PDA

Zobacz pełną wersję : Numery GG [prywata]



Piotr
04-10-2004, 10:48
Sorry za wyjątkowa prywate na forum, ale padł mi komp i stracilem m.in wszystkie kontakty z GG. Ponieważ jak zwykle nie pamietam własnego hasla do GG, zmieniłem równiez numer. Prosba do wszystkich którzy od czasu do czasu ze mną gaworzyli, aby przypomnieli mi swoje numerki poprzez GG, mój obecny: 5937553. Nie mogę o to poprosić mailem, bo szlag trafil mi równiez ksiązke adresową :?

Stachu
10-10-2004, 15:15
Wyeksportuj liste na serwer i nawet jesli Ci komp padnie 300x to je bedziesz mogl zawsze zaimportowac.

Yogo
02-11-2004, 22:13
No tak, no tak jaki ten Stach "mondrala" jaki enteligentny jak Ci po UMCS. Piotr pisze że zapomniał hasła a ten mu o imporcie z serwera.
Satchu to jeszcze raz potwierdza teze że Ty kompletnie nie wiesz co piszesz, mówisz i robisz w sprawie komputerów !!! Jeżeli Piotr nie pamieta hasła to jak ma to baranie ściągnąć no jak !!!! Włam na serwer ? To jak to zrobi, to bedzie miał kłopoty i o co mu to. Napisz pajacu jak śćiągnąc adresy z serwera nie mając hasła ale bez włamu - no ? Czekamy może i my się czegoś nauczymy !!

Yogo

Stachu
02-11-2004, 22:20
Piotr - mialem na mysli EXPORT NOWEj LISTY, a nie IMPORT, tej ktora straciles ;-)

Piotr
02-11-2004, 22:38
Piotr - mialem na mysli EXPORT NOWEj LISTY, a nie IMPORT, tej ktora straciles ;-)
Oczywiście - wiem o co chodziło.

Yogo
03-11-2004, 13:38
No tak ale cały dowcip polega na tym że Piotr nie pamieta hasła :( i cała ta sytuacja może się dalej powtórzyc. I co wtedy, nawet jak lista jest na serwerze - mądralo bieszczadzki !!. Cały dowcip jest w haśle bo lista pewnie była na serwerze.

Pozdrawiam
Yogo

KAHA
03-11-2004, 13:51
zawsze mozna wyeksportowac do plika i wtedy nie musisz pamietac hasla!!

Jaro
04-11-2004, 16:47
No tak ale cały dowcip polega na tym że Piotr nie pamieta hasła :( i cała ta sytuacja może się dalej powtórzyc. I co wtedy, nawet jak lista jest na serwerze - mądralo bieszczadzki !!. Cały dowcip jest w haśle bo lista pewnie była na serwer

przy nowych wersjach gg mozna odzyskac haslo, jesli przy rejeestracji podalo sie maila. a tak na marginesie yogo -nie masz sie czego czepiac? jesli tak bardzo Stachu ci przeszkadza, denerwuje czy jeszcze cos innego to nie wchodz na czat ani na forum. i Ty i my bedziemy miec spokoj.

Yogo
04-11-2004, 17:59
Jaro a czy istnieje przymus bys odpisywał i dzielił sie swoimi odkrywczymi dokonaniami w dziedzinie gg ? Też chyba nie ! To działa w dwie strony :D

Yogo

artista
24-11-2004, 16:01
Hmmm... mały problemik, wszyscy próbuja pomóc a tu przy okazji taka niemiła dyskusja wyniknęła. Nieładnie...

kobieta_bieszczadzka
24-11-2004, 16:23
:P Przepraszam, a czy kolega ma jakieś bardzo negatywne wspomnienia z umcsami ??? :>:> 8) ja chętnie o tym podyskutuje ......
:D
--------------
Pozdrav

Yogo
24-11-2004, 21:22
Przepraszam, a czy kolega ma jakieś bardzo negatywne wspomnienia z umcsami ??? :>:>

Odsyłam do Stacha_Bieszczady !! To jeden z bardziej wybitnych produktów lecz bardzo typowych, rzecz mozna egzemplarz pokazowy.

Ale temat zakonczyłem i nie podyskutujemy bo jeszcze ludzkość nie posiada umiejętności i możliwości transplantowania mózgu w tylu egzemplarzach. reklamacji tez nie ma gdzie składac, produkcja nadal trawa, wadliwe egemplarze dostają odpowiedzialne funkcje. Sytuacja bez wyjscia i nie ma o czym gadac.

Pozdrawiam
Yogo.

kobieta_bieszczadzka
25-11-2004, 12:46
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P::P:P:P:P:P:P:P::P:P jak to nie ma o czym dyskutować............ jesli nie w tej materii, to w innej.........zapeniwma, ze dyskusje bywają niezwykle wciagające:>,,,,,,,,,,,,,;)[/code]

Michał
25-11-2004, 14:39
Ale temat zakonczyłem i nie podyskutujemy bo jeszcze ludzkość nie posiada umiejętności i możliwości transplantowania mózgu

Zapewne wreszcie doczekałeś się na przeszczep - moje gratulacje (a innych zapewne też) - wracaj do nas zdrów

Jakoś Ci pomożemy w ramach naszych skromnych możliwości (my niestety jeszcze w kolejce mamy bardzo odległe numerki)

papap jogurcie

Yogo
25-11-2004, 20:10
Drogi Michale,
napisałes:


Zapewne wreszcie doczekałeś się na przeszczep - moje gratulacje (a innych zapewne też) - wracaj do nas zdrów

a ja napisałem:

jeszcze ludzkość nie posiada umiejętności i możliwości transplantowania mózgu

Zapewne drogi Michale jestes absolwentem tej znamienitej uczelni, o czym może świadczyć brak zrozumienia treści mojego postu ( tego zdaje się uczą w 1 i 2 drugiej klasie szkoły powszechnej- czytanie ze zrozumienim tekstu). Ja temat zakończyłem i nie podejmuje.

Pozdrawim Cie serdecznie i wybacz że już nie odpisze więcej

Yogo

Tarnina
25-11-2004, 22:02
Yogo , ja już ci mówiłam, nie wypowiadaj się w ten sposób o wszystkich, tylko dlatego,że jeden wysoko postawiony osobnik po UMCS-ie nie chciał cię widzieć w swoim "zespole" (nawiasem mówiąc, wcale mu się nie dziwię ).To co mówisz jest żenujące. Pozdrawiam cię serdecznie. Tarnina

Yogo
25-11-2004, 22:30
Droga Tarninko,

Tak na początku w kwaesti formalnej, "Ci", "Cię" i takie tam inne, nawet z szacunku dla samego siebie piszemy z DUŻEJ LITERY !!! Przypominam bo napewno to wiesz jako absolewntka tej przezacnej uczelni. Ale ja sie nie obraziłem !!!!

Co do reszty to troche nie tak ! I tak bym opuscił ten zespół o czym mówiłem. Ja po tylu latach jednak czuje sie bardziej Ślązakiem niż "Tarnobrzeskim gorolem". Wiecej życia spędziłem tu niz tam. Poza tym nie wydawaj sądów gdy nie znasz drugiej strony. W zawodzie inżyniera nie ma (nie powinno byc sentymentów) albo ktos nim jest albo nie. A facet o którym wspominasz nigdy nim nie był i jest totalnie denny w sprawach technicznych (nawiasem mówiąc Bob i jeszcze pare osób żałuje że odszedłem, a dlaczego to juz ich zapytaj). Fakt jest Umcasem, ale co ja zrobie że poznaje ludzi po tej uczelni (no Ty jestes chyba wyjątkiem) którzy nic nie umieją, mają przerośniete ambicje, wygórowane mniemanie o sobie, czuja sie niedowartosciowani i jeszcze by wymieniac. Ale najgorsze jest to że nie mają poczucia humoru i nie potrafią się śmiac z samych siebie, nie mają dystansu do się (vide Stach_biedaczysko). Tak to wygląda, wiec może Ty pomożesz mi zmienic zdanie, ale przypuszczam że jestes wyjątkiem potwierdzającym regułe.

Michał
25-11-2004, 23:55
Witaj Yogo



Zapewne drogi Michale jestes absolwentem tej znamienitej uczelni, o czym może świadczyć brak zrozumienia treści mojego postu ( tego zdaje się uczą w 1 i 2 drugiej klasie szkoły powszechnej- czytanie ze zrozumienim tekstu). Ja temat zakończyłem i nie podejmuje.

A szkoda, szkoda... już mi trochę apetyt wzrósł na samą myśl, że poczytam jeszcze trochę takich abstrakcyjnie dymanych postów.

Ślązak k.. ich mać !! Ja tam się nie chwalę, alem tyż Ślązak, jeno opolski. I nie wiem ki grzyb miałby mnie gnać do Lublina na studia. Coś się chopie (to nie błąd) czepił tego Lublina. Coś taki zaściankowy umysłowo? Jakiś emocjonalny zawód?

I nie buracz tu na forum, k.. ich mać. Byłem w tym mieście, byłem na tej uczelni, poznałem fajnych ludzi, którzy przecierali szlaki europejskie w wielu tematach i to wtedy, kiedy kraj nasz postrzegany był (zapewne jeszcze i jest) jako jeden wielki rezerwat niedźwiedzi.

Jeżeli Ty, Szanowny Yogo skończyłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem na etapie 1 i 2 klasy szkoły powszechnej, to nie dziwię się, że pierdoli Ci się królewna Śnieżka z sierotką Marysią.

Eh, lepiej poopowiadaj o Bieszczadach

Pozdrawiam

admin
26-11-2004, 21:47
Ekhm ekhm ;)

Koledzy :) - tylko spokojnie ;)

Viki
27-11-2004, 13:53
Sorry za wyjątkowa prywate na forum, ale padł mi komp i stracilem m.in wszystkie kontakty z GG. Ponieważ jak zwykle nie pamietam własnego hasla do GG, zmieniłem równiez numer. Prosba do wszystkich którzy od czasu do czasu ze mną gaworzyli, aby przypomnieli mi swoje numerki poprzez GG, mój obecny: 5937553. Nie mogę o to poprosić mailem, bo szlag trafil mi równiez ksiązke adresową :?

Kochani moi przyjaciele. W tym wątku jak wyżej Piotr prosił tylko o nasze nr GG bo mu komp padł. Piotrze ciekaw jestem ile osób zrozumiało twój post. Moje gg 9553563

artista
12-12-2004, 17:28
Witaj Yogo



Zapewne drogi Michale jestes absolwentem tej znamienitej uczelni, o czym może świadczyć brak zrozumienia treści mojego postu ( tego zdaje się uczą w 1 i 2 drugiej klasie szkoły powszechnej- czytanie ze zrozumienim tekstu). Ja temat zakończyłem i nie podejmuje.

A szkoda, szkoda... już mi trochę apetyt wzrósł na samą myśl, że poczytam jeszcze trochę takich abstrakcyjnie dymanych postów.

Ślązak k.. ich mać !! Ja tam się nie chwalę, alem tyż Ślązak, jeno opolski. I nie wiem ki grzyb miałby mnie gnać do Lublina na studia. Coś się chopie (to nie błąd) czepił tego Lublina. Coś taki zaściankowy umysłowo? Jakiś emocjonalny zawód?

I nie buracz tu na forum, k.. ich mać. Byłem w tym mieście, byłem na tej uczelni, poznałem fajnych ludzi, którzy przecierali szlaki europejskie w wielu tematach i to wtedy, kiedy kraj nasz postrzegany był (zapewne jeszcze i jest) jako jeden wielki rezerwat niedźwiedzi.

Jeżeli Ty, Szanowny Yogo skończyłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem na etapie 1 i 2 klasy szkoły powszechnej, to nie dziwię się, że pierdoli Ci się królewna Śnieżka z sierotką Marysią.

Eh, lepiej poopowiadaj o Bieszczadach

Pozdrawiam

Hahahahahahahahahaha najwyższe wyrazy uznania... uśmiałem się po pachy hehehehe oby więcej tak interesujących postów hahahahahaa