PDA

Zobacz pełną wersję : [Zawóz] Kto mi poleci coś pewnego?



Zazula
27-08-2004, 02:00
Nie byłam w Bieszczadach już wiele lat, więc zdecydowałam się wziąć tam moją rodzinkę w przyszłe wakacje. Czy ktoś może mi polecić coś pewnego, ale niezbyt drogiego? Będę niezmiernia wdzięczna.

Viki
27-08-2004, 12:06
Witaj Zazula na forum. Tu znajdzieśż wszelkie informacje dotyczące Biesów. Musisz tylko podawać więcej szczegułów. Np podaj przedział cenowy który jest w twoich możliwościach.
serdecznie pozdrawiam

Zazula
27-08-2004, 16:58
Chciałabym znaleźć coś w granicach 20-25 złotych, ponieważ wybieramy się na jakieś 3-4 tygodnie. Szperam w necie, jest sporo fajnych ofert, ale jak się one mają do rzeczywistości, tego nie mogę, niestety, sprawdzić. Mieszkam za daleko. Stąd moja prośba do Was. Znalazłam dość ciekawą ofertę "Rancha" z Zawozu. Czy ktoś coś wie o tym ośrodku?

Viki
28-08-2004, 12:09
Klasztor sióstr Nazaretanek. Dojazd, jadąc od strony stacji PKP, skręcamy w lewo pod drugi wiadukt kolejowy, jedziemy samochodem, aż do zakazu ruchu i dalej 100m pieszo. Turyści jadący do Komańczy pociągiem, powinni wysiąść na przystanku kolejowym Komańcza-Letnisko i dalej tą samą drogą iść w stronę klasztoru. Polecam i jest pewny.

KOMAŃCZA - Schronisko PTTK (d/Podkowiata)
tel. (0-13) 467-70-13 Pokoje 2 ,3 i 4 osobowe z łazienkami.

JAWORZEC - Bacówka PTTK, 38-608 Wetlina
tel. 606 552 316 www.jaworzec.com.pl

WETLINA - Dom Wycieczkowy PTTK, tel.(013)463-22-04

Bacówka PTTK "POD MAŁĄ RAWKĄ"
38-714 Ustrzyki Górne, kontakt: 0502 234501 w godzinach 10:00-21:00.
www.rawka.bieszczady.info.pl

CISNA - Bacówka PTTK "POD HONEM"
38-607 Cisna 82
tel. (013) 468-63-65, 503 137 279, www.podhonem.home.pl

POD BUKOWYM BERDEM, Halina Kuźniewska
Muczne 4, 38-713 Lutowiska, tel. (013) 461-02-73

Ośrodek Turystyczny "PIOTROWA POLANA" Wetlina tel. (0-13) 468-46-17.
Te miejsca osobiście sprawdziłem i jak Biesy są przyzwoite. Jest też wiele innych ktore znam z opinii kolegów ale musiz poszukać na stronachint. Szczegolnie polecam:

http://www.bies.friko.pl
http://www.bieszczady.biz.pl
http://www.bieszczady.pl
http://www.twojebieszczady.pl

Viki
28-08-2004, 12:10
Ps. Zdecydowanie nie polecam schroniska PTTK "KREMENAROS" w Ustrzykach Górnych

Monika
31-08-2004, 14:53
Ps. Zdecydowanie nie polecam schroniska PTTK "KREMENAROS" w Ustrzykach Górnych
Ja tez zdecydowanie nie polecam.

A w jakim przedziale wiekowym rodzina?

wiola
04-09-2004, 13:03
Nie polecam pola campingowego Patelnia w Polańczyku, a zwłaszcza domków, mimo dość niskiej ceny za osobę ( 25 zł) to płaci się też za parking 5 zł za dobę. Domki są b. ciasne ale przede wszystkim dopiekła nam arogancja gospodarza.
Wiolka

brodek
08-09-2004, 01:40
Schronisko Kremenaros w U. Górnych (tanio turystyczne warunki, spoko prysznice, na korytarzu czajniki bezprzewodowe, przywoicie cieplo dobra i w miare tania kuchnia w gospodzie) Lub Hotelik Biały ze słyszenia ciut drozej ale własne lokum ze wspólna kuchnia na kilka pokoi, jakies 150m od "centrum" Ustrzyk Górnych. Poza tym z Górnych wszędzie w gory blisko komunikacja dobra... jak pada to tez jest co robić. :)

brodek
08-09-2004, 01:43
Ps. Zdecydowanie nie polecam schroniska PTTK "KREMENAROS" w Ustrzykach Górnych


Skad ten wniosek? masz jakie konkretne argumenty na ten temat? Co prawa w tym roku zmienił się właściciel i klimat nie ten tego, ale ja co do samego schroniska nie mam zastrzezeń.... działa jest i nie kapie na głowe.......

irek
08-09-2004, 09:32
Skad ten wniosek? masz jakie konkretne argumenty na ten temat? Co prawa w tym roku zmienił się właściciel i klimat nie ten tego, ale ja co do samego schroniska nie mam zastrzezeń.... działa jest i nie kapie na głowe.......

Pewnie wrzatek daja za darmo i szklanke porzycza ;)

Viki
08-09-2004, 10:00
Ps. Zdecydowanie nie polecam schroniska PTTK "KREMENAROS" w Ustrzykach Górnych


Skad ten wniosek? masz jakie konkretne argumenty na ten temat? Co prawa w tym roku zmienił się właściciel i klimat nie ten tego, ale ja co do samego schroniska nie mam zastrzezeń.... działa jest i nie kapie na głowe.......

zob. http://forum.bieszczady.info.pl/viewtopic.php?t=1523

Monika
08-09-2004, 10:24
Ps. Zdecydowanie nie polecam schroniska PTTK "KREMENAROS" w Ustrzykach Górnych
Skad ten wniosek? masz jakie konkretne argumenty na ten temat? Co prawa w tym roku zmienił się właściciel i klimat nie ten tego, ale ja co do samego schroniska nie mam zastrzezeń.... działa jest i nie kapie na głowe.......
W tym roku nie bylam to fakt, ale dwa lata temu ...
smieci walaly sie po calym terenie
lozka pietrowe chwialy sie tak, ze na gornym nie mozna byla spac, bo czlowiek bal sie, ze spadnie na tego nizej
w lazienkach na podlodze wastwa blota i zero scierek czy mopow zeby to chociaz troche sprzatnac, nie mowiac juz o obsludze
o wrzatek wieczorem nie mozna sie bylo doprosic, bo do chlopaczka za barem przyszli znajomi i byl cokolwiek zajety
wystraczy?

Doczu
08-09-2004, 12:38
Monika - a popatrz w tym roku błota w łazience nie było bo mycie butów odbywało się, na zewnątrz budynku, o wrzątek nikt się nie musiał prosić, bo wystawiony był czajnik bezprzewodowy, izby odmalowane. Rzeczywiście problemem były smieci, zwłaszcza w okolicy gdzie pali się ognisko, ale jednak nie leżały cały dzień.
Kosze też były opróżniane codziennie, ale rzeczywiście czasem przydałoby się dwa razy na dzień.
Jak więc widzisz czasem warto miec świeże info, bo palnąćgłupstwo jest łatwo.
Aha - informacje które podałem sa z połowy sierpnia br.
Owszem kolega Viki ma pewne podstawy, aby być niezadowolonym z obsługi w tym schronisku, jednak Twoje zarzuty sa obecnie bezpodstawne.

Monika
08-09-2004, 13:18
Aha - informacje które podałem sa z połowy sierpnia br.
Owszem kolega Viki ma pewne podstawy, aby być niezadowolonym z obsługi w tym schronisku, jednak Twoje zarzuty sa obecnie bezpodstawne.
Ciesze sie, ze moje wrazenia maja mala szanse powtorzyc sie. Jednak to miejsce bedzie musialo troche popracowac na zmiane opinii. Gdyby nie ta dyskusja nie zajzalabym do Kremenarosa, gdyby tylko bylo inne wyjscie.

Doczu
08-09-2004, 13:26
Oczywiście kazdy ma prawo do innego zdania, ja sam będąc tam w Czerwcu na dwa dni miałem sceptyczne podejście do tego schroniska. Jednak po sierpniowym pobycie moje zdanie o nim się poprawiło, i zrozumiałem że nie zawsze nalezy opierać się na pierwszym wrażeniu.
Oczywiście próżno tu szukac takiego klimatu jak na Rawkach, czy np.w "Bacówce pod Honem", jednak jako schronisko spełnia swoje zadanie IMO przyzwoicie.
Co do spanai "na gałęzi" się nie wypowiem bo my mieliśmy glebę., a do izb z łóżkami nie zaglądałem.

brodek
08-09-2004, 17:45
w lazienkach na podlodze wastwa blota i zero scierek czy mopow zeby to chociaz troche sprzatnac,


teraz jest juz zdecydowanie czysciej to na plus, aczkolwiek mnie to jakos nigdy nie przeszkadzalo



nie mowiac juz o obsludze
o wrzatek wieczorem nie mozna sie bylo doprosic, bo do chlopaczka za barem przyszli znajomi i byl cokolwiek zajety


Jesli byłaś w lipcu to ci znajomi to byłem ja i moja ekipa (przyjechaliśmy zielonym Seicento)

A jeśli chodi o wrzątek teraz ma dwa czajniki bezprzewodowe do dyspozycji w schronisku.

Pozdrawiam[/quote]

Doczu
08-09-2004, 19:30
Nota bene ten "chłopaczek" za barem to didżej jest bodaj, i chyba w piątki gra tam.

Monika
09-09-2004, 10:22
Jesli byłaś w lipcu to ci znajomi to byłem ja i moja ekipa (przyjechaliśmy zielonym Seicento)

A jeśli chodi o wrzątek teraz ma dwa czajniki bezprzewodowe do dyspozycji w schronisku.


Bylam w lipcu 8) , niewykluczone ze stalismy obok siebie :lol:
z czajnikow ciesze sie niezmiernie.
Niestety z wrzatku skorzystam dopiero w przyszlym roku. Teraz urlopu juz niet.