PDA

Zobacz pełną wersję : miś



długi
01-09-2004, 12:14
W zeszłym tygodniu za cerkwią w Krywem był widziany miś. Przyszedł sprawdzić, czy jabłka już dojrzały. Jabłek w tym roku mało i poszedł sobie. :wink:
Długi

Wizmo
01-09-2004, 15:30
:wink: mode on

Wczoraj koło bazy studenckiej Rabe był widziany smok. Przyszedł sprawdzić czy są jakieś dziewice które mógłby porwać i pożreć....Dziewic nie było i poszedł sobie.

:wink: mode off

Viki
01-09-2004, 20:56
Wczoraj koło Urzędu Miejskiego w Lesku był widziany król Lew . przyszedł sobie z wybrzeża zobaczyc kogo tu jeszcze puścić w skarpetkach. O dziwo nikogo nie znalazł i poszedł sobie. :lol:

pozdrawiam

Milena
01-09-2004, 21:22
Dzisiaj rano w Krywem widziano Panią Misiową. Przyszła sprawdzić dlaczego tak długo nie wraca miś z jabłkami. Niestety, żadnych znaków na drzewie nie było, a ślady zmył deszcz ... więc poszła sobie :wink:

ebik
01-09-2004, 23:45
No więc to było tak:

Żona wysłała mnie po jabłka. Poszedłem jak zwykle poszukać za cerkwią w Krywem
- ale marnie obrodziły w tym roku :-(

Myślę: wracam do domu - sam nie będę kombinował ... ale patrzę człapie smok - smutny jakiś...
Pytam: Co się stało brachu ?
A on na to: Oj misiu, świat na psy schodzi! Już chyba więcej jest jabłek za cerkwią w Krywem niż dziewic w bazach studenckich...
To ja na to (toć nas już dwóch było i powód dobry): Choć smoku - napijemy się. Na pohybel.

Idziemy do Cisnej....a tu pod Siekierezadą Król Lew jako żywy.

Pytam Lwa: Królu Złoty co tu robisz?
A on na to: Zatrudniłem się w Urzedzie Skarbowym i puszczam dziewice w skarpetkach (tu smok się wyraźnie ożywił) ... ale tu niestety w okolicy żadnych nie ma...Taki to już mój parszywy los - ja przecież aż z wybrzeża tu szedłem....

To mówię do Lwa: Choć z nami. Na deszcz się zbiera - schowamy się w Siekierezadzie. No i tak nam zeszło... a żona .... no co ja Jej powiem? 7 razy mi się na komórkę nagrała...

Ratujcie!!!

Jaro
02-09-2004, 09:26
No więc to było tak:

hehe wiecej takich historyjek, nie ma to jak zaczac dzien z usmiechem na twarzy :D

długi
02-09-2004, 10:44
Tylko Tosi nie do śmiechu, bo drań wyżarł jej jabłka, tę nędzną resztkę. :cry:
Długi

KAHA
02-09-2004, 14:19
hmmm... tylko gdzie te dziewice poszly????

Viki
02-09-2004, 16:34
hmmm... tylko gdzie te dziewice poszly????

jak to gdzie do samoobrony

pozdrawiam

Jaro
02-09-2004, 17:28
jak to gdzie do samoobrony

widze, ze ten lepper wyszedl Ci dzis bokiem :)

pyton
02-09-2004, 21:54
LUDZIE PROSZE przynajmniej tutaj bez polityki bo w końcu bedzie jak w piosence Elektrycznych Gitar "Głowy Lenina"....
a myslałem ze przynajmniej tu odpoczne od tego politycznego blebleble bo mam dość...radio,TV,net i jeszcze forum.... :(

Milena
02-09-2004, 22:48
. a żona .... no co ja Jej powiem? 7 razy mi się na komórkę nagrała...

Ratujcie!!!
Spróbuj może tak :
" Najdroższa !! ... kiedy tak spaliśmy zimą w naszej gawrze w Bieszczadach spadł żółty śnieg . I nieprawdą jest jak powiadają w Stolycy i na Wybrzeżu, że to piasek z Sahary :( ... to spadło jakieś świństwo. Tak, tak ... spadło i wsiąkło w glebę.I to jest przyczyną, że Tosina jabłonka miała zatrute owoce !!!
A ja , jak wiesz ŁAKOMCZUCH JESTEM :( . No i zaczęło się : o mało się nie przekręciłem z bółu. Ale od czego ma się przyjaciół : spotkałem Lwa i Smoka : polecili mi kropelki żołądkowe .
I oto jestem... najdroższa, bo tylko w Tobie moja nadzieja ( krople nie pomogły!)
Wybaczysz mi ?? Proszę... i może pomasuj mi brzuszek , oj jak boli ... ! :wink:


P.S. Napisz czy się udało ?... Pani Misiowa ma litościwe serce , ale czy jest łatwowierna ??

długi
03-09-2004, 08:41
A może wszystkiemu winien wąż?????
Długi

Viki
03-09-2004, 16:26
No pewnie, że wąż, to on skusił Ewę a ta Adama na jabłka za cerkwią w Krywem

pozdrawiam

Kriss40
03-09-2004, 17:02
To mówię do Lwa: Choć z nami. Na deszcz się zbiera - schowamy się w Siekierezadzie. No i tak nam zeszło... a żona .... no co ja Jej powiem? 7 razy mi się na komórkę nagrała...

Ratujcie!!!
:lol: Powiedz Jej tak - Apollo wylądował !!! Hehe.... :wink:

ebik
03-09-2004, 22:01
!

:lol: Powiedz Jej tak - Apollo wylądował !!! Hehe.... :wink:

No żebym mi tylko nie odpowiedziała "Houston, YOU Have a Problem"

Kriss40
03-09-2004, 22:08
:o :o :o
No to wtedy będzie DUPA BLADA....
Wycieraczka jeno pozostanie... hehe...
Pozdrawiam.

Milena
04-09-2004, 01:18
A tu nowy problem , bo ... wycieraczki też nie ma :(
Pozdro

długi
04-09-2004, 08:47
Wtedy trzeba olać babę i iść do Czertryczy, pogrzać się przy kominku i napić wódeczki ze Stachem.
Długi

ebik
04-09-2004, 10:21
Wtedy trzeba olać babę i iść do Czertryczy, pogrzać się przy kominku i napić wódeczki ze Stachem.
Długi

To by była ostatnia wódeczka w misiowym życiu :cry:

długi
04-09-2004, 11:42
Wiem. Ze Stachem pić niebezpiecznie
Długi :D

Wizmo
04-09-2004, 18:25
hmmm... tylko gdzie te dziewice poszly????

Parafrazując mistrza Sapkowskiego:....
Cnota jest w dzisiejszych czasach rzadsza niż Skalny Smok....
:lol:

długi
04-09-2004, 18:58
Dziewice ze Stachem????????????????????????????????????
Z diabłem były by bezpieczniejsze :lol: :lol:
Długi

Milena
07-09-2004, 20:35
Wczoraj wieczorem za cerkwią w Krywem , widziano znowu Panią Misiową.
Miała takie dziwne oczy ...
Długi ... wiesz coś o tym :?:

ebik
07-09-2004, 20:59
Wczoraj wieczorem za cerkwią w Krywem , widziano znowu Panią Misiową.
Miała takie dziwne oczy ...
Długi ... wiesz coś o tym :?:

Coś Ty jej Długi zrobił :?:
I co ona Ci zrobiła :?: :?:

A może po prostu ma problemy żołądkowe po jabłkach...

Snurf
07-09-2004, 22:18
wy tu Gadu Gadu ,a misio siedzi i zawija je w te sreberka..... Jablka oczywiście ;)

Jaro
07-09-2004, 23:17
wy tu Gadu Gadu ,a misio siedzi i zawija je w te sreberka..... Jablka oczywiście ;)

sreberek nie ma, wszystkie skroil swistak i poszedl siedziec :)

długi
08-09-2004, 09:06
Coś Ty jej Długi zrobił
I co ona Ci zrobiła
Info o misiu misiowej????
dostałem od Lecha.
Nie wiem co on jej ( jemu !!!!!!!!!!!!!! ) zrobił.
Fakt, że zaraz po powrocie poleciał do Boliwii.
:?: :?: :?: :?: :?:
bez komentarza
Długi

Viki
08-09-2004, 09:14
wy tu Gadu Gadu ,a misio siedzi i zawija je w te sreberka..... Jablka oczywiście ;)

sreberek nie ma, wszystkie skroil swistak i poszedl siedziec :)

Misio ze świstakiem siedzą razem w jednej celi. A tam to siedzi pani misiowa . A to co zawija to paczka dla nich. Oczywiście z jabłek ale nie z za cerkwi w Krywem tylko z dzikiego sadu na Otrycie

pozdrawiam