PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwester w Biesach dla Biesołazów



Viki
10-09-2004, 22:47
Z uwagi na to, że dość szybko zbliża się jesień a za nią zima a razem z zimą zawita nowy rok 2005 padła na biesowym czacie propozycja przywitania go razem z wami w Krainie Biesów i Czadów. Czekamy na wasze opinie i zdania w tym temacie. Prosimy również o ewentualne propozycje co do formy i miejsca sylwestrowej zabawy.

pozdrawiam

Jaro
13-09-2004, 12:56
generalnie to jesli nic sie nei stanie to na sylwku sie zamelduje, a co do miejsca to wszystko jedno, ktos na czacie proponowal dolzyce k. komanczy, innych propozycji nie slyszalem, wiec zaczjcie pisac w tym temacie bo trzeba miejsce zarezerwowac. dobrze, ze przynajmniej terminu nie trzeba uzgadniac :D

Danka
14-09-2004, 13:08
Widok na gory opatulone sniegiem, ogien w kominku, grzane wino i kulig... Ale sie rozmarzylam


Pozdrawiam

Danka

Hero
21-09-2004, 00:42
Jestem zdecydowanie ZA... . Pewnie będę jechał autem, więc mogę zabrać kilku Biesołazów po drodze. Co do miejsca się nie wypowiadam, bo się nie znam...

Viki
21-09-2004, 15:43
[quote="Hero"] Pewnie będę jechał autem, więc mogę zabrać kilku Biesołazów po drodze...quote]

Dzieki Hero. Ale powiedz jeszcze skąd będziesz jechał... co do miejsca to padła propozycja Suche Rzeki. Co o tym myślicie?
pozdrawiam.

Jaro
21-09-2004, 16:24
Ale powiedz jeszcze skąd będziesz jechał... co do miejsca to padła propozycja Suche Rzeki. Co o tym myślicie?

Hero bedzie pomykal z minska mazowieckiego.
a ja sie zastanawialem nad Serednim Malym, ale na zime dla wiekszej ilosci to chyba nie bardzo.

KAHA
21-09-2004, 17:13
jak ktos bedzie jechal przez Lublin to ja sie pisze (2 osoby)

Jaro
21-09-2004, 21:44
jak ktos bedzie jechal przez Lublin to ja sie pisze (2 osoby)

jak na razie to jedziemy do nikad :), dajcie jakies propozycje bo trzeba cos zarezerwoac

KAHA
22-09-2004, 09:14
jak na razie to jedziemy do nikad :), dajcie jakies propozycje bo trzeba cos zarezerwoac

no co Ty BIESZCZADY to nie jest nikad!!!!!!!!
Miejsce chyba powinno zalezec od ilości chetnych -bo nie wszedzie moze zmiescic sie duzo ludzikow.... Ale ja chyba bylabym za SR - ale jesli mnie przeglosujecie to nie bede plakac :)

Pozdrawiam
KaHa vel WredotA

Hero
22-09-2004, 11:55
jak ktos bedzie jechal przez Lublin to ja sie pisze (2 osoby)

Mi przez Lublin po drodze, z chęcią zabiorę... .

Jaro
22-09-2004, 13:55
Dostalem odpowiedz od Karoliny z Seredniego.
Sprawa wyglada tak:Nocleg kosztuje 250 zł za cała "kuźnię" niezależnie od liczby osób.
Wiec czy wiecej tym taniej i cieplej :)
kuligu na miejscu nie da rady zorganizowac, ale mozna w Polanie zalatwic.
Posilki kazdy robi sobie sam,bo jak napada sniegu to nie beda mieli jak dowiezc, dla takeij grupy. ale jakbysmy sie bardzo upierali przy posikach to kosztowałyby 10 zł
śniadanie, 10 zł kolacja i 20 zł obiad. Kolacja Sylwestrowa byłaby sporo
droższa w zaleznosci ile osób.
Spanie na materacach na poddaszu + kazdy wlasny spiworek,
ogrzewanie na dole z kominka i pieca. nie wiiem co tam jeszcze.
Minuesm jest to ze lazienka jest na zewnatrz i pewnie wielu osobom to bedzie bardzo przeszkadzac.
Do sklepu 40min. w lecie w zimie wiadomo dluzej, ale to chyba najmniejszy problem kazdy moze wziasc jedzenie ze soba.
chyba tyle. jak ktos ma jeszcze jakies pytania to walic smialo :)

Jaro
22-09-2004, 14:16
jeszcze dorzuce fotki

http://www.stadnina.megapolis.pl/images/obr_strony/domy-i-lada_630x409.jpg to ten pierwszy domek

http://www.stadnina.megapolis.pl/images/obr_strony/kuznia_630x447.jpg tu bacowka zaopatrzona w drewno na zime

http://www.stadnina.megapolis.pl/images/obr_strony/zima_konie_ludzie_630x449.jpg

http://kylos.pl/~bieszcza/images/kuznia.JPG a tu kuznia wewnatrz, troche kolezanka zaslania, ale to co najwazniejsze to widac, spanie jest na gorze

KAHA
22-09-2004, 14:32
Mi przez Lublin po drodze, z chęcią zabiorę... .

To my sie piszemy :)

Danka
23-09-2004, 13:24
Czy ktos bedzie jechal z Trojmiasta ja sie pisze na Sylwka, ale przyjemniej byloby jechac w grupie...

manio
24-09-2004, 00:23
proponuję sylwka w Ustrzykach Górnych. Kto chce bal za odpłatnością w klubie karaoke w schronisku "Pod Caryńską" (Joja :) ) a kto chce wieczór przy gitarach w tym samym budynku tylko piętro wyżej. Możliwość noclegu w hoteliku "Biały" za odpowiednią rezerwacją 0-134610641lub w/w miejscu(też rezerwacja0-134610630).Miejsce super można sprawdzić na www.bieszczady.net.pl i świetne miejsce wypadowe do wędrówki (nawet zimą).
Isnieje możliwość zorganozowania kuligu a także pieczonego baranka
Jeśli chodzi o wyżywienie to jak kto chce na własną rękę(w hoteliku jest kuchnia z pełnym serwisem garkowo-naczyniowym)lub "Pod Caryńską" jest non stop czynne a jedzenie jest tam dobre (sam sprawdzałem wielokrotnie D )Na bal na dole obowiązuje rezerwacja impreza na górze jest otwarta dla wszystkich (w miarę miejsca ale oczywiście bedziemy mieć pierszeństwo)













istnieje możliwość zorgsa

manio
24-09-2004, 00:24
proponuję sylwka w Ustrzykach Górnych. Kto chce bal za odpłatnością w klubie karaoke w schronisku "Pod Caryńską" (Joja :) ) a kto chce wieczór przy gitarach w tym samym budynku tylko piętro wyżej. Możliwość noclegu w hoteliku "Biały" za odpowiednią rezerwacją 0-134610641lub w/w miejscu(też rezerwacja0-134610630).Miejsce super można sprawdzić na www.bieszczady.net.pl i świetne miejsce wypadowe do wędrówki (nawet zimą).
Isnieje możliwość zorganozowania kuligu a także pieczonego baranka
Jeśli chodzi o wyżywienie to jak kto chce na własną rękę(w hoteliku jest kuchnia z pełnym serwisem garkowo-naczyniowym)lub "Pod Caryńską" jest non stop czynne a jedzenie jest tam dobre (sam sprawdzałem wielokrotnie D )Na bal na dole obowiązuje rezerwacja impreza na górze jest otwarta dla wszystkich (w miarę miejsca ale oczywiście bedziemy mieć pierszeństwo)













istnieje możliwość zorgsa

KAHA
24-09-2004, 09:41
proponuję sylwka w Ustrzykach Górnych. Kto chce bal za odpłatnością w klubie karaoke w schronisku "Pod Caryńską" (Joja :) ) a kto chce wieczór przy gitarach w tym samym budynku tylko piętro wyżej. Możliwość noclegu w hoteliku "Biały" za odpowiednią rezerwacją 0-134610641lub w/w miejscu(też rezerwacja0-134610630).

Jeszcze jakbys troche o cenach sie rozpisal to byloby super...

Pozdrawiam i czekamy na nastepne oferty.. im wiecej tym wiekszy wybor :)

iza
24-09-2004, 09:44
[quote="manio"]proponuję sylwka w Ustrzykach Górnych. Kto chce bal za odpłatnością w klubie karaoke w schronisku "Pod Caryńską" (Joja :) ) a kto chce wieczór przy gitarach w tym samym budynku tylko piętro wyżej.



Ach ten manio jak on wie że ja lubie balować................. uch na bal to nawet dziś mogę jechać , tylko z kim ja tam będę balować jak manio nie chce :cry:

buziaki Joja

Viki
24-09-2004, 09:57
co do cen w hot. białym to:
http://www.hotelik-bialy.bieszczady.info.pl/
http://www.carynska.xx.pl/

pozdrawiam

Kriss40
24-09-2004, 09:58
Ach ten manio jak on wie że ja lubie balować................. uch na bal to nawet dziś mogę jechać , tylko z kim ja tam będę balować jak manio nie chce :cry:

buziaki Joja

Izuniu, to może ze mną? Tylko na pewno nie tam... :wink:
Pozdrawiam

Viki
24-09-2004, 10:16
Kolejna propozycja to Baza Turystyczna "OSTOJA' w Suchych Rzekach
Pokoje w budynku schroniska (3,6,8,10 - osobowe) lącznie 40 miejsc (wc, umywalki natryski z cieplą wada) Do dyspozycji kuchnia z wyposażeniem i mozliwością samodzielnego przyrządzania posiłków. Ceny noclegu w schronisku 15-20 zł.Noc sylwestrowa 30 zł Przy większych grupach mozliwość negocjacji ceny. Za pościel jednarozowo 10 zł. Dojazd z Zatwarnicy 4 km lub dojście przez Przełęcz M. Orłowicza.
http://www.republika.pl/baza_ostoja/ostoja.htm
http://www.republika.pl/baza_ostoja/galeria_zdjec.html
mozliwy kontakt tylko 0 697760047
Przy obfitych opadach sniegu mogą wystąpić trudności komunikacyjne
Podajcie kolejne propozycje
pozdrawiam

wiola
26-09-2004, 10:12
Witam. Jakie tam są ceny?

Viki
26-09-2004, 12:32
Witam. Jakie tam są ceny?

Jeslli chodzi o ceny w SR to są podane w poście.

pozdrawiam

wiola
26-09-2004, 13:29
Nieporozumienie. Pytanie dotyczyło Ustrzyk i pierwszego postu . Zanim dotarło już była odpowiedż.Sorki.

Hero
27-09-2004, 21:03
1. Rozmawiałem z moją wielce szanowną rodzicielką i zgodziła się przygotować na tą imprezę bigos (a robi rewelacyjny), w ilości rozsądnej, tak, żeby każdemu się dostało. Muszę jednak za wczasu znać szacunkową liczbę uczestników i musi być miejsce gdzie to będzie można odgrzać.
2. Mogę zapewnić pewną ilość wina mojego wyrobu z jabłek (winogrona w tym roku kiepściuchne) w ilości 8 - 10 litrów, ale musze wiedzieć już teraz czy byliby chętni, bo byłby czas najwyższy, aby się tym zająć.

Będzie to traktowane jako mój wkład do wspólnej dobrej zabawy i sposób na wkupienie się w łaski Biesów i Czadów.

Pozdrawiam

Hero

Ewa_natta
27-09-2004, 21:14
Witam:)
Niestety nie moge sie narazie jednoznacznie zdeklarować..choć baaardzo bym chciała spedzic sylwestra w Biesach. Wole narazie nie dopisywać sie do listy.. bo mogla bym być póxniej zmuszona się z niej wykreslić. Tak czy siak.. widze że dominują dwie propozycje..Ustrzyki Górne i SR.. może by juz zagłosować? Napiszcie propozycje i głosujcie...
pozdrawiam Ewa (Czarcik)
P.s A może na Ukraine? :D

Ezechiel
28-09-2004, 17:34
Prawdopodonie będzziemy się włóczyć z kolegami przez Połoniny. Chcemy spać w Kolibie na Przysłupie Caryńskim. Z tego co wiem to wiata ciągle jest wolna i tania . No, ale to jest propozycja tylko dla miłośników wyrafinowanego, biszczadzkiego masochizmu.

niunka
01-10-2004, 22:23
Wszystkko wydaje się takie piękne. Bardzo chciałbym spędzić sylwestra w bieszczadach. I ja sie piszę. Tylko nie wiem gdzie???

oneshot
10-10-2004, 13:37
..to ja tak skromnie zapraszam..........odbudowujemy ze znajomymi szczerbanówke...Maniów 11....

manio
11-10-2004, 11:02
Co do sylwestra -miejsce na "posiedzenie" zarezerwowane (Ustrzyki Górne-Pod Caryńską)Na ławie przy kominku zmieści się ze 20osób (a może i więcej )więc przyjezdżajcie kto może ,a kto nie może też może :))

Xiro
13-10-2004, 22:51
manio - od kiedy do kiedy zarezerwowane ????

manio
14-10-2004, 11:15
Rezerwację mamy na wieczór sylwestrowy bo tylko wtedy może nie być miejsca.Nieprzeszkada to jednak integrować się w inne dni bo na pewno zostaniemy dłużej :)

Xiro
14-10-2004, 20:06
albo i wcześniej przyjedziemy :D

Hero
18-10-2004, 11:07
W dniu dzisiejszym obdzwoniłem wszystkie chyba miejsca w UG w poszukiwaniu noclegów, jedyne co znalazłem (poza pięciodniową imprezą w Górskim za 750 zł) był pokój 4-osobowy w Hoteliku Białym. Jako, że wybieram się sam, to na chwilę obecną posiadm jeszcze 3 wolne miejsca, więc zachęcam forumowiczów, którzy będą mieli problem ze znalezieniem kwatery do dołączenia do mnie. Szefowa hotelu na ten okres wprowadziła okazjonalne zasady, a także cennik. Koszt pobytu jednej osoby przez 4 dni to 140 zł. Pokój jest zarezerwowany na piątek (czyli Sylwester), sobotę, niedzielę i poniedziałek... . Pozdrawiam

Hero

Karolina
03-11-2004, 22:02
Jaro rzucił propozycję Seredniego więc muszę zakomunikować że mamy już zajete.
Ale powiedzcie gdzie będziecie może do was zajrzę?
Pozdrawiam

Jaro
04-11-2004, 16:48
Jaro rzucił propozycję Seredniego więc muszę zakomunikować że mamy już zajete. Ale powiedzcie gdzie będziecie może do was zajrzę?

wybor padl na ustrzyki grn., szczegoly w postach powyzej ;)

kobieta_bieszczadzka
23-11-2004, 16:11
Jednego czego napewno się nie zapomina to sylwestra spędznego w Wetlinie u bacusia Stacha Łapy... W tym roku też organizuje spęd Sylwestrowy:) Niestety są tam warunki dosć survivalowe i potemu własnie tak dużo narodu taM ZAWSZE ZJEŻDZA ...... Polecam.... zawsze jest tam pieknie.... klimatycznie.....malowniczo.......

artista
24-11-2004, 09:17
To w końcu gdzie stanęło?? Dobrze byłoby wiedzieć pewnie :-))

Tarnina
25-11-2004, 17:20
Stanęło na Ustrzykach Górnych. Patrz na poprzednie posty :)

robal
08-12-2004, 23:51
Stanęło na Ustrzykach Górnych. Patrz na poprzednie posty :)

Hahahahahaha... Też będziemy w Górnych (razem ponad tydzień)... Nocleg już dawno zaklepany... Cieszę się jak dzik... :D

Hero
09-12-2004, 18:53
Czasu już niewiele zostało, więc chciałbym wiedzieć (tak z ciekawości) kto planuje być na imprezie w zajeździe tak na 100% ? Bo jakoś nie mogę się doliczyć ile osób ma być i kto.
Poza tym winko już gotowe :)

Pozdrawiam

Hero

artista
12-12-2004, 17:12
Czasu już niewiele zostało, więc chciałbym wiedzieć (tak z ciekawości) kto planuje być na imprezie w zajeździe tak na 100% ? Bo jakoś nie mogę się doliczyć ile osób ma być i kto.
Poza tym winko już gotowe :)


Ja się piszę na winko - ale w terminie późniejszym, bo na sylwa w biesy nie dam rady dotzreć :cry: :cry: :cry:

sprzysiezony
20-12-2004, 20:46
Solista skończył.Rozważałem właśnie,czy świat oglądany przez kieliszek szmpana jest różowy,gdy do sali wpadł nagi malec.Zatrzymał się na środku parkietu i wrzasnął:
-Gdzie on jest?!Dawajcie go piorunem!
Gwar ucichł.Twarze obecnych zwróciły się ku naguskowi.
-Gdzie on jest?!-powtórzył maluch,tupiąc pulchną nóżką.
-Szukasz tatusia?=spytał damski głos z kąta sali.
Malec nie odpowiedział.Przykucnął,zerknął pod bar i stoliki.Niektóre panie z piskiem zakryły kolana.
-Nie ma starego-mruknął brzdąc,wyraźnie zawiedziony-A powinien tu być.
-Może jest w toalecie?-podsunął chropowaty tenorek.
-A wogóle o co chodzi?-zainteresowała się krew-z-mlekiem-pani przy sąsiednim stoliku.Jej partner uniósł głowę z piersi,wybełkotał:"Nie,wszystko gra",po czym wyłączył się z rozmowy.
Kilkanbaście osób zdążyło ochłonąć.
-Ej,maluchu-powiedział ktoś-czy nie czas do łóżka?
-Co on właściwie tutaj robi?-spytali głośno inni.
Berbeć zajrzał za ostatnią kotarę,wrócił na parkiet i zajął pozycję frontalną.
-A co wy tutaj robicie?-spytał zaczepnie,choć taki niewypierzony-Osiemnaście osób obecnych na sali urwało się dzisiaj z pracy,dwie kobiety są na lewych zwolnieniach lekarskich,a trzech mężczyzn opuściło dniówkę bez usprawiedliwienia.Pomijam już wogóle niepracujących...
Powoli wstaliśmy z miejsc.
-Skąd się tutaj wziąłeś ,pętaku?-zagadnął podejrzliwie wodzirej-Umyj ząbki i jazda pod kołderkę!
-Dobrze gada-wtrącił partner pani-krew-z-mlekiem-Dać mu wódki!
-Ale to się skończy-kontynuował malec,ani trochę nie speszony.-Obiecuję wam!
Wyprowadził nas tym z równowagi.
-Zabierzcie go stąd!-krzyknęło kilka głosów naraz.
-Zmiataj szczeniaku!
Chwyciliśmy smarkacza za kark,oddaliśmy wykidajle i wróciliśmy na miejsca.
Potem spojrzeliśmy na zagar.
Było już po północy.
Szczeniak zabrał nam tyle czasu,że... przegapiliśmy nadejście Nowego Roku.

Uważajcie balując,bo....;)

Szaszka
21-12-2004, 12:25
Cóz, ja będę niestety daleko od gór, ale duchem będę z wszystkimi, którzy bedą świętowali Nowy Rok w Bieszczadach.
Życzę wam wszystkiego najlepszego. Bawcie się dobrze i bądźcie co najmniej tak samo niegrzeczni jak na ostatnim KIMBie. :twisted: