PDA

Zobacz pełną wersję : [Wetlina] Szukam ładnego noclegu, niekoniecznie taniego...



Kinga101
15-09-2004, 21:12
Wybierm sie razem z rodzinka w bieszczady -byłam tam pod namiotem jakieś 30 lat temu ostatni raz.Jestesmy leniwymi mieszczuchami, lubiącymi wygody-może ktoś mógłby nam polecic jakis uroczy pensjonat, hotel,cokolwiek ładnego,bardzo ładnego , z klimatem-cena powiedzmy -nie gra roli. (brzmi okropnie, ale cena najczęściej wiąże się z warunkami). Pozdrawiam

Kinga

Kriss40
15-09-2004, 21:18
Kinga, ale podaj więcej informacji dotyczących miejsca. Przynajmniej określ dokładniej okolicę.
Pozdrawiam

Milena
15-09-2004, 21:35
Kingo, polecam pensjonat "Leśny Dwór" P.Grażyny i Piotra Ostrowskich.
Chyba nie znam bardziej " klimatycznego " pensjonatu.
A oto link :
http://www.bieszczady.pl/dwor/oferta.html
Tylko jest jedno słowo, którego nie lubię "obłożenie", a Ty nie piszesz kiedy się wybierasz .... :(

Kinga101
15-09-2004, 21:49
Dwór rzeczywiście ładny ,dziekuje Milenko, wybieram sie na przedłuzony weekend za 2 tyg (od 30 wrzesnia na dni 4)-mam nadzieje , że to nie termin obłożeniowy.
Krzysztofie -nie okresliłam dokładnie miejsca -bo sama nie wiem...chcemy ze względu na dziecko , pojechać kolejką ( a to Cisna), zobaczyć zaporę (a to solina)połoniny a to znowu gdzie indziej..stad moje nie zdecydowanie:) stwierdziłam , że zasugeruję się urokliwoscia noclegu...

kinga

Kriss40
15-09-2004, 21:56
Jeżeli z dzieckiem i nie nastawiacie się na włóczęgę po szlakach, to dobre warunki są w "Jaworach". Zarówno w tym w Polańczyku, jaki w tym po drugiej stronie Zalewu (skręca sie jescze przed Soliną, jadąc od strony Ustrzyk). Tylko że o jakiejś urokliwości to raczej mówić nie można...Pod tym względem propozycja Mileny jest zdecydowanie bardziej "klimatyczna".
Pozdrawiam

bertrand236
15-09-2004, 22:40
A może w bardziej spokojną część Bieszczadu? Zajrzyj na te strony:
www.muczne.pl
www.muczne.com.pl
www.muczne org
Znam dosyć dobrze apartamenty w Mucznym. Nigdy nie spałem w Wilczej Jamie ale jedzenie.... palce lizać. W hotelu spałem kilka razy ale tam /przepraszam za przenośnię/ smierdzi komuną.
Pozdrawiam

bertrand236
15-09-2004, 22:41
Przepraszam zabrakło .
www.muczne.org

Kinga101
20-09-2004, 22:59
dziekuje,dziekuję

Jan_Piwny
26-09-2004, 19:07
Sprawdz www.przystanek.bieszczady.info.pl. Baaardzo mile miejsce w Cisnej. Polecam!

długi
29-09-2004, 11:04
Jak już wrócisz z urlopu, daj znać gdzie byłaś i jak Ci się podobało.
Długi