PDA

Zobacz pełną wersję : Forum czy karetka pogotowia?



Henek
11-09-2004, 20:48
Obserwuję że przed kazdym dłuższym okresem wypoczynkowym pojawia sie na forum wiele pytań ratunkowych .
Pytań o to : gdzie? jak? i z kim? za ile?
Natomiast po powrocie z Biesów niewiele forómków dzieli się swymi wrażeniami z pobytu.
No więc jak to jest ? Czy to jest forum , czy też pogotowie ratunkowo - pytaniowe ?

naive
11-09-2004, 21:14
Ja tu dziś jestem pierwszy raz i też to zauważyłem. Więc spróbowałem podzielić się swoimi wrażeniami. Tak naprawdę jeśli szuka się informacji o Bieszczadach to poza forum też znajdzie. A może Admin dołożył by cały blok dla pytająco-odpowiadających ?

Aleksandra
12-09-2004, 12:35
Hej,
kto pyta nie błądzi...
nie da się uniknąć ciągłych pytań, osoby dłużej tu przebywające już się do tego przyzwycziły, a oddzielny blok jest - niestety - pytania są i tak pewnie zostanie przez cały okres istnienia forum, a na relację poczekajcie trochę... pod koniec września to dopiero się zacznie... jak duża grupa miłośników jesieni w Bieszczadach wróci...

pozdrawiam
Aleksandra

Henek
12-09-2004, 19:58
Droga Aleksandro !
piszesz [/quote]pod koniec września to dopiero się zacznie... jak duża grupa miłośników jesieni w Bieszczadach wróci...


Obawiam się że NIE
Wiekszość forumków chowa swe wrażenia do prywatnej kieszeni.

Dzięki dla naive
Jego post (wrazenia nowicjusza) w którym dzieli sie wrażeniami i w dodatku ilustuje je zdjęciami spotkał się jak sami możecie spawdzić z gorącym odzewem i wieloma podziękowaniami.

Proszę i apeluje ;
Nie bądzcie egoistami
Podzielcie sie Bieszczadami

Aleksandra
13-09-2004, 23:30
Proszę, proszę....
widzę, że niektórzy są niedowiarkami....
cóż, dobrze jest się nie raz zdziwić
aaaaa i czasem archiwum poczytać tak pare ostatnich lat wstecz...

z bieszczadzkim optymizmem pozdrawiam :D
Aleksandra

Arti1
17-09-2004, 12:10
[ludzie pytają bo nie chce im sie przeglądać archiwum, Lenistwo a nie pogotowie ;-)

Jaro
17-09-2004, 16:30
[ludzie pytają bo nie chce im sie przeglądać archiwum, Lenistwo a nie pogotowie ;-)

zgadza sie, to jest LENISTWO, na czacie to samo. co chwile ktos wpada zeby podac mu jakis nocleg jakby malo bylo ofert na necie. i to jest tylko jeden z przykladow. rozumiem jesli ktos przychodzi juz z wybranym osrodkiem i chce tylko zapytac o rade czy warto itp., ale reszta to totalne lenie :)

Michał_P
19-09-2004, 14:46
Natomiast po powrocie z Biesów niewiele forómków dzieli się swymi wrażeniami z pobytu.


Przydałby się podwieszony przez adminów wątek pt. Byłem-polecam.

Tam każdy kto był zadowolony napisałby co-nieco i tyle. Opinnie negatywne których tak boi się admin mogłyby być usuwane, bądz skracane do relacji, byłem - niepodobało mi się bez zbednych opisów. Wtedy nikt nie podawałby do sądu admina itp.

Ja byłem pierwszy raz u Kieców w Strzebowiskach http://www.bieszczady.podkarpackie.pl/kiec-strzebowiska/index.php i mogę szczerze polecić. Miło, czysto, cicho. Przy zapłacie okazało się że dostałem zniżkę za dłuzszy pobyt (5 dni).
Pozdrawiam.[/b]

stefankmiot
20-09-2004, 00:23
wyglada to chyba w ten sposob, ze wiekszosc osob ma mozliwosc pojechania w Bieszczady tylko w okresie letnim. nie tyle tylko przed wyjazdem, ale i po przyjezdzie wypowiada sie na forum, jednak juz jesienia i zima moze jedynie czytac co w tym momencie sie dzieje, ze sama nie ma zbyt duzo do powiedzenia na ten temat.

MiM
21-09-2004, 20:16
Hej ludziska - Ja jestem niewinny!!!
Właśnie smarnąłem kolesiowi przechadzkę po szlaku granicznym - co, gdzie i jak. Z moich wrażeń 2 lata temu bo od tamtego czasu mnie nie było w Biesach. Ale wyjeżdżam już jutro do Wetliny i jak coś godnego uwagi zauważę to się niezwłocznie podzielę :D

Szaszka
25-09-2004, 01:25
Witam :D
Dziś (jeszcze sie nie polozylam, wiec dla mnie dalej jest piątek) ;) wróciliśmy z Czarnohory. Plany mieliśmy rozlegle i bogate, ale góry i pogoda szybciutko je zweryfikowaly. Przyszlo nam pokornie podkulić ogonki i Gorgany oraz Świdowiec pozostawić niezdobyte.
Spędziliśmy w paśmie Czarnohory równy tydzień, bez piwa ( :P ) oraz innych zdobyczy cywilizacji.
Byly chwile zwątpienia, paniki (oj tak, tak!), byly jednak takze niesamowite, przepiękne widoki, przygoda i uczucie wolności...
Mam zamiar podzielić się wrażeniami nieco bardziej szczegolowo, wkrótce przystąpie do pisania relacji. :)
Pozdrawiam
Szaszka

knovak
25-09-2004, 09:37
...wróciliśmy z Czarnohory. ..

Ty to wiesz jak wkurzyć człeka, wrrr...
:wink:

knovak
25-09-2004, 10:56
A kiedy relacja?
Może jakies małe slajdy?
Zapraszam do naszego klubu...

damian
26-09-2004, 19:26
Nie poczuwam się do winy... po powrocie rzuciłem parę foto-zagadek. A może jeszcze napiszę i coś od serca.

Szaszka
27-09-2004, 12:35
A kiedy relacja?
Może jakies małe slajdy?
Zapraszam do naszego klubu...

Relacja zaczyna "się pisać", fotki najszybciej podrzuci pewnie Derty - robil cyfrowką.
My swoje dzis wywolujemy :).
A u was w klubie to juz nie na takie wycieczki chodzili, nie mam sie czym chwalić ;)

knovak
28-09-2004, 16:18
Jak ładne fotki i ciekawa gadka to może to być nawet o wyprawie do Puszczy Darżlubskiej :mrgreen:

lisisko
02-10-2004, 16:15
Witam, lada dzień podam na forum link do mojej strony z fotami, między innymi z ostatniej wyprawy w Biesy. Strona aktualnie jest w budowie. Pozdrawiam.