa_natta
23-08-2004, 19:29
Dana..nie taki wilk straszny jak Go malują :D
Dogryzają za pewne posty.. a owszem.. ale zawsze z uśmiechem na "ustach"(niekoniecznie ironicznym) :wink:
pozdrawiam Ewa
Ps.Mam nadzieje ze mi sie nie oberwie.. :wink:

Kriss40
23-08-2004, 19:32
:lol: Już Ci się raz dzisiaj oberwało za ostry języczek, więc limit dobowy wyczerpany.... hehe...
Ewuś, ale jutro... kto wie...? :)
Pozdrawiam szczególnie czule.

Dana
23-08-2004, 22:18
dzieki za słowa wsparcia. .. ale jeszcze bardziej byłabym wdzieczna za jakies info... lub przekazanie mojego maila komus kto mogłby mi pomóc...
w Bieszczady chciałam jechac w ta sobote... i jesli mi sie nie uda nic konkretnego ustalic.. to niestety bede musiała zamienic je na Zakopane...
a wcale nie jestem przekonana ze to byłby najlepszy wybór...

Kriss40
23-08-2004, 22:47
Mam nadzieję, że odbierasz prywatne wiadomości. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam

Stały Bywalec
24-08-2004, 14:34
(...)i jesli mi sie nie uda nic konkretnego ustalic.. to niestety bede musiała zamienic je na Zakopane...
a wcale nie jestem przekonana ze to byłby najlepszy wybór...

Byłby to wybór najgorszy. :cry:

Pytanie: jaka jest najpiękniejsza polska górska miejscowość ? Dla ułatwienia dodam, że jej nazwa składa się z 4 sylab, a pierwsze dwie litery tej nazwy to "z" i "a".
Odpowiedź: Zakopane ? Ależ skąd. Zatwarnica. :D

Monika
25-08-2004, 11:26
Ponoc jest tez internet w informacji turystycznej w Cisnej (info od soltysa z Wetliny), ale osobiscie nie kozystalam.